[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A mnie w sumie nie bardzo interesuje kto to organizuje. Dla mnie najwaÂżniejsze sÂą dwie rzeczy: Âże TVN wreszcie zrobi Sylwestra, i Âże bĂŞdzie siĂŞ przy czym bawiĂŚ.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

zaprzeczasz sam sobie.. nie interesuje cie kto to organizuje waÂżne, ze robi to TVN..
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

mks pisze:Zbyt bliska symbioza TVN i PO nie wró¿y nic dobrego na pewno..
~ pisze:to trochĂŞ wyglÂąda tak: TVP jest z PiS, a TVN z PO, Polsat jak na razie bezpartyjny
:lol:
ÂŁosszz.. :lol: Zwyczajnie nie mogĂŞ.. Przepraszam - czy z Wami aby na pewno wszystko OK?
Bo lada chwila zacznĂŞ ubolewaĂŚ nad wÂłasnÂą sympatiÂą do Platformy (i swojÂą POzytywnÂą aktywnoÂściÂą w "plebiscycie" 21 paÂździernika), a i Âże spoÂłeczeĂąstwo w wyborach samorzÂądowych w roku ubiegÂłym w wielkich miastach najchĂŞtniej stawiaÂło "krzyÂżyki" przy kandydatach zwiÂązanych z partiÂą Tuska :devil:

WiĂŞcej w owej "sprawie".. Nic wiĂŞcej :shock:
podmark pisze:Teraz nasunê³a mi siê jedno zdanie, które na pocz¹tku roku powiedzia³a Nina Terentiew - przewidzia³a ona, ¿e TVN zorganizuje w tym roku Sylwestra, bo po pora¿ce, jak¹ ponieœli w ubieg³ym roku ju¿ drugi raz takiego b³êdu nie pope³ni¹. No i siê nie myli³a . Ta kobieta naprawdê ma intuicjê
Na marginesie: ÂŻadnych wÂątpliwoÂści co do intuicji Niny Terentiew - podobnie - nie mam.
Bie¿¹ca ramówka Polsatu okazuje siê byÌ siê "strza³em w dziesi¹tkê", przy nowym serialowym hicie "Tylko mi³oœÌ" Polacy wzruszaj¹ siê do ³ez (zgodnie z prognozami), a "Ekipa" rz¹dzi jesieni¹ - nie ma co! Aaa .. "Gwiazdy taùcz¹ na lodzie" nie emocjonuj¹ szerszej widowni, przecie¿ to ¿adna ogl¹dalnoœciowa rewelacja.
IÂście.. kobieca intuicja dyrektor programowej sÂłonecznego kanaÂłu :brawa:

POstanowienie TVN dotycz¹ce wspó³organizacji Sylwestra w stolicy - prawid³owe. "Pod znakiem zapytania" pozostaje wprawdzie moja obecnoœÌ przed telewizorem w ostatni wieczór 2007 roku (, ale).. wiadomo :tanczy:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

mks pisze:zaprzeczasz sam sobie.. nie interesuje cie kto to organizuje waÂżne, ze robi to TVN..
Chodzi mi o to, Âże nie obchodzi mnie, Âże impreze organizuje PO lub wÂładze miasta, czyli PO, tylko waÂżne jest dla mnie to, Âże wreszcie zobaczĂŞ w TVN Sylwestra z prawdziwego zdarzenia.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

mks pisze:Zbyt bliska symbioza TVN i PO nie wró¿y nic dobrego na pewno..

Jakoœ nikt nie pyta jaka ekipa rzadzi we Wroc³awiu i Krakowie i czy mo¿e nie rordzi siê tam jakiœ "Uk³ad' ( popularne s³owo ) i na jakim podwórku (jeszcze populatniejsze s³owo) bawili siê dyrektorzy tych stacji - mo¿e byli tam te¿ dzisiejsi politycy. S¹dzê, ¿e TVN udowodni³ tym, i¿ jest we froncie ( tam nawet jest zabójca ksiêdza Popieuszki!) To siê ju¿ zacze³o od faktów i mitów... Ten sylwester to bêdzie wykszta³ciuchowa impreza, tylko dla warcho³ów. To pokazuje jak upolityczniona jest ta stacja!
Tak to jest jak Âłze-elity i szara strefa zaczynajÂą rzÂądziĂŚ...



Âżarcik :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

A mo¿e pomówmy kto ma prowadziÌ. Zdecydowanie 1 para nie wystarczy ( je¿eli mia³yby byÌ pary). Od 20 do 2:00. To doœÌ d³ugo. Ja bym chcia³ tak: 20:00-21:30 Kinga Rusin i Marcin Meller 21:30-23:30 Prokop i Welman 23:30 - 2:30 ?? O 24 niech bêd¹ wszystkie pary. Nie wiem jak wy, ale nie chcia³bym Mo³ek :/ Mog¹ daÌ Majewskiego i Wojciechowsk¹ jako 3 parê ;) A wy co myœlicie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wellman i Prokop - tak. MajÂą doÂświadczenie w podobnych akcjach i pokazali, Âże sÂą okej.

MoÂłek niech juÂż bĂŞdzie. :D Martyna Wojciechowska - jestem na tak. I Szymon Majewski teÂż na tak.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A wedÂług mnie powinien byĂŚ taki "wysyp gwiazd". Pary na scenie - zmieniajÂące siĂŞ co jakiÂś czas. Dodatkowo ktoÂś w publicznoÂści itp. Tylko niech TVN nie zrobi tak jak podczas SF2006 - MoÂłek i nic wiĂŞcej, tylko jak wyÂżej wspomniaÂłem - wszystkie najwiĂŞksze gwiazdy TVN.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

TeÂż jestem za niech zmieniajÂą siĂŞ co 45 minut albo godzinĂŞ. OczywiÂście ciÂągle w parach!
20:00 Rusin i Meller ( trzeba przyci¹gn¹Ì widzów na pocz¹tek, a oni s¹ popularni ;)
21:00 Majewski i Wojciechowska
22:00 Prokop i Welman
23:00 MoÂłek i Janiak
24:00 Wszyscy
24:20 Skrzynecka i GÂąsowski ( Tutaj nie mam pewnoÂści czy by pasowali)
1:30 Jagielski i ?

Mo¿e taki sk³ad jak tu da³em nie jest idealny, ale...WiêkszoœÌ jest to apr, które w programach wystêpuj¹ w takich samych parach. Jedyny Majewski i Wojciechowska. A Mo³ek i Janiak byli par¹ w Dzieù Dobry. To mo¿e Jagielski ze Szczuk¹ xD Bo nie kojarzê jakiejœ kobiety z tvn
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to zapowiada sie niezÂła zabawa tylko te zespoÂły jakies takie na 2 razy, ja chyba zostane w krakowie tam jest klimacik niepowtarzalny mmm :)
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Jeœli w informacjach pisze ktoœ , ¿e Sylwestra zorganizuje TVN i PO to niech siê nie dziwi , ¿e póŸniej padaj¹ w¹tpliwoœci co do bliskiej wspó³pracy tej stacji z parti¹ rz¹dz¹c¹ .
A autorzy tych informacji niech siĂŞ zastanowiÂą co piszÂą bo Sylwestra zorganizuje tylko TVN, a partia PO nie bĂŞdzie organizowaĂŚ sylwestra. A jedynie zezwolenie na tÂą imprezĂŞ wydaÂło miasto stoÂłeczne -Warszawa
podobnie jak TVP2 dostaÂło zezwolenie od WrocÂławia , a Polsat z krakowa.
Co do prowadzÂących to pewnie bĂŞdÂą albo 2 lub 3 osoby bo nie wierzĂŞ , Âżeby tyle osĂłb chciaÂło spĂŞdziĂŚ sylwestra w pracy.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

lukasz000 pisze:A autorzy tych informacji niech siĂŞ zastanowiÂą co piszÂą bo Sylwestra zorganizuje tylko TVN, a partia PO nie bĂŞdzie organizowaĂŚ sylwestra. A jedynie zezwolenie na tÂą imprezĂŞ wydaÂło miasto stoÂłeczne -Warszawa
Bzdura! Warszawska PO musiaÂła zgodziĂŚ siĂŞ na proÂśbĂŞ ratusza, ktĂłry wystosowaÂł proÂśbĂŞ o przyznanie 3,5 mln zÂł Z BUDÂŻETU MIASTA na tĂŞ imprezĂŞ. Poza tym wszystko - czas, miejsce, gwiazdy - organizuje ratusz, a nie TVN, ktĂłry odpowiedziaÂł tylko na list intencyjny w sprawie transmisji. OczywiÂście wyglÂąd scen, prowadzÂący itp. bĂŞdzie juÂż zaleÂżaÂł od TVN.

@Adian ;P, czy oglÂądaÂłeÂś kiedykolwiek jakiegoÂś sylwestra? Chyba nie. Po co aÂż tylu prowadzÂących, ktĂłrzy majÂą siĂŞ zmieniaĂŚ co... godzinĂŞ? (!) Do tego tupu iprezy wystarczy, co najwyÂżej, trzech prowadzÂących, a nie - tak jak wg ciebie - dwudziestu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Skoro tak to pozostane przy Prokopie, Welman, Majewskim i Rusin
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

muza sie liczy a nie prowadzÂący
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Z tego co wiadomo to nie partia PO tylko radni warszawscy g³osowali , a ¿e maja wiêkszoœÌ to przeg³osowali t¹ decyzjê tak samo jak we Wroc³awiu czy w Krakowie.
Aby mieĂŚ zysk to kaÂżda stacja musi teÂż sama zainwestowaĂŚ swoje pieniÂądze w imprezĂŞ bo telewizja nic za darmo teÂż nie otrzyma .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 80 gości