[TVP1] Kawa czy herbata?

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

spinex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 17 sie 2005, 12:29

Widownia "Kawy czy herbaty"

Post autor: spinex »

Chodzi mi o dane w mln... bo nigdzie nie moge znalezc takich danych.
Jakby ktos mial w miare wiarygodne dane, to prosze o informacje.
Pozdrawiam,
Dzieki.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

czyli jak nie mozna znaleŸÌ danych na temat ogladalnosci tego programu to znaczy ¿e go ma³o widzów ogl¹da a ty co byœ chcia³ ¿eby od 6 do którejœ tam oglada³o ten program z 5 mln ??????
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

[TVP1] Kawa czy herbata?

Post autor: qmate »

Dzisiaj zauważyłem, że program Kawa czy herbata pojawił się w nowej oprawie graficznej i scenografii. Nie wiem czy od dzisiaj, ale chyba tak, bo jak oglądałem kilka dni wcześniej to była stara scenografia. A dzisiaj rano włączam i jest nowa. Bardzo mnie to zaskoczyło, bo jest nawet niezła, nie spodziewałbym się czegoś takiego po TVP! Razi jedynie fototapeta, ale jakoś da się to znieść. Ogólnie program w tak ładnej kolorystycznie (i ogólnie) scenografii ogląda się bardzo przyjemnie. Wg. mnie scenografia jest naprawdę bardzo ładna! Polecam, jeśli chcecie zobaczyć to jutro pobudka o 6.00
//////////
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: epsztajnek »

Bardzo oryginalnie podeszli do prognozy pogody. Zamiast wszystkich elektronicznych cudów zastosowano stół z namalowaną mapą i wycinane , nakładane na mapę symbole :)
Obrazek Obrazek Obrazek
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: corner »

W Dzień Dobry tvn robią czasami podobne cuda, tylko, że tablica z mapą stoi. Ale moim zdaniem, żeby prezentować każdą prognozę w ten sposób, to przesada.
monetowy_chlopak

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: monetowy_chlopak »

A jesze w ten poniedziałek pogoda w "Kawie czy herbacie" była prezenteowana sprzed takiego ekranu tylnoprojekcyjnego.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: prze_kw »

kawaczyherbata.tvp.pl pisze:Wtorek - 25 listopada 2008

Prowadzący: Agnieszka Szulim-Badziak i Piotr Urbaniak

Mistrz kuchni: Karol Okrasa

We wtorkowym programie "Kawa czy herbata?" m. in. mówimy o prywatnych forach internetowych poświęconych mediom, wyprawie żaglowozem na Pustynię Gobi, zasadności dbania o klimat.

Do studia zaprosiliśmy założycielkę prywatnego forum internetowego poświęconego TVP. Fani śledzą każdy ruch ulubionych stacji, dzielą się newsami dotyczącymi programów i ich prowadzących. Wszelkie wpadki natychmiast komentowane są w Internecie. Anna Dziedzic pochodzi z Bielska-Białej, właśnie kończy politologię na prywatnej uczelni w Chorzowie, specjalność media i komunikowanie społeczne. Po obronie pracy magisterskiej chce zostać dziennikarką. Zastanawiamy się, czemu służą fora internetowe, w jakim celu są zakładane? Czy są źródłem wiarygodnej wiedzy i informacji? Ilu użytkowników korzysta z serwisów społecznościowych w Polsce i na świecie? Fora pewnych formatów telewizyjnych powstają zazwyczaj jako wsparcie PR projektu. Fora umożliwiają odnajdywać się ludziom o bardzo specyficznych zainteresowaniach. (...)
Liczą się tylko Fakty.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: lee »

Jak tutaj cicho.Czyżby nikt nie ogladał Kawy czy Herbaty? A tyle tam się dzieje: nowe studio, wydania weekendowe, nowi prowadzący.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: epsztajnek »

Co za pytanie ? :lol2:
Na tym forum trzeba zachwycać się Porankiem TVN24 albo DDTVN , a telewizję publiczną mieć w nienawiści :devil:
A poza tym wstawać o tak wczesnej porze ? :wariat:
Osobiście z KcH wysysam samą śmietankę ;) czyli całe wydanie poniedziałkowe , trochę czwartkowego no i część prognoz pogody
( a propos prognoz pogody, to po ostatniej zmianie scenografii znak graficzny KcH całkowicie zasłaniał pogodynki , na szczęście zmieniło się to po wprowadzeniu formatu 16:9 )
A wydania weekendowe ?
Po ostatnich zmianach w weekendowych porankach TVN24 dla mnie w ogóle nie zaistniały ;)
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: incognito »

Poza tym można poszerzyć wiedzę o KcH (chociaż tę wizualną) niejako "od zaplecza", tj. poprzez wątki prezenterek - zapraszam na wątek Beaty Chmielowskiej-Olech. :lol2:
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: Tomasz2555 »

Nowa "Kawa Czy Herbata" zrobiła na mnie, jak najklepsze wrażenie.
A widzieliście sesję zdjęciową odnośnie odświerzenia "Kawy Czy Herbaty" ?
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

Ja wrażenia? :)
Ja szczerze mówiąc wolę "KCH" niż "DDTVN"
"DDTVN" oglądam tylko dla Duetu Wellman Prokop.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: lee »

Ma ktoś może ulubiony duet KCH? :D lub najbardziej nie lubiany :nie:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: epsztajnek »

Duety raczej nie. Ale za to panie prowadzące: Beata Chmielowska-Olech i Monika Białek.
Z tym że sympatia do tych pań sięga znacznie dawniej, niż pojawiły się w KCH.
Z drugiej strony czuję taką irracjonalną "antychemię" do Pauliny Chylewskiej.
Trudno. Taki mam gust, za chudzinkami nie przepadam :>
Jeśli chodzi o panów, to Radek Brzózka trochę działa mi na nerwy. :uhh: Nie wiem dlaczego :mhm:
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: lee »

Ja szczególną sympatią darzę duet: Agata Konarska&Grzegorz Miśtal. Zawsze potrafią mieć rozbudzić. Sympatyczni,widać, że nie w taki wymuszony sposób. Lubią się, a to też jest ważne w duecie :D I zawsze w ich wydaniach KCH pojawia się coś co mnie zainteresuje. Całkiem miło ogląda się, też Monike Białek&Radka Brzózke. Za to nie przepadam za Pawłem Bukrewiczem i Beatą Chmielowską-Olech. Obydwoje świetnie spisują się w Telexpressie, ale w KCH do mnie nie przejawiają :?
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: rogi »

Fajny program, o fajnej porze emisji, ale nie podobają mi się prowadzący. No, może poza Pauliną Chylewską, Odetą Moro-Figurską i Radkiem Brzózką. Zabrałbym ich do TVN-u :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości