Święta w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Wielkanoc w TVN

Post autor: ktos »

Wielkanoc w TVN 8)

Filmowa Wielkanoc w TVN

Sobota

W WielkÂą SobotĂŞ, 7 kwietnia, o godz. 21.25 TVN zaprosi widzĂłw na premierĂŞ telewizyjnÂą komedii Stevena Spielberga „Terminal” z Tomem Hanksem i Catherine ZetÂą-Jones w rolach g³ównych. Film opowiada historiĂŞ Viktora Navorskiego, ktĂłry wskutek zamachu stanu w paĂąstwie do ktĂłrego leciaÂł zostaje zmuszony do zamieszkania w hali tranzytowej terminalu lotniska.

Tego dnia nie zabraknie takÂże innych propozycji filmowych. NajmÂłodsi bĂŞdÂą mogli zobaczyĂŚ „Ma³¹ ksiĂŞÂżniczkĂŞ” oraz „Psy i koty”, zaÂś starszym stacja zaproponuje westernowÂą komediĂŞ w Willem Smithem pt. „Bardzo dziki zachĂłd”. Wieczorem tradycyjnie telewizja z Wiertniczej pokaÂże takÂże kolejne odcinki „Nianii” i „Kryminalnych”

Niedziela

W WielkanocnÂą NiedzielĂŞ, 8 kwietnia, o 17.05 TVN nada specjalny koncert „Zakochajmy siĂŞ jeszcze raz” w ktĂłrym o miÂłoÂści ÂśpiewaĂŚ bĂŞdÂą niespotykane duety m.in. Hanka OrdonĂłwna i Tatiana Okupnik, Anna Jantar i Kasia Cerekwicka oraz Katarzyna Sobczyk i Doda. Koncert poprowadzÂą Magda MoÂłek i Zbigniew Wodecki, ktĂłrzy wraz z BeatÂą Tyszkiewicz, Janem Nowickim i Danielem Olbrychskim bĂŞdÂą rozmawiaĂŚ m.in. o miÂłoÂści, najsÂłynniejszych romansach i polskich symbolach seksu.

Poza koncertem tego dnia na widzĂłw TVN czekaĂŚ duÂża dawka filmowych produkcji. WÂśrĂłd nich bĂŞdÂą filmy przygodowe („Granice czasu”) oraz amerykaĂąskie komedie („Naga broĂą”, „Czego pragnÂą dziewczyny” i „K9”). Wieczorem o 21.35 zostanie pokazana polska komedia romantyczna „Nigdy w Âżyciu!”, emisjĂŞ ktĂłrej poprzedzi kolejny etap zaciĂŞtej rywalizacji tanecznych par w „TaĂącu z gwiazdami”.

PoniedziaÂłek

Z kolei w lany poniedziaÂłek, 9 kwietnia, widzowie zobaczÂą specjalne godzinne wydanie „Maratonu uÂśmiechu” (godz. 11.50). ÂŚwiÂąteczny bĂŞdzie takÂże „Szymon Majewski Show” (godz. 22.10). ProwadzÂący pojawi siĂŞ tym razem w przebraniu wiedÂźmy, zaÂś widzĂłw „RozmĂłw w tÂłoku” czeka niespodzianka.

Ostatni dzieĂą ÂŚwiÂąt rĂłwnieÂż upÂłynie pod znakiem komedii. TVN pokaÂże takie filmy jak: „Akademia policyjna” i „Pluto Nash”, a wieczorem o 20.00 kultowego juÂż „Kilera”. Tego dnia nie zabraknie takÂże czegoÂś dla najmÂłodszych („Beethoven II”), wielbicieli historii obyczajowych („SzkoÂła uczuĂŚ”) oraz sensacyjnych („Pula Âśmierci”).
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

fajnie , Âże jest ten koncert lepsze to niÂż powtĂłrka sopotu 8)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fajnie ktos'iu, ale skÂąd ten cytat? :? Bo raczej wÂątpiĂŞ, Âże napisaÂłeÂś to sam.

A Wielkanoc zapowiada siê tak sobie. :roll: G³ównie powtórki, powtórek. Dla siebie w TVN w œwiêta ciekawego widzê "Terminal", premierowy odcinek "Niani", "Kryminalnych" i "Taùca z gwiazdami", specjalne wydanie "Maratonu uœmiechu" i "Szymon Majewski Show" i oczywiœcie niespodziankê w "Rozmowach w toku" (lubiê niespodzianki :twisted: ). Zerknê te¿ na koncert "Zakochajmy siê jeszcze raz" - coœ siê ruszy³o w TVN, ¿e dali specjalny program. :roll: Trzeba mieÌ nadziejê, ¿e z nastêpnymi œwiêtami bêdzie lepiej. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Na Wielkanoc w TVN zapowiadajÂą siĂŞ dobrze tylko nowe odcinki 'Niani' i 'Kryminalnych', kolejna odsÂłona 'TaĂąca...', specjalne wydanie 'Szymona' i 'Maratonu' oraz ÂświÂąteczna oprawa graficzna. ;) Filmy niestety nie sÂą zbyt interesujÂące - wszystkie oglÂądaÂłem juÂż kilka razy. :?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

POpieram pisze:Na Wielkanoc w TVN zapowiadajÂą siĂŞ dobrze tylko nowe odcinki 'Niani' i 'Kryminalnych', kolejna odsÂłona 'TaĂąca...', specjalne wydanie 'Szymona' i 'Maratonu' oraz ÂświÂąteczna oprawa graficzna. ;) Filmy niestety nie sÂą zbyt interesujÂące - wszystkie oglÂądaÂłem juÂż kilka razy. :?







..i reklamy co 15min. TVP1 i tak wygra.....WesoÂłego Alleluja...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:oraz ÂświÂąteczna oprawa graficzna. ;)
O :D No wÂłaÂśnie, ciekawe co na te ÂświĂŞta przygotowali graficy na oprawĂŞ TVN. :D Rok temu oprawa graficzna byÂła bardzo dobra w tym roku liczĂŞ na rĂłwnie dobrÂą.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Jak dla mnie nic tu niema, oprĂłcz SMS
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak siĂŞ podoba ÂświÂąteczna oprawa TVN? Jak dla mnie moÂże byĂŚ, ale do tej sprzed roku nie ma co porĂłwnywaĂŚ :D (tamta byÂła lepsza). Tutaj tylko pozmieniali kolory, dodali jaja i odgÂłosy kurczakĂłw do standardowego dÂźwiĂŞku TVN. Tam byÂło wiĂŞcej "nowoÂści". Capsy:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ostatni caps ze strony "Szymon Majewski Show".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

te jajka mi siê nie podobaj¹ takie na maxa sztuczne...w zesz³ym roku by³a super a ta no tylko zmienili kolory na bardziej ¿ó³te no i te jajka które(mnie ) denerwuj¹
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Faktycznie oprawa ÂświÂąteczna TVN nie powala, natomiast pozytywnie zaskoczyÂł mnie w tym roku TVN Siedem, Âświetne ÂświÂąteczne dodatki (w porĂłwnaniu z tymi, ktĂłre pojawiaÂły siĂŞ zawsze z okazji Wielkanocy i BoÂżego Narodzenia w latach ubiegÂłych) i muzyczka. Zrobili nawet kilka specjalnych spotĂłw z tej okazji. Brawwwo. ;]
mihax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 07 kwie 2007, 19:24
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: mihax »

Moim zdanie ÂświÂąteczna ramĂłwka TVN jest taka sobie. BywaÂło lepiej... Jedynym plusem jest program "Zakochajmy siĂŞ jeszcze raz". OglÂądaÂłem w "DzieĂą Dobry TVN" jak realizowali ten program i wydawaÂł sie caÂłkiem interesujÂący... Zobaczymy :)
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Ogl¹dalnœÌ

Post autor: tomas40 »

NiechcĂŞ krakaĂŚ (zarzucono mi juÂż ,Âże tylko zrzĂŞdze) ale w rankingu oglÂądalnoÂści TVN skoĂączy tak jak po BoÂżym Narodzeniu. Obym siĂŞ myliÂł!!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mylisz siĂŞ. :] W Wielkanoc TVN wypadÂł o wiele lepiej niÂż w BoÂże Narodzenie. :)
Media2 pisze:Pod wzglêdem udzia³ów g³ównych graczy na rynku telewizyjnym w stosunku do poprzednich Œwi¹t Wielkanocnych wzrost odnotowa³y stacje: Polsat o 4,17 punktu procentowego (udzia³ w tegoroczne Œwiêta wyniós³ 20,17 proc.) i TVN o 0,20 punktu procentowego (17,46 proc.). Spadek odnotowa³y stacje: TVP 1 o 1,96 punktu procentowego (do 22,71 proc.) i TVP 2 o 3 punkty procentowe (do 19,11 proc.)
Dla porĂłwnania w BoÂże Narodzenie wyglÂądaÂło to tak:
Media2 pisze:DwĂłjka - 23,2 proc. (rok temu 23,7 proc.), TVP1 - 22,4 proc. (rok temu 23,2 proc.), Polsat - 17,9 proc. (rok temu 18,4 proc.) oraz TVN - 14,8 proc, bez zmian w porĂłwnaniu z rokiem ubiegÂłym.
:] WiĂŞc jeszcze TVN zyskaÂł w te ÂświĂŞta, ale ten wzrost jest niczym w porĂłwnaniu ze wzrostem Polsatu. :o
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

ÂŚwiĂŞta w TVN

Post autor: ktos »

Cytat z najnowszego numeru tygodnika "Wprost":
Shrek pod choinkĂŞ

To bĂŞdzie gratka dla shrekomanĂłw. „Pada Shrek", nowy film o przygodach zielonego ogra i jego przyjació³, przygotowany dla telewizji z myÂślÂą o BoÂżym Narodzeniu, pokaÂże w WigiliĂŞ TVN – dowiedziaÂł siĂŞ „Wprost". Shrek bĂŞdzie chciaÂł urzÂądziĂŚ dla swojej rodziny wymarzone ÂświĂŞta, ale przyjaciele sprawiÂą, Âże sytuacja wymknie mu siĂŞ spod kontroli. GÂłosĂłw bohaterom opowieÂści uÂżyczyli m.in. Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski i Wojciech Malajkat. AmerykaĂąska premiera filmu odbyÂła siĂŞ pod koniec listopada 2007 r. (AB)
http://www.wprost.pl/ar/118803/Skaner/?I=1302
Film trwa 30 minut ;)

No moÂże byĂŚ ciekawe Âśa znane juÂż szczeguÂły co jeszcze pokaÂże TVN w ÂświĂŞta ??
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

To mo¿e byÌ hit. Same powtórki shreka maj¹ bardzo dobr¹ ogl¹dalnoœÌ w superkinie, a co dopiero taka nowoœÌ, która na dodatek nie by³a jeszcze w kinie. Bomba!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości