[Polsat] Fabryka gwiazd

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: mateusz240 »

Nie zrozumiałes mojej wydpowiedzi :) Miałem na myśli to, że w piatkowy wieczór Polsat osiągną średnią oglądalność (bardzo duzym kosztem finansowym), a TVN nadał któryś raz z kolei ten sam film (mały ksozt finansowy), a oglądalność tych dwóch audycji była zbliżona. Wniosek: Bardziej opłaca się wydać mniej na film kóry oglądnie wiecej osob niż takie "show"
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: pop »

Wniosek: piątkowy wieczór to beznadziejny czas na takie "show". :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: Greg Haus »

pop pisze:Wniosek: piątkowy wieczór to beznadziejny czas na takie "show". :]
Drugi wniosek: tvn ma na tyle mocną ramówkę w soboty i niedziele ( MT, TzG ), że Polsat obawiał się przesunąć FG na niedziele,a PB na piątek ze względu na oglądalność :]
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: DJ Ice »

Trzeci wniosek: program mimo wszystko nadaje się na piątkowy wieczór. :] Oglądalność jak na piątek wieczór jest dobra, ba nawet bardzo dobra - udziały również. Mam nadzieję, że piątkowe gale będą osiągały większą oglądalność. :] Widać, że format nie podzieli losu Gwiezdnego Cyrku (no, ale pora emisji była inna). Pora jak na to SHOW uważam, że jest trafiona - np. z czwartkiem mogłoby się już tak nie powieść.

Oglądałem ''Fabryka Gwiazd - Akademia'' - nie dziwię się, że Sztaba przeszedł do konkurencji - skusili go nowym programem ( pieniędzmi :spiewa: ). :D Tak poza tym - bardzo wypasiona i elegancka willa. :D
Greg House pisze:
ktos pisze:O to rośnie :cool: ciekawe jak będzie z programami na żywo
Myślę, że może byc ponad 5 milionów, a polsatowska FG troche ponad 3 miliony spadła :cool:
I ? Piszesz tak, jakby te programy bezpośrednio ze sobą konkurowały choć tak nie jest. Ale rozumiem - porównania będą, chociaż FG nadawane jest w innym czasie antenowym i w innym dniu. Zresztą - ten format nadawany jest codziennie, prócz soboty i niedzieli.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: ktos »

Chcą ściągnąć Rihannę i "Kociaki"

W pierwszym odcinku programu "Fabryka Gwiazd" zaśpiewał Piotr Kupicha z grupy Feel. Do kolejnych mają być zapraszane światowe gwiazdy.

Internetowa wersja "Faktu" podaje, że prowadzone są rozmowy z Pussycat Dolls i Rihanną w sprawie udziału w show Polsatu.

Amerykańskie "Kociaki" na przełomie marca i kwietnia 2009 roku mają ruszyć w trasę promującą drugą płytę "Doll Domination". Według niepotwierdzonych internetowych spekulacji, w naszym kraju dziewczyny mają się pojawić 9 kwietnia.

Z kolei Rihanna w 2008 roku wydała reedycję przebojowej płyty "Good Girl Gone Bad", z której pochodzą takie nagrania jak "Umbrella", "Don't Stop The Music", "Shut Up And Drive" czy "Rehab".

Udział wokalistki w polskiej edycji "Fabryki Gwiazd" jest dość prawdopodobny, gdyż Rihanna właśnie została patronką ósmej edycji francuskiej wersji show "Star Academy".
http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/pop ... 1182911,44
No ciekawe czy im się uda ściągnąć jakieś naprawdę światowe gwiazdy ;)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: DJ Ice »

Skoro wystąpi Kelly Rowland i Alicia Keys to pewnie uda im się ściągnąć światowe gwiazdy muzyki. Zresztą Maciek Rock powiedział, że możemy na to liczyć. Przypominam, że to Star Academy - światowe gwiazdy to, że tak się wyrażę - norma.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: ktos »

Teraz w necie znalazłem że podobno także Enrique Iglesias ma wystąpić ;)

Ktoś może wie bo oglądał zagraniczne edycje czy ci goście to tylko przyjadą żeby zaśpiewać 1 piosenkę czy uczestnicy będą śpiewać ich piosenki ???
Garou odwiedzi "Fabrykę gwiazd"

6 października kanadyjski wokalista Garou spotka się z uczestnikami "Fabryki Gwiazd".

Piosenkarz porozmawia z mieszkańcami Akademii, udzieli cennych muzycznych wskazówek oraz wręczy im swoją ostatnią płytę "Piece Of My Soul" z autografem.

W 2002 roku Garou wystąpił po raz pierwszy w Polsce - na festiwalu w Sopocie. Jego debiutancka płyta "Seul" sprzedała się w naszym kraju w liczbie ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Ostatni album artysty to anglojęzyczny krążek - "Piece Of My Soul".

Pierwszy odcinek "Fabryki Gwiazd" obejrzało w Polsacie w miniony piątek 3,13 mln widzów (źródło: AGB Nielsen Media Research).
http://www.medialink.pl/artykul/1779,Ga ... azd,group4
No to już 1 gwiazda zagraniczna będzie ;)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: DJ Ice »

Goście muzyczni zaśpiewają swoje piosenki na żywo. :]
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: piotrek888 »

DJ Ice pisze:na żywo.
Na pewno :klamca:
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: DJ Ice »

Hmmm..... Odbieraj to jak chcesz. :D :D :lol: Chodziło mi oto, że artysta zaśpiewa w programie na żywo. Szkoda, ze nie zrozumiałeś. :D :brawa: :spiewa: :rozglada: Myślałem, że ująłem to ''jasno''. ;)
I żeby nie było offu - cieszę się, że za ten projekt Polsat wziął się na poważnie. To dobrze wróży programowi. Coś czuje, że to będzie HIT Polsatu. Przynajmniej tej jesieni - potem się okaże.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: kamiiloo »

no bo "na żywo" można rozumieć dualnie boszz
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: pawell »

DJ Ice pisze:Mam nadzieję, że piątkowe gale będą osiągały większą oglądalność. :]
Pewnie jesteś rozczarowany? Drugą galę oglądało ok. 600 tyś. osób mniej od tej sprzed tygodnia. :roll: Trzecia gala pokaże czy coś z tego będzie.

Inne ciekawe dane m.in wydania o 13:00 i 17:30 :arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... olsatu.htm
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: kamiiloo »

trzeba przyznać, że zawodnicy bardzo dobrze śpiewają. Myślę, że trzeba poczekać na satysfakcjonujące wyniki oglądalności, choć i tak nie sa tragiczne
TVN innowacja i nowoczesność...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: DJ Ice »

Pewnie jesteś rozczarowany?
Uwielbiam zgryźliwość stosowaną na forach internetowych. :D :brawa:

Interesuje się telewizją i radiem, wyniki oglądalności jednak przeglądam dla ciekawostki. Mnie to tak naprawdę zwisa czy gala ma pół miliona mniej widzów czy nie - jeżeli program mi się podoba to go oglądam. Nie podniecam się tak słupkami.

Uczestnicy dobrze śpiewają, program wykonany jest dobrze więc go oglądam. A wykonanie nie zawsze przekłada się na oglądalność. Jakby jedno z tych zasad zostało pominięte to bym pożegnał ten program i więcej bym do niego nie zajrzał. Tyle.

Co do oglądalności w porach 17:30 - pora nie jest imponująca, reklama odcinków od pon. do czw. na antenie głównej również. Ludzie z Polsatu muszą to przeanalizować. W ogóle uważam, że stanowisko dyrektora programowego powinna objąć osoba posiadająca lepszą czujność, ponieważ pani Terentiev trochę tego ''czuja'' straciła.
Trzecia gala pokaże czy coś z tego będzie.
Nie - po zakończeniu programu zarząd zobaczy czy opłaca się tworzyć drugą edycję. :] Tzw. ''analiza''. Nie można określać ''czy coś z tego będzie'' (czy to teraz czy to w przyszłości) po trzecim głównym odcinku. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: ktos »

Oglądalność spada im coraz bardziej ;)

1 gala - 3,13 mln
2 gala - 2,50 mln
3 gala - 1,88 mln

http://www.medialink.pl/artykul/1851,Fa ... zow,group4
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości