Aneta Dawidzińska-Gola

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Jest jeszcze jedna mo¿liwoœÌ, po prostu trzeba siê bêdzie przyzwyczaiÌ, jeœli nie bêdzie siê mo¿na przekonaÌ. :lol: . Mnie te¿ bardziej podoba³ siê debiut p. Agatki
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Pani Aneta jest nawet caÂłkiem niezÂła jak siĂŞ tak przyjrzaÂłem.
GÂłos rzeczywiÂście nie jest rozbudzajÂący, ale przyjemny dla ucha- Krzysiek GĂłrlicki teÂż nie ma jakiegoÂś rozbudzajÂącego :nie:

Na capsach z poprzedniej strony wyglÂądaÂła jak groÂźna Olejnik, dziÂś to raczej potulna owieczka jest :devil:
Ale wiadomo- stres. Ale nie jest jakaÂś sztywna, potrafi dodaĂŚ coÂś od siebie :D

Obrazek Obrazek
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Wiiesz arczi, to moÂże chodzi po prostu o to,Âże kobiety wolÂą byĂŚ budzone mĂŞskim gÂłosem :lol: :lol: (czytaj :gÂłosem p. Krzysia)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ja JÂą odbieram pozytywnie-choĂŚ widziaÂłem tylko 2 serwisy :uhh: MyÂślĂŞ,Âże bedzie zjadliwa do ogladania :tanczy: Ale na wiĂŞcej szczegoÂłow to musze JÂą wiĂŞcej obejrzeĂŚ.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze:Pani Aneta jest nawet caÂłkiem niezÂła jak siĂŞ tak przyjrzaÂłem.
GÂłos rzeczywiÂście nie jest rozbudzajÂący, ale przyjemny dla ucha- Krzysiek GĂłrlicki teÂż nie ma jakiegoÂś rozbudzajÂącego :nie:
A pamiĂŞtasz Arczi jak Krzysztof na samym poczÂątku miaÂł teÂż taki senny gÂłos, teraz to on mĂłwi caÂłkiem energicznie w porĂłwnaniu z tym co byÂło jeszcze 2 lata temu. A debiut Anety DawidziĂąskiej widziaÂłam na raty w paru odsÂłonach i uwaÂżam, Âże jest caÂłkiem udany. ÂŁadne przywitania z widzami, zapowiedzi, w odpowiednim momecnie moduluje gÂłos. Nie sÂądziÂłam, ze pĂłjdzie Jej to, aÂż tak dobrze, widziaÂłam AnetĂŞ niejednokrotnie w WTK i tam nie robiÂła na mnie aÂż tak dobrego wraÂżenia jak w dzisiejszym Poranku. I co ciekawe tu wyglada naprawdĂŞ o wiele bardziej korzystnie niÂżeli przedtem, Jej uroda wyraÂżnie zÂłagodniaÂła, to zapewne wynik dobrego makijaÂżu i przede wszystkim oÂświetlenia w studio, bo w WTK to raczej ciemnica i szarzyzna byÂła, no ale to w koĂącu maÂła regionalna telewizja. :D W kaÂżdym bÂądz razie jestem od poczÂątku weekendu szalenie dumna z moich ziomalek z Poznania, bo i udany debiut Agaty i Anety, .... teraz kolej na mnie :lol: [/b]
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A pamiĂŞtasz Arczi jak Krzysztof na samym poczÂątku miaÂł teÂż taki senny gÂłos, teraz to on mĂłwi caÂłkiem energicznie w porĂłwnaniu z tym co byÂło jeszcze 2 lata temu.
PamiĂŞtam, i zgadzam siĂŞ, Âże debiut byÂł udany :tanczy:
Wiiesz arczi, to moÂże chodzi po prostu o to,Âże kobiety wolÂą byĂŚ budzone mĂŞskim gÂłosem (czytaj :gÂłosem p. Krzysia)
No moÂże :hmm: Ja bardzo lubiĂŞ Krzysia, ale pani Aneta coraz bardziej mi siĂŞ podoba :tanczy: Jej gÂłos wcale nie jest nijaki :nie:
Ja JÂą odbieram pozytywnie-choĂŚ widziaÂłem tylko 2 serwisy MyÂślĂŞ,Âże bedzie zjadliwa do ogladania Ale na wiĂŞcej szczegoÂłow to musze JÂą wiĂŞcej obejrzeĂŚ.
Ja juÂż sporo tych serwisĂłw widziaÂłem, ostatni o 10:30 i wedÂług mnie Aneta radzi sobie bardzo dobrze pomimo stresu, bo to widaĂŚ w jej oczach :aniol:
Zobaczymy jaka bĂŞdzie jak popracuje z tydzieĂą, ale wraÂżania mam pozytywne :tanczy: :tanczy:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak na pierwszy dzieĂą w pracy to nieÂźle jej poszÂło -widaĂŚ ze mimo doÂświadczenia zmiana miejsca pracy nieco stresuje :mhm:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Debiut udany. Mam takie jakieÂś nieodparte wraÂżenie, Âże to twarz jakich wiele w tv. Nie wiem - odniosÂłem wraÂżenie, Âże pani juÂż w tvn pracuje wieki i gdybym nie wiedziaÂł jaka jest prawda ÂżyÂłbym pewnie w nieÂświadomoÂści.
Ale ogólnie ok choÌ nale¿y poczekaÌ a¿ bêdzie mia³a mo¿liwoœÌ sprawdzenia siê w "gor¹cym czasie" :P
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dziœ widzia³am Anetê krótko, ale to co zapamiêta³am, to œwie¿y powiew energii i du¿o usmiechów w stronê kamery. Takie pozytywne nastawienie od prezentera w stronê widza jest od rana jak najbardziej po¿¹dane. :D
Obrazek
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Post autor: Herman »

:)

Mialem okazje widziec Ja wczoraj jak i dzis... wrazenie bardzo dobre...ladna buzia....usmiech.. :)

Udany debiut :tanczy: Faktycznie przypomina Karoline Szostak :)

Wczesniej ktos pisal ze sie myla, ma dziwny glos, jest agresywna.... :stop: wcale tego nie zauwazylem... widac jak to u nas w Polsce jest - zyczliwy inaczej :stop:
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

No proszĂŞ, wcale nie jest tak Âźle jak mi siĂŞ wczoraj wydawaÂło :D :D . MoÂże to ja miaÂłam gorszy dzieĂą. Dzisiaj bardzo mi siĂŞ podobaÂło. :lol: :lol:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

A mnie w Anecie podobajÂą siĂŞ te wielkie, dobrotliwe i otwarte do widza oczy :)

ObrazekObrazek
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

Tak myslaÂłam i myslaÂłam kogo mi przypomina i przy capsie Niki doznaÂłam olÂśnienia... mi przypomina MartynĂŞ WojciechowskÂą :) dziÂś wyglÂądaÂła lepiej, chyba miaÂła wyraÂźniejszy makojaÂż, bo wczoraj to tak zupeÂłnie blado :)
cudnego dnia :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Lena pisze:Tak myslaÂłam i myslaÂłam kogo mi przypomina i przy capsie Niki doznaÂłam olÂśnienia... mi przypomina MartynĂŞ WojciechowskÂą
Ja teÂż skojarzyÂłem JÂą z MartynÂą :aniol: Tylko,Âże w przeciwieĂąstwie do Ciebie przy capsie sybica nr.2 :P
dziÂś wyglÂądaÂła lepiej, chyba miaÂła wyraÂźniejszy makojaÂż, bo wczoraj to tak zupeÂłnie blado
DokÂładnie :aniol: KurczĂŞ,ale My jesteÂśmy zgodni :tanczy:

OgĂłlnie bardzo udany transfer 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 14 gości