[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja uwa¿am, ¿e tvn móg³by zrobiÌ sylwestra a do tego... Taniec z gwiazdami na sylwestra. Od 20 do 21:00 by³aby muzyka. Od 21 do 22:00-22:15 Taniec z gwiazdami. Zataùczy³o by kilka par i sylwek dalej :D By³aby ogl¹dalnoœÌ ;) Oczywiœcie taùczyliby nie w studio tylko tam gdzie by by³ ten sywlek xD
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Œwietna wiadomoœÌ! - jak informuje serwis tvnfakty.pl TVN zorganizuje z warszawskim ratuszem sylwestra "Zakochaj siê w Warszawie". :D Nareszcie tego wyj¹tkowego dnia bêdzie mo¿na zobaczyÌ coœ porz¹dnego w TVN. :tanczy:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No nareszcie!!!!!!!! A kto organizuje imprezĂŞ? PO.
PiS siĂŞ oczywiÂście doczepiÂł, Âże transmisja w TVN, a nie w TVP. :devil:
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Bardzo sie ciesze, zê zobacze Kasie Kowalsk¹ na ¿ywo w sylwestra.. niew¹tplwie w chwili jej wystêpu bêde mieÌ w³¹czony TVN.. martwi mnie tylko zbyt bliska wiêŸ polityczna miêdzy PO a TVN.. ¿yczenia Gronkiewiczowej i ogólnie przygotowania w oparach politycznych mog¹ uszkodziÌ 'obiektywizm' TVNu.. to tak jakby Kaczyùski Lech pozdrowi³ Polaków w TVP..
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

W tym wypadku zgadzam siê mks'em, ¿e organizacja Sylwestra wspólnie z PO mo¿e nadszarpn¹Ì obiektywizm stacji.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mks pisze:to tak jakby KaczyĂąski Lech pozdrowiÂł PolakĂłw w TVP..
I pewnie to zrobi w specjalnym orĂŞdziu, tak jak robiÂł to A.KwaÂśniewski. Dwa lata temu KwaÂśniewski teÂż skÂładaÂł Âżyczenia w TVN podczas specjalnego wywiadu, a rok temu prezydent KaczyĂąski nie zgodziÂł siĂŞ na wywiad - moÂże w tym roku zmieni zdanie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja akurat nie widzê w tym nic z³ego. To nie PO siê tym zajmuje tylko Urz¹d m. st. Warszawy, a to "wina" wyborców, ¿e w nim rz¹dzi Platforma. Poza tym TVN jako jedyna stacja wys³a³a list intencyjny w sprawie wspó³organizacji.

A Âżyczenia - no to chyba w kaÂżdym mieÂście/miejscowoÂści, gdzie odbywajÂą siĂŞ imprezy plenerowe prezydenci/burmistrzowie itd. skÂładajÂą mieszkaĂącom Âżyczenia.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Jakie Wy macie problemy... Polecam uwaÂżnie przeczytaĂŚ newsa. Tam nie jest napisane, Âże bĂŞdzie tĂŞ imprezĂŞ organizowaĂŚ Platforma a UrzÂąd Miasta Warszawy. To, Âże prezydentem Warszawy jest Gronkiewicz-Waltz z PO to nie jest rĂłwnoznaczne z organizacjÂą Sylwestra przez PO.

Teraz nasunê³a mi siê jedno zdanie, które na pocz¹tku roku powiedzia³a Nina Terentiew - przewidzia³a ona, ¿e TVN zorganizuje w tym roku Sylwestra, bo po pora¿ce, jak¹ ponieœli w ubieg³ym roku ju¿ drugi raz takiego b³êdu nie pope³ni¹. No i siê nie myli³a :). Ta kobieta naprawdê ma intuicjê :brawa:

"Zakochaj siê w Warszawie" ? DoœÌ ma³o oryginalne has³o... Polsat mia³ ju¿ takie w maju przy organizacji majówki "Zakochaj siê w Toruniu".
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

podmark pisze:To, Âże prezydentem Warszawy jest Gronkiewicz-Waltz z PO to nie jest rĂłwnoznaczne z organizacjÂą Sylwestra przez PO.
Jest, bo to Platforma o tym zadecydowaÂła na wczorajszej sesji RM zgadzajÂąc siĂŞ na proÂśbĂŞ ratusza o 3,5 mln zÂł z budÂżetu miasta na tĂŞ imprezĂŞ. PiSowcy mieli inne pomysÂły, ale to PO zadecydowaÂła o tym, jak bĂŞdzie wyglÂądaÂł sylwester.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Zbyt bliska symbioza TVN i PO nie wró¿y nic dobrego na pewno..
W tym roku walka sylwestrowa bĂŞdzie wyjÂątkowo ostra na pOlsacie wystÂąpi m.in Bajm, Urszula czy Boney M (jak dla mnie Âśrednio) gwiazdy TVN narazie mnie nie przekonujÂą bo kwilenia September sluchaĂŚ nie moge (cieszy mnie bardzo K.Kowalska) zastanawiam siĂŞ jak postara siĂŞ DwĂłjka..
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mks pisze:gwiazdy TVN narazie mnie nie przekonujÂą bo kwilenia September sluchaĂŚ nie moge (cieszy mnie bardzo K.Kowalska)
Jako ciekawostkê powiem, ¿e zaraz gdy potwierdzono informacjê o tym, ¿e w Warszawie odbêdzie siê sylwester, pojawi³a siê wiadomoœÌ, ¿e udzia³ w koncercie weŸmie M.Jackson. Ale jednak nie, szkoda. Poza tym lista gwiazd nie jest jeszcze zamkniêta, oficjalny "sk³ad" ma siê pojawiÌ dopiero za kilka dni.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

mks pisze:W tym roku walka sylwestrowa bĂŞdzie wyjÂątkowo ostra na pOlsacie wystÂąpi m.in Bajm, Urszula czy Boney M (jak dla mnie Âśrednio) gwiazdy TVN narazie mnie nie przekonujÂą bo kwilenia September sluchaĂŚ nie moge (cieszy mnie bardzo K.Kowalska) zastanawiam siĂŞ jak postara siĂŞ DwĂłjka..
Za to ja September uwielbiam i liczĂŞ, Âże zaprezentuje nowe piosenki z pÂłytki, ktĂłra wychodzi za rĂłwniutki tydzieĂą. Jak dwĂłjka zorganizuje Sylwestra z gĂłry wiadomo... kiczowato... i wystÂąpiÂą jakieÂś stare zespoÂły co ostatniÂą pÂłyte wydaÂły 5 lat temu. Urszula chyba za dobrze nie Âśpiewa, pamiĂŞtam jej nieudany wystĂŞp na jakimÂś koncercie w Toruniu bodajÂże, transmitowali na Polsacie, bardzo faÂłszowaÂła.
//////////
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Seprember to gwiazdka w stylu Eski.. a w sylwestra ludzie lubiÂą bawiĂŚ siĂŞ przy klasykach.. tu stacje powinny postawiĂŚ na Krawczyka, Rodowicz, Kozidrak, Lady Pank.. wiadomo, Âże to podoba siĂŞ kaÂżdemu i straszym i mÂłodszym.. Urszula Âśpiewa sÂłabo, ale ma piosenki ktĂłre znajÂą wszyscy..
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Krawczyk strasznie nudzi. Za to ja rĂłwnieÂż September bardzo lubiĂŞ i cieszĂŞ siĂŞ, Âże usÂłyszĂŞ jÂą na Âżywo w Sylwestra i to w TVN.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

to trochĂŞ wyglÂąda tak: TVP jest z PiS, a TVN z PO, Polsat jak na razie bezpartyjny :P
no ale ktoÂś to musi transmitowaĂŚ
mam nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdĂŞ siĂŞ nudziÂł przed telewizorem :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości