TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Logo sky news:

Obrazek

Co Wam to przypomina? :twisted:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

I to ma byĂŚ kanaÂł informacyjny na miarĂŞ telewizji publicznej? Czy oni nie majÂą lustra. Studio - wÂłaÂściwie brak studia... Scenografia... trudno to nazwaĂŚ scenografiÂą, oprawÂą graficznÂą. Jedynie oprawa muzyczna JMJ siĂŞ broni... Tragedia!!!
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Wielkie dziêki za capsy (tylko nie wiem czemu mój post z proœb¹ o nie zgin¹³ :|). Totalna pora¿ka:

1. Zegar
2. Scrool! :shock: Niby uzasadnione (POpieram napisaÂł Âże pod paskiem majÂą byĂŚ notowania gieÂłdowe), ale ten pasek z notowaniami moÂże spokojnie byĂŚ na gĂłrze.
3. Logo - Âżal! To ja mogĂŞ wymyÂśleĂŚ coÂś lepszego na swoim komputerze, choĂŚ moje moÂżliwoÂści graficzne sÂą mizerne...

WolĂŞ juÂż sobie kupiĂŚ kablĂłwkĂŞ i oglÂądaĂŚ TVN24, niÂż nie mieĂŚ kablĂłwki i oglÂądaĂŚ to... coÂś.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

chyba byÂło jakies ciecie w kosztach kiedy tworzyli oprawe graficzna tego kanaÂłu :P
TVN innowacja i nowoczesność...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Wszyscy krytukujÂą tÂą tvp info ale to dopiero poczÂątek, mnie siĂŞ nawet podoba i chyba bĂŞdzie ten kanaÂł nadawany ze studia "WiadomoÂści" bo coÂś tam chyba zmienili (niewiem dawno nieoglÂądaÂłem) te tÂło z "telewizorami" wÂłaÂśnie podobne do stacji typowo informacyjnych
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

chandler pisze:wÂłaÂśnie podobne do stacji typowo informacyjnych
No wÂłaÂśnie - podobne - zero oryginalnoÂści. ZresztÂą czego ja wymagam od TVP?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Scroll jest tak wysoko, poniewaÂż niÂżej bĂŞdzie jeszcze jeden pasek z notowaniami z warszawskiej gieÂłdy.
To te notowania bĂŞdÂą tam bez przerwy? :? Raczej powinny pojawiaĂŚ siĂŞ przy serwisach biznesowych ( tak jak w TVN24 ). :roll: Bo gÂłupio to wyglÂąda w sobotĂŞ czy niedzielĂŞ jak scorll jest tak wysoko. Zobaczymy w poniedziaÂłek jak siĂŞ zaprezentuje z drugim paskiem.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A ja zauwaÂżyÂłem, Âże scroll raz jest raz nie. Pojawia siĂŞ i znika co chwile.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:To te notowania bĂŞdÂą tam bez przerwy? :?
WyglÂąda na to, Âże bĂŞdzie tak bez przerwy, oprĂłcz oczywiÂście weekendĂłw. Podczas nocnych testĂłw ten paskek wÂłaÂśnie byÂł widoczny pod scrollem z newsami.
r_r16 pisze:A ja zauwaÂżyÂłem, Âże scroll raz jest raz nie. Pojawia siĂŞ i znika co chwile.
Nie ma go podczas serwisĂłw lokalnych (przynajmniej w Warszawie). Podczas programu "Studio WschĂłd" byÂło z nim sporo kÂłopotĂłw - obie grafiki nie sÂą do siebie dopasowane; pasek caÂłkowicie zasÂłaniaÂł belki, wiĂŞc go zdjĂŞto, natomiast logo TVP Info przysÂłaniaÂło logo programu "SW". Wszystko wymaga dopracowania.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale mnie chodzi o to ze np rano podczas pogody go nie bylo potem na chwile sie pojawil i znowu zniknal i tak kilka razy bylo. Na pasmach lokalnych jest zwykle logo tvp i scrolla tez nie ma. Ale mnie najbardziej zdziwilo to, ze w pasmie lokalnych "telewizji informacyjnej" byl film pt "Plastusiowy PamiĂŞtnik" (tvp katowice).
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

KtoÂś tu wspomniaÂł o rzekomo niezÂłej oprawie muzycznej. Powiem tak: dobra oprawa muzyczna to taka, ktĂłrÂą jesteÂś w stanie sobie odtworzyĂŚ w pamiĂŞci po 5 minutach. JeÂżeli nie jesteÂś w stanie tego zrobiĂŚ, to znaczy Âże jest nijaka :arrow:
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

TVP info dopiero rozpocze³o nadawaÌ wiêc trzeba poczekaÌ, bo jest to jeszcze niedopracowane, natomiast moim zdaniem nie nale¿y porównywaÌ TVP info z TVN24 bo te stacje mimo i¿ s¹ informacyjne zawsze bêd¹ siê ró¿ni³y, chyba dobrze ¿e nie bêdzie drugiego tvn24 bo po co 2 kana³y takie same.A co do studia to bêdzie one dopiero w trakcie budowy, znajdowaÌ siê bêdzie na 1 piêtrze tam gdzie s¹ obecnie wiadomoœci, wiêc ca³kowicie TVP INFO zmieni swoj¹ siedzibê.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Jestem osobiœcie bardzo rozczarowany tym kana³em. Maj¹ odpowiednie œrodki a nie potrafi¹ z nich korzystaÌ... Studio jest fatalne, mogliby wykorzytaÌ studio wiadomoœci skoro inne 'siê buduje'. Start zapowiadany by³ d³ugi czas temu a mimo to nic nie jest dograne i dopasowane... Wrzucam tu ma³¹ amatorsk¹ fotkê jak ja to widzê... Uwa¿am, ¿e jeœli logo bêdzie takie jak na zdjêciu to ta dolna czêœÌ loga bêdzie mog³a siê odnosiÌ jednoczeœnie do paska tvp...(bo i tak nie ma u nich podzia³u na kraj, œwiat itp.) Ale to tylko moje amatorskie sugestie...

Obrazek
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Ta stacja to dno. Serwisy informacyjne tylko co godzinĂŞ. Studio i grafika okropna. Jeszcze te nie wiadomo po co serwisy kultularne, ktĂłre prowadzi Monika R z "Europa da siĂŞ lubiĂŚ".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Co do grafiki to jest kompletnie nie zgrana - w stacji informacyjnej kazdy element powinien do siebie pasowac a tu jedno logo przyslania drugie, belki sa za wysokie i nie pasuja do loga ktore jest za niskie. jakby pod zegar podlozyli tlo to by to jakos wygladalo. scroll niepotrzebnie byl odejsciem od zwyklego scrolla bo pod nim jest wielka dziura i nawet z paskiem biznesowym to nie bedzie fajnie wygladac. wydluzona czcionka jest nieestetyczna, i razi tez brak animacji loga i scrolla.
Troche nieskladnie to napisalem ale spiesze sie :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości