Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: Adrian ;P »

Na razie wiele nie wiemy. Będą na pewno: 9 edycja Tańca z gwiazdami, 3 seria Teraz albo nigdy, 4 edycja You Can Dance, Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki, Niania, Milionerzy i większość starych produkcji. Zagadką na pewno pozostaje w tym momencie sobota po Niani :? Wydaje mi się, że tam może pojawić się ''Naznaczony'' chociaż wolałbym żeby był tam jakiś program rozrywkowy. Kolejna sprawa to niedziela przed Milionerami. Superniania o ile wróci to nie wcześniej niż na jesień. Może TVN w końcu wyemituje na wiosnę 4 serie Heli w opałach, która jest już nakręcona od ponad roku :roll: A może 2 edycja Clever?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: piotrek888 »

W TVN przydałby się jakiś dobry program publicystyczny. Rozumiem, że jest TVN24 ale brakuje takiego programu - oczywiście jest Teraz My ale to bardziej program szukający sensacji.
ortax123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 10 sie 2008, 14:21

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: ortax123 »

Czyli będzie po staremu. Przesyt programów rozrywkowych, a mało filmów które pewnie będą o późnych godzunach :evil:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Ja mam nadzieję, że środowe horrory zostaną :)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: qmate »

Będzie jeszcze druga seria 39 i pół.
//////////
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wiosną pojawi się również serial dokumentalny pt. "Generał", opowiadający o okolicznościach śmierci generała Władysława Sikorskiego.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Ostatnio TVN emituje w sobotę lepsze filmy niż w piątkowym superkinie. Może to dosyć mocne pasmo filmowe zostanie na wiosnę...
W teletygodniu pisali, że Majewski i Wojewódzkim wrócą już pod koniec lutego.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tygodnik ''To&Owo'' pisze, że wiosną pojawi się czwarta seria ''Heli w opałach''.
Ostatnio zmieniony wtorek 20 sty 2009, 18:01 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Chyba czwarta jeśli już :] Też tak podejrzewałem, że wiosną w końcu się pojawi :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Adrian ;P pisze:Chyba czwarta jeśli już
No przecie pisze, że czwarta. :devil: Pretensje do redakcji Media2 składać proszę. :D

W ofercie TVN znajdzie się również ''Dexter 2''.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

No ja nie wiem czemu niby ta wiosna ma być taka emocjonująca.

Nic nie widzę ciekawego z nowości. Z dotychczasowych zapowiedzi na pierwszym miejscu postawiłbym chyba 'Tancerzy' dwójkowych - ostatni sezon dla TVP pod względem seriali był bardzo udany ('Londyńczycy', 'Czas honoru') i chyba po publicznych serialach można się najwięcej spodziewać.
Szykowałem się na 'Hole in the wall' - rewelacyjny show, pozytywny! Jakbym był pełnoletni to chyba bym się mógł zgłosić nawet :D, ale odkąd wiem, że będzie w Czwórce to nie ma co się nastawiać na jakieś cuda. Chociaż, kto wie.
Nowości Polsatu - no chyba nikt nie liczy tutaj na jakiś przełom. Od czasu 'Jak Oni Śpiewają' słoneczna stacja nie miała żadnego hitu własnej roboty. 'Cyrk' - porażka, 'Tylko miłość' - nic wielkiego, 'Agentki' - cienko, 'Ranking gwiazd' - no proszę was, 'I kto tu rządzi?', kolejny przykład. 'Malanowski i partnerzy' będzie wtórny po docu-crimes TVNu, o tej godzinie nie ma szans. Jakieś 'Wróżki', 'Bracia' czy inne to zbytnio się nie sprawdzi, to nie są materiały na hity. Dwójka może wygrywać soboty z 'Hit Generatorem' (cóż za idiotyczna nazwa!), ale większych zmian ja nie przewiduję.
TVN też nic wielkiego nie planuje. Soboty legną przez 'Naznaczonego' z pewnością, nic innego się nie zmieni. Będą parli oglądalnościowo do przodu, Polsat będzie dalej dużo tracił.

No i... wraca ulubione '39 i pół'!
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

Skoro już robimy OT...
ale odkąd wiem, że będzie w Czwórce to nie ma co się nastawiać na jakieś cuda. Chociaż, kto wie.
Nie będzie tak źle - show będzie produkować jedna z najlepszych firm producenckich - Freemantle Media Polska. To ona odpowiada za całkowity kształt tego show. Się płaci za show to się wymaga, a program raczej nie będzie odbiegał od zagranicznych standardów. :]
'Malanowski i partnerzy' będzie wtórny po docu-crimes TVNu, o tej godzinie nie ma szans.
A jak myślisz, dlaczego Polsat wsadził to na tą godzinę? :] Nie zapominajmy, że teraz słoneczna stacja nie inwestuje tylko w prime-time, ale także chce zadbać o day-time. Poza tym nie rozumiem, dlaczego jeśli jakiś dany gatunek serialowy pojawi się w TVN-ie to nie może później coś innego, z tego samego segmentu trafic do innej stacji. I chyba tego nie pojmę.
Jakieś 'Wróżki', 'Bracia' czy inne to zbytnio się nie sprawdzi, to nie są materiały na hity.
Jako, że nie jestem fanem Polsatu (jak i innych stacji, oglądałem tylko namiętnie ''Reginę'' w Czwórce) mogę po części przyznać Ci rację. Po części. Bo nie widziałem jeszcze tych pozycji serialowych dlatego nie będę oceniał czy to są materiały na - jak Ty to nazwałeś - hity, czy też nie. Mimo, że ''Agentki'' nie odniosły sukcesu (co mnie szczerze zdziwiło) to nadal uważam ten serial za najbardziej z dopracowanych. A to, że odniósł sukcesu komercyjnego to jednak inna beczka. Trzeba umieć to po prostu rozróżnić. ;)

Każda telewizja musi inwestować w program, nawet jeśli poniesie porażkę w poprzednim sezonie. Tyle w tej kwestii... ;)

I prawdę mówiąc wiosna 2009 w TVN będzie jedną z najsłabszych i najmniej zaskakujących. Inne stacje jakoś próbują się wysilić, wsadzić coś porządnego w ramówkę, ale w tym sezonie TVN niczym mnie nie zaskoczył i chyba nie zaskoczy. No niestety. Tak bywa.

Tylko nie bijcie. :D To są tylko moje odczucia i moje osobiste zdanie w tym temacie. :D
Pozdrawiam. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

DJ Ice pisze:Nie będzie tak źle - show będzie produkować jedna z najlepszych firm producenckich - Freemantle Media Polska. To ona odpowiada za całkowity kształt tego show. Się płaci za show to się wymaga, a program raczej nie będzie odbiegał od zagranicznych standardów.
Magia zależy od prowadzącego i od uczestników. Japońska wersja biła na głowę całą resztę, mieszkańcy innych krajów nie mają tak abstrakcyjnego poczucia humoru :D
DJ Ice pisze:A jak myślisz, dlaczego Polsat wsadził to na tą godzinę? Nie zapominajmy, że teraz słoneczna stacja nie inwestuje tylko w prime-time, ale także chce zadbać o day-time. Poza tym nie rozumiem, dlaczego jeśli jakiś dany gatunek serialowy pojawi się w TVN-ie to nie może później coś innego, z tego samego segmentu trafic do innej stacji. I chyba tego nie pojmę.
Ależ oczywiście, że może. Tyle, że w przypadku Polsatu tak jest z każdą pozycją programową. A do tego, już teraz można założyć, że ten serial nie będzie tak chętnie oglądany, jak odpowiedniki w TVN. Mimo że dla Polsatu pracuje ta sama firma, co dla TVN, to udział w rynku będzie wahać się w granicach 10-12%. Taki już los tej stacji ostatnio.
DJ Ice pisze:Jako, że nie jestem fanem Polsatu (jak i innych stacji, oglądałem tylko namiętnie ''Reginę'' w Czwórce) mogę po części przyznać Ci rację. Po części. Bo nie widziałem jeszcze tych pozycji serialowych dlatego nie będę oceniał czy to są materiały na - jak Ty to nazwałeś - hity, czy też nie. Mimo, że ''Agentki'' nie odniosły sukcesu (co mnie szczerze zdziwiło) to nadal uważam ten serial za najbardziej z dopracowanych. A to, że odniósł sukcesu komercyjnego to jednak inna beczka. Trzeba umieć to po prostu rozróżnić.
Żadna z nowych pozycji Polsatu nie odnosi zakładanych sukcesów w oglądalności i to jest największy problem. Co z tego, że 'Agentki' są w miarę znośne i da się je oglądać, jak Polacy ich nie oglądają? Teraz chyba, choćby Nina Terentiew stawała na uszach, po prostu Polsat ma stałe czwarte miejsce i tak szybko nic tego nie zmieni. Co sezon odbiegają coraz bardziej od innych przodujących stacji. Zmienić to chyba mogła 'Fabryka gwiazd', a jednak nie wyszło. A już na pewno żadna z wiosennych propozycji. Polsat zbytnio oparł się na produkcjach zagranicznych i filmach. Stacja Waltera ma wyhodowanych widzów, a Polsat ich nie ma, bo nie miał okazji, żeby wzajemnie polansić swoje programy. TVNowi to wyszło jak nikomu innemu.
DJ Ice pisze:I prawdę mówiąc wiosna 2009 w TVN będzie jedną z najsłabszych i najmniej zaskakujących. Inne stacje jakoś próbują się wysilić, wsadzić coś porządnego w ramówkę, ale w tym sezonie TVN niczym mnie nie zaskoczył i chyba nie zaskoczy.

TVN ma wystarczająco porządnych rzeczy w ramówce i nie widzi potrzeby zmieniać tego co jest dobre. Po co robić rewolucję, gdy to, co jest teraz działa sprawnie? Szkoda tylko, że sobotnie wieczory pozostaną bez żadnego elektryzującego show :D
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

TVN ma wystarczająco porządnych rzeczy w ramówce i nie widzi potrzeby zmieniać tego co jest dobre. Po co robić rewolucję, gdy to, co jest teraz działa sprawnie? Szkoda tylko, że sobotnie wieczory pozostaną bez żadnego elektryzującego show :D
No właśnie między innymi to miałem na myśli. :D Żadna z nowych pozycji tej stacji mnie nie zaskakuje tak jak wcześniej. ''TzG'' już rzygam więc nie oglądam, YCD powoli słabnie, los tego programu nie jest znany, gdyby nie Wiola to bym chyba tego do końca nie obejrzał, reszta serialowych propozycji mnie nie kręci, bo nie lubuje się tak w tym. Ale jeżeli chodzi o sukcesy pozycji programowych tej stacji to potrafię je wymienić bez większego zawahania - i nie ważne czy je lubię czy nie.
Tyle, że w przypadku Polsatu tak jest z każdą pozycją programową
No nie z każdą. :) Jednak mimo wszystko się zgodzę, że nie robią piorunującego wrażenia wynikami. Co mimo wszystko przyznałem powyżej. ;)
Zmienić to chyba mogła 'Fabryka gwiazd', a jednak nie wyszło.
Bo dla widzów to był drugi ''Idol''. W końcu Nina się skapnęła o co biega. W sumie to mogli powrócić do tego formatu, ale znowu szkoda ryzykować. Czwarta edycja nie była tak oglądana. Ale tylko tak głośno sobie myślę. :D
stacja Waltera ma wyhodowanych widzów, a Polsat ich nie ma
Ależ owszem, że ma. Tylko stacja Waltera ma zupełnie innych widzów od stacji Solorza. To są zupełnie dwa różne światy. Problemem Polsatu jest fakt, że nie potrafią przyciągnąć do siebie nowych widzów. Znaczy się potrafią, ale na krótką chwilę - najczęściej kończy się to fiaskiem. A szkoda, bo Polsat jest mimo wszystko fajną stacją. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

DJ Ice pisze:
No właśnie między innymi to miałem na myśli. :D Żadna z nowych pozycji tej stacji mnie nie zaskakuje tak jak wcześniej. ''TzG'' juz rzygam więc nie oglądam, YCD powoli słabnieje, los tego programu nie jest znany, gdyby nie Wiola to bym chyba tego do końca nie obejrzał, reszta serialowych propozycji mnie nie kręci, boo nie lubuje się tak w tym. Ale jeżeli chodzi o sukcesy pozycji programowych tej stacji to potrafię je wymienić bez większego zawahania - i nie ważne czy je lubię czy nie.
Ale mniej więcej chodzi o to, że ludzie nie rzygają. 'Taniec...' radzi sobie świetnie. Niech finałowa edycja, będzie naprawdę wielkim wydarzeniem. Co zrobić? Na przykład 'Taniec z gwiazdami: wielcy przegrani, all stars'. Po dwie najlepiej tańczące, aczkolwiek nie wygrane pary z każdej edycji. Bal na osiemnaście par, wielki finał na Święta czy Sylwestra na przykład. Niech ludzie zapamiętają 'Taniec' jako show w wielkim stylu, TVN potrafi to zrobić. A potem? Po co rezygnować z tańca w niedzielne wieczory? Kupić format 'Superstars of Dance' i dalej się bawić, tyle że pod inną nazwą, nowym studiem i innym jury. Ludzie nadal by to kochali. Ciekawi mnie tylko czym zastąpią 'YCD', nie wyobrażam sobie reklamy 'przyjdź na kasting do siódmej edycji jukendens!' :D Nie ma na razie nowych, ciekawych, WIELKICH formatów rozrywkowych.

Dobra, to chyba nie 'Wiosna 2009' :D

Trzecia edycja 'YCD' była podobno dobra, jak nigdy. Ja nie wiem, bo w telewizji już nic nie oglądam, tak naprawdę.

DJ Ice pisze:Ależ owszem, że ma. Tylko stacja Waltera ma zupełnie innych widzów od stacji Solorza. to są zupełnie dwa różne świata. Problemem Polsatu jest fakt, że nie potrafią przyciągnąć do siebie nowych widzów. Znaczy się potrafią, ale najczęściej kończy się to fiaskiem. A szkoda, bo Polsat jest mimo wszystko fajną stacją. ;)
Czyli nie potrafią :] Polsat ma bardzo fajnie i czytelnie ułożoną ramówkę. Programy nie są takie złe, jakby się mogło wydawać. Tyle że ogląda je po prostu coraz mniej osób. Widzowie są przywiązani do starych pozycji. Nic nie zastąpi 'Daleko od noszy'. Gdy z anteny spadnie 'JOŚ' i 'Kiepscy', to nie zostanie już nic, co widzowie lubili, a szanse na to, że polubią to nowe są akurat w przypadku Polsatu nikłe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości