Monika Olejnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Obecnie TAK, ale nowe otwarcie szykuje jeszcze program Jacka ÂŻakowskiego w weekendy podsumowujÂącego wydarzenia polit.tygodnia w ludzki sposĂłb wraz z ekspertami. Publicystyka to takze nowy program Janusza Reitera(dziÂś:CentrumStosunkĂłwMiedzynarodowych, byÂły ambasador Niemiec)z programem ala CaÂły Ten ÂŚwiat w TVN24.
Co do oprawy to zgadzam sie zupe³nie, belki z napisami sa tragiczne, jak wyrwane z pracowni komputerowej z sz.podst. Ale stó³ przypomina Kropke...
Poza tym to Monika ubiera siĂŞ jakoÂś powaÂżniej, chyba w ramach Tego, Âże To Telewizja Publiczna.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oprawa programu Olejnik powinna pasowaĂŚ do oprawy TVP1 i wystroju studia Jedynki - teraz mamy praktycznie goÂłe Âściany i nie wiadomo po co ustawiony jakiÂś ekran. Owszem programy Zakowskiego i Reitera bĂŞdÂą dobre ale w ciÂągu dnia przydaÂłoby siĂŞ wiĂŞcej rozmĂł z politykami.
Ostatnio zmieniony środa 08 wrz 2004, 18:39 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

na 10 miejscu wÂśrĂłd najlpeiej oglÂądanych programĂłw, wczoraj na 5 - przy okazji zdystansowaÂła Fakty o ok 2 miliony widzĂłw. (CĂłz Walter sam siĂŞ o to prosiÂł).
Zgadzam siê w 100% Chyba nied³ugo Fakty bêd¹ mia³y ogl¹dalnoœÌ rzedu 1,5 mln bo ca³y czas ogl¹dalnoœÌ spada.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

I bardzo dobrze. Niech Walter wie co zrobiÂł.
A co sadzicie o samej Olejnik?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Olejnik - profesionalna jak zawszĂŞ, jednak wiĂŞcej bĂŞdĂŞ mĂłgÂł powiedzieĂŚ dopiero za okoÂło miesiÂąc - muszĂŞ przyjÂżeĂŚ siĂŞ jej rozmowÂą. A oto zdjĂŞcie z wczorajszego wydania programu Prosto w oczy - ÂźrĂłdÂło - http://www.wiadomosci.tvp.pl
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Bardzo ceniê sobie Monikê Olejnik, uwa¿am ¿e TVN pope³ni³ b³¹d usuwaj¹c z ramówki Kropkê Nad I, ale jednoczeœnie mam obawy czy wspomniana wy¿ej osoba zagrzeje sobie miejsce w publicznej na d³u¿ej. Tam ci¹gle coœ siê zmienia zale¿nie od opcji politycznej sprawuj¹cej w³adzê i obawiam siê, ¿e zmiany w TVP s¹ niestety chwilowe.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Program jest beznadziejny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Po 3 minutach prze³¹czy³em, bo nie mog³em wytrzymaÌ, Ta grafika to dno, dno i jeszcze raz dno. Wygl¹da jakby to by³o studio zaporzyczone z TV TRWAM. Program niczym nie przyci¹ga. Odgrzewany kotlet. TVP nie zmieni³o formu³y programu - to praktycznie kropka nad i, tylko, ¿e du¿oooo gorsza. Monika Ÿle wygl¹da w tym stduio. Beznadzieja. Katastrofa. Makabra. Dno.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

marcinie - trochê przesadzi³eœ - nie jest a¿ tak Ÿle - rozmowy na ogó³ ciekawe i wci¹gaj¹ce, a studio - có¿ mogli zostawiÌ to z Goœcia jedynki, naprawdê by³o ³adne.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak dla mnie program jest rewelacyjny codziennie 20.10 Monika a 20.30 Przeœwietenie ;) U moniki jest ona i 2 goœci którzy siêk³óc¹ a ona ma poewê w Przeswietleniu na odwrót i gosÌ który ma poewê z 2 dziennikarzy oba programy sooper.Olejnik zawsze cenilam i Tvn ju¿ chyba wie co zrobi³ pozbywaj¹c siê jej
przy okazji zdystansowaÂła Fakty o ok 2 miliony widzĂłw. (CĂłz Walter sam siĂŞ o to prosiÂł).
ooooo wÂłasnie mody Walter to debil chyba coraz mniej ludzi ma wÂątpiwoÂści
jednak jak ju¿ powiedzia³êm program powinnien mieÌ inn¹ oprawê i scenografiê np ta z Goœcia jedynki by³a doœÌ oryginalan - teraz pozosta³ pusty k¹t z jakimiœ niebieskimi szybkami. Rada Nadzoracza TVP ju¿ skrytykowa³a Warakomsk¹ za brak odopiwedniej oprawy dla programu Olejnik i opóŸnienia w uruchomieniu nowego studia Wiadomoœci.
Faustusie nawet nie wisz jak mnie ucieszylo to co napisaÂłeÂś :) a co do studia popieram
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TZn nie powiedzieli wprost, ¿e podpad³¹ im Dorotak, ale to ona wraz z Grzywaczewskim gra teraz pierwsze skrzypce w TVP1 - mówi³a o przygotowywaniu odpowiedniej oprawy dla programu Olejnik, teraz podobno osobiœcie nadzoruje budowê studia Wiadomoœci - mój Bo¿e, tylko ¿eby nie zrobi³a drugiej Panoramy, bo za jej czasów na pewno nie by³ to program na œwiatowym poziomie :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:marcinie - trochê przesadzi³eœ - nie jest a¿ tak Ÿle - rozmowy na ogó³ ciekawe i wci¹gaj¹ce, a studio - có¿ mogli zostawiÌ to z Goœcia jedynki, naprawdê by³o ³adne.
Ja nie mĂłwiÂłem, Âże rozmowy sÂą nudne, ale Kropka nad i mnie przyciÂągaÂła, a to mnie odpycha. Przede wszystkim muszÂą zmieniĂŚ grafikĂŞ i studio i wydÂłuÂżyĂŚ trochĂŞ. MoÂże maÂła zmiana formuÂły.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Formu³a programu mo¿e pozostaÌ - có¿ innego mo¿na jeszcze wymyœliÌ? Ale scenografiê studia powinni zmieniÌ. Wczoraj Prosto w oczy znalaz³o siê na siódmym miejscu i znowu pokona³o Fakty o oko³o 1,5 miliona widzów.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nie wiem dlaczego porĂłwnujecie serwis informacyjny TVN do wywiadĂłw Moniki Olejnik [pod wzglĂŞdem oglÂądalnoÂści]. To tak jakby porĂłwnaĂŚ "UwagĂŞ" i "Kiepskich". Co ma piernik do wiatraka?
Fakty i Olejnik sa nadawane w dwóch róznych porach w dodatku s¹ dwoma ró¿nymi programami... wiêc takie porównania wg. mnie sa nie na miejscu.
No chyba, ¿e chcecie pokazaÌ wy¿szoœÌ TVP nad TVN... 8)
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Owszem, programy nadawane s¹ o róznych porach, ale wbrew pozorom skierowane s¹ do tego samego widza. No chyba, ¿e uwa¿asz, i¿ Fakty s¹ popularne jedynie wœród widzów ¿adnych sensacji etc. A chyba tak nie jest. Równie dobrze Olejnik moga³a ca³kowicie przegraÌ. Wszak program nadawany jest w prime time i w tym czasie widzowie maj¹ kilka innych, ciekawych propozycji- min M jak mi³oœÌ na TVP2, który od kilku lat gromadzi najwiêksz¹ widowniê. Okaza³o sie, ¿e nowy program na razie radzi sobie ca³kiem dobrze (owszem, zabaczymy jak d³ugo) i mo¿e liczyÌ na spor¹ widowniê. WidaÌ kilka milonów widzów postanowi³o w³¹czyÌ ten program, chocia¿ z drugiej strony jeszcze wiêksza liczba wybra³a Kiepskich. Ale np Najs³absze ogniwo nie ma z ni¹ szans.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja Prosto w oczy nie oglÂądam. Wybieram bowiem NajsÂłabsze Ogniwo :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości