Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: skolenkiewicz »

JEZELI ,SZANOWNY PANIE MKS TAK MYSLISZ,TO BOG Z TOBA I NIE JEST DLA MNIE ISTOTNE,CZY CZY AKURAT WIERZYSZ W TEGO SAMEGO BOGA CO JA.jEZELI
DWA LATA WSTECZ SKONCZYLES SREDNIA SZKOLE, TO SZCZERZE GRATULUJE CI.A NAJBARDZIEJ GRATULUJE CI TRZEZWEGO SPOJRZENIA NA TEN "POWIEDZMY" PROBLEM.
WOGOLE,NIE JEST MOIM ZAMIAREM SEKOWAC,TA OBLESNA W MOIM MNIEMANIU ORIENTACJE,ALE DALIBOG Z NIEPOKOJEM SLUCHAM WIESCI Z ZACHODNIEJ
GRANICY O MIGRACJI WIELU 14-16 LATKOW DO BERLINA,KTORZY WYJECHALI TAM W CELACH "ZAROBKOWYCH".PRZYCZYNE TEGO ZJAWISKA UPATRUJE M.IN.
W NIEPRZEMYSLANYCH PROGRAMACH TELEWIZYJNYCH,Z UDZIALEM NACZELNYCH GEJOW RP,KTORZY WRECZ DOMAGAJA SIE PRAWA DO ADOPCJI(NIE TRZEBA
DUZEJ WYOBRAZNI,ZEBY USWIADOMIC SOBIE CZYM TO PACHNIE).
JEDNAKOWOZ,SZANOWNY PANIE MKS ZBYT OBCESOWO I ZBYT KATEGORYCZNIE PODESZLEM DO TEGO "PROBLEMU".WLASCIWIE,TO NIE MOJ PROBLEM I POGODZILBYM SIE Z TA PATOLOGIA,GDYBY CI,KTORZY SA POKRZYWDZENI PRZEZ LOS,NATURE ITP..ZACHOWALI DYSTANS I UMIAR.
Nika pisze:Od moderatora:
Przypominam, że nie piszemy Caps Lockiem, stosowanie dużej czcionki na forach oznacza, że się na kogoś krzyczy.
Następne posty pisane w tej formule będą kasowane.
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: dude007 »

skolenkiewicz pisze:JGEJOW RP,KTORZY WRECZ DOMAGAJA SIE PRAWA DO ADOPCJI(NIE TRZEBA
DUZEJ WYOBRAZNI,ZEBY USWIADOMIC SOBIE CZYM TO PACHNIE).
Jeżeli ja dobrze rozumiem ten fargment wypowiedzi to mam ci coś do powiedzenia czego mnie akurat nawet na wychowaniu do życia w rodzinie, w podstawówce uczyli: Gej to nie pedofil
TVP - totalna video porażka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości