Polsat Play

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Polsat Play

Post autor: Adrian ;P »

Medialink: Polsat Play, ma być kierowany do mężczyzn w każdym wieku i oferować będzie następujące programy: "Gadżety Salety" Przemysława Salety, "Kultowe samochody" Władysława Zientarskiego czy "Terminator" Iwony Rajzner. Po godzinie 23 będą emitowane programy o tematyce erotycznej. Data startu nowego kanału nie jest jeszcze znana.

Według mnie nazwa Play bardziej pasuje do jakiegoś kanału rozrywkowego...
monetowy_chlopak

Re: Polsat Play

Post autor: monetowy_chlopak »

To ma zastąpić Play TV?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

jezarekd pisze:To ma zastąpić Play TV?
Tak. Ciężko tu jednak mówić o zastępowaniu, bo od roku trwa jedynie emisja testowa. Pierwotnie kanał miał się nazywać Playboy Polska.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kanał ruszy 1 października. Krótko o ramówce:
wirtualnemedia.pl pisze:Z początkiem października br. Polsat Play ruszy z oficjalną ramówką. Na antenie zobaczymy programy prowadzone przez: Marysię Góralczyk ("120 mil na godzinę"), Przemysława Saletę ("Gadżety Salety"), Włodzimierza Zientarskiego ("Kultowe samochody"), Michała Gulowicza ("polsatplay.pl") oraz Iwonę Rejzner ("Terminator").

Pojawi się także sitcom "Bar pod złamanym skrzydłem" oraz codzienny program dla mężczyzn "Przytul mnie mocniej". W ofercie kanału nie zabraknie zagranicznych produkcji: "Jak wydać miliard", "Wszystko o mężczyznach" czy "Jakub na rybach".
Dodam, że po sieci krąży takie logo:
Obrazek
Niestety, nie wiadomo, czy tak wygląda oficjalne logo, czy to tylko projekt amatorski.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Polsat Play

Post autor: corner »

Logo wygląda na amatorskie. "Gadżety Salety"? Boże, kto wymyśla te programy? :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polsat Play

Post autor: pop »

corner pisze:"Gadżety Salety"? Boże, kto wymyśla te programy? :)
Na pewno nie Doda, bo wtedy nazwa programu brzmiałaby "Flety Salety". :lol: :lol: :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wszystko wskazuje na to, że tak jednak wygląda oficjalne logo stacji:

Obrazek
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat Play

Post autor: Greg Haus »

Te logo jakieś bez wyrazu :ech:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Polsat Play

Post autor: kamiiloo »

jakos wywaliłbym ten napis "play" i zostawił sama strzałkę za duzo tam tego wszystkiego
TVN innowacja i nowoczesność...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat Play

Post autor: DJ Ice »

Widziałem fragmenty konferencji - zmieniłem całkowicie zdanie o logo - jest bardzo dobrze wykonane. Na oprawie graficznej ''błyszczy''. :]

Uczestnicy ''Big Brothera'' nie mają wcale tak źle. :D Izabela Potęga zostanie współprowadzącą programu ''Przytul mnie mocniej''. :D ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Telewizja Polsat zaprezentowała swój nowy kanał tematyczny Polsat Play. Na antenie lifestylowej stacji dla mężczyzn emitowane będą magazyny motoryzacyjne, poradnikowe oraz erotyczne. Nie zabraknie również formatów rozrywkowych.

Stacja będzie nadawała od 6 października i na początek znajdzie się w ofercie Cyfrowego Polsatu oraz sieci kablowej UPC. W ramówce Polsat Play zadebiutuje jesienią osiem produkcji własnych.

Swój program na antenie kanału będzie miał Przemysław Saleta, który przetestuje topowe gadżety ("Gadżety Salety"). Włodzimierz Zientarski poprowadzi z kolei magazyn "Kultowe samochody". Motoryzacyjny świat, kobiecym okiem przedstawi Marysia Góralczyk ("120 MIL/H"). Miłośnikom jednośladów dedykowany będzie program "Monoślad". W ramówce stacji pojawi się też "Terminator" Iwony Rejzner. Dziennikarka wraz z ekipą Polsat Play odwiedzi najważniejsze bankiety i imprezy zamknięte.

Kanał zdecydował się także wyprodukować własny sitcom "Bar pod złamanym skrzydłem". Jego akcja będzie rozgrywać się w lotniskowym barze. Główni bohaterowie serialu to prostytutka i homoseksualista. Od poniedziałku do czwartku Polsat Play pokaże talk-show o zabarwieniu erotycznym 'Przytul mnie mocniej". Trzy prezenterki programu zaproszą do studia (wielkiego łoża) kontrowersyjnych gości. W talk-show nie zabraknie znanych osób: Natalii Kukulskiej, Joli Rutowicz czy Rafała Maseraka.

Bardzo ważnym punktem oferty programowej Polsat Play będzie talk-show "Hard Rock Weekend". W każdym odcinku prowadzący (dyrektor programowy kanału) Jacek Kaczyński wraz z przedstawicielami świata muzycznego i dziennikarskiego, m.in.: Maćkiem Maleńczukiem, Michałem Koterskim i Liroyem zaprezentują przegląd prasy i na bieżąco będą komentować ostatnie doniesienia ze świata celebrities.

Ofertę programową kanału dopełnią produkcje zagraniczne: "Za kulisami Hollywood", "Wszystko o mężczyznach" czy 'Piloci myśliwców". Po 23.00 na antenie stacji pojawi się siedmiogodzinne pasmo erotyczne. Znajdą się w nim magazyny i filmy erotyczne ( "Podglądacze", "Mój najlepszy sex" czy "Rosyjski instytut").

Start Polsat Play zostanie wsparty kampanią reklamową. Obejmie ona głównie Internet. Nadawca chce postawić także na marketing szeptany czy mailing. Polsat Play, zgodnie z założeniami nadawcy, ma mieć na początku przyszłego roku 0,2 proc. udziału w rynku w grupie 16-49. Sprzedaż czasu reklamowego stacji ma się rozpocząć w listopadzie.

http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... _wideo.htm
Podobno kanał stoi na bardzo wysokim poziomie. Podobno. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W tygodniku ''To&Owo'' znaleźć można program TV dla kanału pod nazwą... Polsat Zdrowie i Uroda.
dawid_sc51
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 23 cze 2008, 13:05

Re: Polsat Play

Post autor: dawid_sc51 »

Kanał ma zostać podobno zakodowany. Czy bedzie dostepny w kablówkach???
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Polsat Play

Post autor: D00 »

O ile mi się wydaje, to kanał już jest kodowany. Dostępny jest na pewno w cyfrowym UPC, a tak to nie wiem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kanał kodowany jest od początku istenienia. Sądzę, że jeśli dołączy do kablówek, to wspólnie z Polsat Cafe i Polsat News.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości