Monika Olejnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mi siê wydaje,¿e ma wysoka widownie, ze wzglêdu na Olejnik. Choc w tym tyg MjakMi³oœÌ by³o chyba tylko raz[w pon].Widzowie s¹ jej ciekawi, a poza tym w Wiadomoœciach pojawia sie zapowied¿ programu i pojawi³y sie zarzuty,¿e niby przez Olejnik Wadomoœci s¹ krótsze. A propos Widzieliœcie lekki uœmiech Pieùkowskiej podczas zapowiedzi programu Moniki Olejnik.


Marcin: duÂżo tracisz nie oglÂądajÂąc. Zapraszam pon-czw20.10TVP1.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WidziaÂłem - sÂądzĂŞ, Âże to byÂł uÂśmiech zwyciĂŞstwa nad konkurencjÂą. Zapewne teraz czekajÂą na wyniki oglÂądalnoÂści kaÂżdego docinak programu M. Olejnik - wczoraj np pozycja nr3 w rankingu. Fakty nawet sie w nim nie znalazÂły (och jaka szkoda :cry: :cry: )
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

I bardzo dobrze. Niech pokaÂże TVN i caÂłej tamtejszej sieczce Co Stracili i Co Mogli zrobic. Pani Moniko. Tak dalej!!!!!!!!!!!!


Swoja drogÂą to dziÂś DzieĂą PrĂłby bo wchodza nowe odcinki M jak...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A w wynikach oglÂądalnoÂści na brief.pl nie ma mowy o -Prosto w oczy-
Czy¿by az tak niska ogl¹dalnoœÌ. gorsza od Jaka to melodia?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nieciekawe tematy, nudni ludzie w studiu...
A program Jaka to melodia zazwyczaj mia³ wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ od Faktów - dlatego min. w ka¿dy pi¹tek trwa³ a¿ do ok 19.05 Dopiero potem by³a wieczorynka.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

tobi pisze:A w wynikach oglÂądalnoÂści na brief.pl nie ma mowy o -Prosto w oczy-
Czy¿by az tak niska ogl¹dalnoœÌ. gorsza od Jaka to melodia?
Chyba kpisz.
Jak to nazywasz nisk¹ ogl¹dalnoœci¹ to jesteœ w wielkim b³êdzie.
http://www.wirtualnemedia.pl/index1.php ... kulu=15629
http://www.press.pl/

Jak w briefu jest ogl¹dalnoœÌ z wczoraj czy od pocz¹tku tygodnia to rzeczywiœcie ogl¹dalnoœÌ mog³a spaœÌ bo zaczê³a siê emisja "M jak mi³oœÌ" a ten program ogl¹da ca³a Polska.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

OK, ale ta nota mĂłwi o poprzednim tyg, a od Tego wchodzÂą nowe odcinki Mjak....dupa. I mĂłwiÂłem, Âże wyniki Monki nie sÂą publikowane.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

tobi pisze:A w wynikach oglÂądalnoÂści na brief.pl nie ma mowy o -Prosto w oczy-
Czy¿by az tak niska ogl¹dalnoœÌ. gorsza od Jaka to melodia?
Moinika by³a tam w ubieg³ym tygodniu i w czwartek mia³a nawet 4 mln widzów. Tak jak mówi³em od pn. do œr. bêdzie walczy³a z serialem "M jak Mi³oœÌ" i jak przewidzia³em walkê t¹ przegrywa bo "M jak M" ogl¹da³o w pn. ponad 9 mln widzów, a Moniki w ogole nie by³o w dziesi¹tce.



KtoÂś tam na czerwono pisaÂł o grafice, wystroju programu Moniki. Ludzie czy Wy musicie siĂŞ tylko na tym skupiac :?: PrzecieÂż tu gÂłownie chodzi o rozmowy, a nie o to by oprawa graficzna byÂła jakaÂś wyjÂątkowo zrobiona. Czasami mam wraÂżenie, ze tylko to sie liczy dla Was tak jak w Faktach prowadzÂący, a przeciez tam chodzi o informacje, a nie o "przekaÂźnika".

Moim zdaniem rozmowy na poczÂątku byÂły maÂło ciekawe, ale przeciez Monika tez sie musiaÂła rozkrĂŞciĂŚ. Teraz sÂą caÂłkiem fajne.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

SÂłuszna uwaga Arq
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Sprawdzi³em wyniki z dziœ i widze, ze "Jaœ Fasola" który lecia³ wczoraj przed meczem zamiast "M jak Mi³oœÌ" mia³ a¿ 12% udzia³u w rynku tv i uplasowa³ siê na pozycji 2. Monika Olejnik z ponad 8 % trafi³a tym razem do pierwszej dziesi¹tki zestawienia. Teraz widac, ¿e ogl¹daloœÌ Moniki jest zale¿na od tego serialu. Monia tylko w czwartek moze liczyÌ na b. du¿¹ widownie. :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a skÂąd braleÂś wyniki.

za chwile czat z Lisem na newsweek.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Z http://www.brief.pl Tam codziennie (z wyjÂątkiem soboty i niedzieli) sÂą podawane wyniki oglÂądalnoÂści z dnia poprzedniego (w procentach).
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ArO pisze:Sprawdzi³em wyniki z dziœ i widze, ze "Jaœ Fasola" który lecia³ wczoraj przed meczem zamiast "M jak Mi³oœÌ" mia³ a¿ 12% udzia³u w rynku tv i uplasowa³ siê na pozycji 2. Monika Olejnik z ponad 8 % trafi³a tym razem do pierwszej dziesi¹tki zestawienia. Teraz widac, ¿e ogl¹daloœÌ Moniki jest zale¿na od tego serialu. Monia tylko w czwartek moze liczyÌ na b. du¿¹ widownie. :(
To by³o do przewidzenia, ¿e Monika Olejnik bêdzie notowa³a mniejsze udzia³y, gdy leci M jak mi³oœÌ. Przecie¿ to serial, który ogl¹da "ca³a" Polska :lol:
Ciekawe jakie wyniki osi¹gnie POLSATOWSKI BAR Vip emitowany w czasie M jak mi³oœÌ. Myœlê, ¿e nie bêdzie to wiêcej ni¿ dwa miliony :twisted: Ja¿eli Ÿle pójdzie ogl¹dalnoœÌ mo¿e byÌ zbli¿ona do ogl¹dalnoœci Najs³abszego ogniwa :D I tego przynajmniej TVN -owi ¿yczê :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A zauw¿yliœcie, ¿e obecne ju¿ od kilkunastu lat teletruniej Jeden z dziesiêciu pokona³ Fakty? :twisted: Zreszt¹ sam w tym czasie ogl¹da³êm TVP2 :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

"Jeden z dziesiĂŞciu" od lat notuje bardzo dobre wyniki. Dlatego tyle czasu utrzymuje siĂŞ na antenie. W sumie to nie bardzo rozumiem dlaczego. FormuÂła programu bardzo zbliÂżona do "NajsÂłabszego ogniwa". Teraz dziwi tylko, ze "Ogniwo" nie ma takiej widowni jak "Jeden z dziesieciu" bo to bedzie gdzies ok 3 mln.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Wojciech 35 xxx i 93 gości