Pekin cafe

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Pekin cafe

Post autor: Greg Haus »

Dziś, za 30 minut - o 18.30 rusza Pekin cafem, czyli relacje z przygotowań i samych zawodów na olimpiadzie. Prograł poprowadzi , tak jak miało to miejsce w euro cafe - Sylwia Walendowska. Program ma trwać 20 minut i ukazywać się codziennie, aż do końca olimpiady w Pekinie ( równiez o 18.30). W czasie audycji mają być relacje między innymi z Pawełem Łukasikem ( który przygotowywała dla tvn24 cykl relacji: Chiny przed olimpiadą ) i Krzysztof Skórzyński.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Pekin cafe

Post autor: ~ »

Nie wiem jak inne telewizje, ale moim zdaniem TVN24 jest mistrzem w tego typu relacjach. Program bardzo interesujący, szczególnie podczas łączenia na żywo z Pekinem.
Dziwne że nie ma dużego opóźnienia w przekazie na żywo z Pekinu. To jakaś nowa technologia?
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Pekin cafe

Post autor: kamiltvnfan »

TVN24 wyrobił się. Jest w końcu na antenie dobre 7 lat :) Profesionalnie do tego podchodzą. Szkoda jednak, że TVN24 tak mało poświęca tematyce sportowej. Ale rozumiem, że to stacja informacyjna. Za dużo rządu w TVN24!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Biedna Sylka musi świecić oczami już kolejny dzień za naszych wspaniałych sportowców.
Aż mi Jej szkoda ..napisałem o tym , może właśnie przez to się to już w dniu jutrzejszym zmieni .Oby.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
bartlomiej.czerniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 sie 2008, 22:52
Lokalizacja: wrocław

Re: Pekin cafe

Post autor: bartlomiej.czerniak »

witam,

dawno nie oglądałem tvn24 i tvn i mogę nie być na bierząco, ale wczoraj i dziś oglądałem przez przypadek "pekin cafe", i jestem pod wrażeniem sposobu przemawiania Krzysztofa Skórzyńskiego. mam wrażenie, jakby mówił z głowy, na luzie, swobodnie, ale nie 'luzacko' jak niektórzy dziennikarze tvn24 (co mi osobiście przeszkadza). oby tak dalej panie Krzysztofie!

p-m
bartłomiej czerniak
wrocław
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Pekin cafe

Post autor: ktos »

TVP chce pozwać TVN i Polsat
TVP wystąpi na drogę sądową przeciwko Polsatowi i TVN w związku z nielegalnym wykorzystywaniem w programach informacyjnych tych stacji skrótów z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Decyzję taką podjął zarząd Telewizji Polskiej na wtorkowym posiedzeniu.

Jak poinformowała we wtorek rzeczniczka prasowa TVP Aneta Wrona, przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich do obydwu stacji wysłana została oferta dotycząca możliwości zakupu od TVP skrótów z tego wydarzenia.

- TVP jest jedynym i wyłącznym właścicielem praw do transmitowania Igrzysk na terenie Polski. Polsat i TVN nie podjęły nawet rozmów w tej sprawie - podkreśliła Wrona i dodała, że w związku z tym zarząd TVP postanowił skierować sprawę do sądu.

- Sprawdzimy, czy faktycznie doszło do błędów z naszej strony - poinformował w rozmowie z PAP rzecznik Grupy TVN Karol Smoląg. Dodał, że wszyscy pracownicy "Faktów" TVN oraz kanału TVN24 zostali we wtorek ponownie poinformowani, na jakich zasadach mogą być wykorzystywane materiały agencyjne z Igrzysk Olimpijskich.

- Jeżeli okaże się, że zaistniał jakiś błąd po naszej stronie, wówczas przeprosimy TVP i mamy nadzieję, że uda się wspólnie wypracować rozwiązanie poza salą sądową - zapewnił.

Do czasu nadania tej depeszy nie udało się uzyskać oficjalnego komentarza Polsatu w tej sprawie.
http://www.medialink.pl/artykul/1485,TV ... sat,group4
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Pekin cafe

Post autor: piotrek888 »

Czy ma ktoś odcinek z 19 sierpnia? Jeśli tak to czy mógłby tu wrzucić ?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Pekin cafe

Post autor: sybic »

Często oglądałem Pekin cafe, ze względu na Sylwię, ale sam program nie był aż tak ciekawy. Jak każdy kibic chciałbym widzieć jakieś relacje filmowe, szczególnie w sytuacji, kiedy nasi rodacy zdobywają medale. W Pekin cafe były tylko zdjęcia. To jest telewizja i chciałoby się oglądać obrazy, ale ruchome ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości