Aneta Dawidzińska-Gola

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

niby fajnie w poranku Pani Anetka sobie radzi, ale wolĂŞ jak rano krĂłluje ( wiadomo oprĂłcz Pana Krzyska G. ) Pani Anetka :) jakoÂś tak bardziej sympatiÂą JÂą darzĂŞ :) kto wie moÂże do Pani Anetki teÂż siĂŞ z czasem przekonam. Oby :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dorotka969 pisze:niby fajnie w poranku Pani Anetka sobie radzi, ale wolĂŞ jak rano krĂłluje
Nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieĂŚ, przeciez Poranek to rĂłwnieÂż rano, od rana zawsze jest Poranek. MoÂże coÂś nie tak zrozumiaÂłam...
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Post autor: Herman »

Mikiska pisze:To, Âże czasem siĂŞ pomyli.... Stare wygi siĂŞ mylÂą i tego siĂŞ juÂż po prostu nie zauwaÂża :lol:
Jest takie mÂądre powiedzenie:"Ten siĂŞ nie myli co nic nie robi"...
:brawa: :D

Mi natomiast lepiej sie podobala dzisiaj - w jasnych kolorach :)

Fajne macie w Poznaniu prezenterki :)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

DziÂś z tego, co zauwaÂżyÂłem Aneta byÂła w bardzo Âładnej czarnej spĂłdniczce :tanczy: :tanczy:
A jak odchodziÂła od stoÂłu, to prawie by siĂŞ wywaliÂła na stopniu :shock: :shock:
Ach, te prezenterki naraÂżone sÂą na niebezpieczeĂąstwa w tej pracy :devil:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Herman pisze:Mi natomiast lepiej sie podobala dzisiaj - w jasnych kolorach :)
Dzisiaj w poranku z tymi kolorkami by³o ró¿nie. Po ósmej chyba dali wiêcej œwiat³a.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Obrazek Obrazek
Obrazek
Fi_poznaniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 11 wrz 2007, 11:52
Lokalizacja: Santiago de Chile
Kontakt:

Post autor: Fi_poznaniak »

Witam, troszke temat Off-Topic, czyli...no, nie powiem, moja Sis niezle od rana wyglada, w tych lawendowych kolorach, budzi me oczy kojacymi barwami.

Pozdrawiam forumowiczow i dziekuje za fotki, bo niestety za granica, nie mam dostepu do ani audio, ani video... Niestety na Makach nie da sie ani sluchac, ani ogladac TVN24, a wykupilem abonament - na darmo (moze admini odpowiedzialni za sortware, cos z tym zrobia kiedys - znaczy sie Pecet only ;-( ).

Zreszta nie wstaje wczesniej niz o 8 a z racji roznicy czasu...to juz wogole bym jej nie widywal, wiec dziekuje za screen'y.

przepraszam za rodzinne wycieczki, wiecej nie bede.

Brat tez medialny, lecz nie tak uroczy ;-)
Poznanskie pyry Rulez!

Sluchajcie polskich podcastow
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Fi_poznaniak pisze:Witam,)
Witamy, witamy z wielkÂą radoÂściÂą! :D Bo to chyba pierwszy raz w historii tego forum, wypowiada siĂŞ oficjalnie blisko spokrewniona osoba kogoÂś z zaÂłogantĂłw TVN24!
I niezmiernie cieszy fakt, Âże ten wÂątek o Anecie staÂł siĂŞ niejako ÂżrĂłdÂłem informacji o niej samej, no i moÂżliwoÂściÂą ujrzenia jej na codzieĂą, jeÂżeli akurat nie uda siĂŞ zÂłapaĂŚ Jej na Âżywo na wizji!
No to teraz zakasujemy rĂŞkawy i jak tylko Aneta pojawi siĂŞ w Poranku to specjalnie dla jej brata wrzucamy capsy! :D
Fi_poznaniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 11 wrz 2007, 11:52
Lokalizacja: Santiago de Chile
Kontakt:

Post autor: Fi_poznaniak »

Nika pisze:
Fi_poznaniak pisze:Witam,)
(...)Witamy, witamy z wielkÂą radoÂściÂą! :D Bo to chyba pierwszy raz w historii tego forum, wypowiada siĂŞ oficjalnie blisko spokrewniona osoba kogoÂś z zaÂłogantĂłw TVN24 (...)

Tia...bardzo blisko spokrewniona, ale bardzo daleko oddalona...
Dla forumowiczow, ekhmm..."milosnikow" Anety bedzie za jakis czas niedlugi niespodzinaka...niestety z racji, tego ze to ma byc niespodziewana niespodzinaka dla samej zainteresowanej, narazie cicho sza... Szykujcie sie ;-))

no more words ;-)

pozdrawiam i dziekuje za mile przywitanie...

fi_starszy_brat_wolacy_mikrofon_miast_kamery.
Poznanskie pyry Rulez!

Sluchajcie polskich podcastow
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Fi_poznaniak pisze:
Tia...bardzo blisko spokrewniona, ale bardzo daleko oddalona...
Zdaje siĂŞ, Âże w samym Dublinie :D - a to prawie jak w Polsce, w koĂącu tam wielu naszych rodakĂłw!
Fi-poznaniak pisze:Dla forumowiczow, ekhmm..."milosnikow" Anety bedzie za jakis czas niedlugi niespodzinaka...niestety z racji, tego ze to ma byc niespodziewana niespodzinaka dla samej zainteresowanej, narazie cicho sza... Szykujcie sie ;-))
Niespodzianka zarĂłwno dla nas forumowiczĂłw-miÂłosnikĂłw jak i dlaj samej zainteresowanej. :mhm: InteresujÂące, no to czekamy z niecierpliwoÂściÂą!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

niespodziewana niespodzinaka
Czyli szykuje siĂŞ niespodziewanka :D. Napewno bĂŞdĂŞ czekaÂł, bo bardzo polubiÂłem Anete w Poranku.
Fi_poznaniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 11 wrz 2007, 11:52
Lokalizacja: Santiago de Chile
Kontakt:

Post autor: Fi_poznaniak »

Ptr15 pisze:
niespodziewana niespodzinaka
Czyli szykuje siĂŞ niespodziewanka :D. Napewno bĂŞdĂŞ czekaÂł, bo bardzo polubiÂłem Anete w Poranku.
Ja o poranku nie zawsze Ja lubilem, bo ja byla jej kolej, w niedziele, to nie chciala wstawac z lozka, i robic sniadania rodzinnego... Ale wkoncu po persfazjach, i zapewnieniach ze tej niedzieli jest jej kolej, wkoncu wstawala...czyli jak miala humor byla jajecznica najlepsza na swiecie (wszyscu polacy jedza w niedziele jajecznice na sniadanie - czyz nie), jak nie...to kanapki...i za mocna herbata.

Zreszta jej talenty kulinarne sa znane od Lawicy az do Franowa, od Dymbca az do Suchego Lasu* wiec nie tylko umie czytac z promptera ;-)))

Wiecej nie bede pisal rodzinnych sekretow. Zreszta przeczytalem na forum, ze i tak polowa wpisow, to rodzina i znajomi, wiec by zachowac obiektywnosc bede milczal.

pozdrawiam chwilowo nie z Dublina.

Brat_pitt


*dzielnice Poznania...
Poznanskie pyry Rulez!

Sluchajcie polskich podcastow
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ja o poranku nie zawsze Ja lubilem, bo ja byla jej kolej, w niedziele, to nie chciala wstawac z lozka, i robic sniadania rodzinnego... Ale wkoncu po persfazjach, i zapewnieniach ze tej niedzieli jest jej kolej, wkoncu wstawala...czyli jak miala humor byla jajecznica najlepsza na swiecie (wszyscu polacy jedza w niedziele jajecznice na sniadanie - czyz nie), jak nie...to kanapki...i za mocna herbata.
... a nie zdarzaÂło siĂŞ czasami tak, Âże patrzyÂła na Ciebie bÂłagalnie tymi swoimi piĂŞknymi, wielkimi, maÂślanymi oczĂŞtami, a Ty siĂŞ litowaÂłeÂś i robiÂłeÂś za niÂą Âśniadanie... :lol2:
No ale ktĂłry brat jest podatny na wdziĂŞki siostry ... ;)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Fi_poznaniak pisze:, w niedziele, to nie chciala wstawac z lozka
W niedzielê ma³o komu chce siê wstawaÌ od rana z ³ó¿ka. Wyobra¿ sobie teraz jakie musi przechodzic katusze, wstaj¹c o 3 w nocy, ¿eby zd¹rzyÌ na serwisy Porankowe. :D
Fi_poznaniak pisze: Ale wkoncu po persfazjach, i zapewnieniach ze tej niedzieli jest jej kolej, wkoncu wstawala..
Z kobietami trzeba czasami twardo! :D
Fi-poznaniak pisze:czyli jak miala humor byla jajecznica najlepsza na swiecie (wszyscu polacy jedza w niedziele jajecznice na sniadanie - czyz nie), jak nie...to kanapki...i za mocna herbata.
Nie od dziœ wiadomo, ¿e samopoczucie kucharza wp³ywa bezpoœrednio na jakoœÌ daù, które przygotowywuje.
Fi_poznaniak pisze: pozdrawiam chwilowo nie z Dublina.
Brat_pitt.
RĂłwnieÂż serdecznie pozdrawiamy! I dziĂŞkujemy za uchylenie rÂąbka rodzinnych sekretĂłw! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 79 gości