Gumisie - skąd ten sukces?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Krasu i myslisz, ze Ci mniej wiĂŞcej w naszym wieku z tego powodu tak chĂŞtnie oglÂądajÂą "Gumisie" :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No raczej tak. Jak by³em ma³y to potrafi³em ogl¹daÌ naprawdê du¿o bajek. Pamiêtam, ¿e œwietnie mój plan lekcji z podstawówki wpasowywa³ siê w "Bajkowe Kino" czy coœ takiego w TVN, bo zaraz po powrocie ze szko³y siê zaczyna³o i siedzia³em przy tych bajek chyba z pó³torej godziny wcinaj¹c obiad, ale jakby nie by³o te bajki to nic, bo Gumisie, Smerfy, Reksio, Maja - to s¹ bajki kultowe, które by³y moimi ulubionymi. By³y edukacyjne, œmieszne i a¿ siê je chcia³o ogl¹daÌ. Pamiêtam, ¿e lubi³em tak¿e z mam¹ ogl¹daÌ Strusia Pêdziwiatra, ale tam edukacji by³o tyle, ¿e szkoda gadaÌ, a teraz naprawdê mi³oby by³o zaprosiÌ rodziców przed TV i z nimi obejrzeÌ wieczorynkê. £ezka by mi siê chyba w oku zakrêci³a i zacz¹³bym siê zastanawiaÌ nad sensem ¿ycia - przecie¿ ju¿ tyle lat minê³o odk¹d by³em szczeniakiem, który ogl¹da³ wieczorynkê, czy dobrze kierujê swoim ¿yciem prywatnym i co wa¿niejsze zawodowym, czy nie straci³em dzieciùstwa, które ju¿ nigdy nie wróci - jak to teraz bêdzie - ju¿ zawsze coraz bardziej doros³y i odpowiedzialny i co najwa¿niejsze zdany na siebie. Nie mo¿na ju¿ zawo³aÌ mamy na pomoc. Ju¿ pisz¹c ten text zaczynam siê nad tym zastanawiaÌ, wiêc mo¿e lepiej nie bêdê ogl¹da³ tych Gumisiów, bo jeszcze wpadnê w jak¹œ depresjê :? :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Pewnie sporo racji w tym co piszesz i po czĂŞsci sie z TobÂą zgadzam.

Mo¿na tak ze przyj¹Ì, ze kazdy z Nas jest jeszcze dzieckiem bo przeciez to, ze mamy swoje lata nie znaczy, ze coœ z dziecka w Nas nie pozosta³o.

Ja Gumisie oglÂądam z czystej przyjemnosci. Zawsze je lubilem i zawsze na wspomnienie o nich pojawiaÂł mi sie usmiech na mojej twarzy. Jakies 5, 6 lat temu leciaÂły ostatnio "Gumisie" i ja je takze oglÂądaÂłem, a przeciez wtedy byÂłem 16-telnim jeszcze gĂłwniarzem. Nie byÂło wtedy jeszcze mysli jakim to sie byÂło maÂłym dzieckiem, a teraz jest sie starym koniem.
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A póŸniej bêdzie siê starym "³ysym koniem" :wink: Jak ju¿ tak mi narobiliœcie ochoty to mo¿e jeszcze niech ktoœ napisze kiedy te Gumisie puszczaj¹. Chocia¿ znaj¹c TVP to tak jak wszystkie fajne bajki lub po prostu produkcje Dysney'a w niedzielê. Ja mam te nieszczêœcie, ¿e do koùca tego tygodnia mam sajgon w pracy i na nic nie mam czasu. W niedzielê spêdzi³em w pracy 13 h 8) Jak dobrze pójdzie to dziœ ten rekord pobijê :D Jakby co to siê pochwalê o ustanowieniu nowego rekordu :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Oj biedaku.

Gumisie jak zwykle w niedzielê o 19:00. Konkuruj¹ z "Faktami" i mo¿na zauwa¿yÌ, ¿e doœÌ czêsto wygrywaj¹...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A pamiĂŞtecie Gigi'ego na Polonii 1? to teÂż byÂła cool bajka, troche zboczona jak wszystkie bo Gigi jako maÂły fetyszysta uganial siĂŞ za bialymi majtkami Anny. :roll: :arrow:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Ja mimo, iÂż oglÂądaÂłem chyba ze 3-4 bajki z polonii 1 to tej jakoÂś sobie nie przypominam :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W temacie o Polonii 1 wymieniono chyba wszytkie bajki, które by³y emitowane prze t¹ stacjê. S¹ nawet jakieœ capsy - nawet z Gigi'ego. Owszem ugania³ siê za bia³ymi majteczkami, ale przy okazji uprawia³ sport - najpierw koszykówkê, potem tenis sto³owy, wreszcie szermierkê. Pamiêtam, ¿e by³o tam jeszcze kilka innych bajek o sporcie - min. pi³ka no¿na, siatkówka. Po ka¿dej z nich wszytkie dzieciaki na podwórk¹ stara³y siê uprawiaÌ w³aœnie t¹ dyscyplinê. Wiem, bo wtedy narodzi³¹ siê moja mi³oœÌ do siatki.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://yellowfrog.icenter.pl/muminki/ tu jest fajna strona o Muminkach. Buka teÂż jest. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Cha! ÂŁukszu! TĂŞ stronĂŞ juÂż znam!!!! :P Polecam natomiast to - wprawdzie po angielsku, ale cĂłz trzeba siĂŞ uczyĂŚ jezykĂłw :twisted:
http://www.moomin.fi/englanti/index_e.htm
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

rzeczywiÂście ta druga strona jest jeszcze lepsza. Buki nie pamiĂŞtam, wiĂŞc nie bĂŞdzie mnie straszyĂŚ. nie ma siĂŞ czego baĂŚ w koĂącu to tylko bajka :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wszystkim fanom GumisĂłw przypominam, Âże to juÂż dziÂś.

TVP wie, ze Gumisie odbierajÂą widzĂłw "Faktom". Co mnie zaskoczyÂło dziÂś na stronie TVP podali nawet tytuÂł odcinka:

19:00 Wieczorynka; Gumisie; - DzieĂą CzerĂŞczy; serial animowany prod. USA :D:D:D
Ostatnio zmieniony niedziela 19 wrz 2004, 18:09 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jeeest! OglÂądamy "DzieĂą czerĂŞczy"! :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVP czêsto podaje tytu³u poszzególnych odcinków. A mo¿e TVN powinien zrezygnowaÌ z Uwagi i o 19.30 puszczaÌ jak¹œ bajkê? (oczywiscie nazwa Wieczorynka nalezy do TVP, podobnie jak i Dobranocka) - ciekawe jaki by³by tego skutek? :lol: :lol: :lol:
Np ja dzisiaj o 19.00 ogl¹dam Gumisie, w ka¿dy czawrtek Pszczó³kê Majê. Przyda³yby siê tez Smerfy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja tak szczegó³owo podan¹ pozycje Wieczorynki pierwszy raz widzê. Z tego co wiem sama TVP nie wie co bêdzie emitowa³a za 2 tyg. bo nie emituj¹ odcinków po kolei (wiem to z forum Gumisów).


"Smerfy" to jest doskonaÂły pomysÂł bo jesteÂś juÂż trzeciÂą osobÂą ktĂłra mi to mĂłwi czyli ludzie chcieli by to oglÂądaĂŚ. Nie ma niestety szans w niedzielĂŞ bo wtedy od lat lecÂą bajki Disneya. W tygodniu zawsze jest coÂś innego DO OGLÂĄDANIA :( Jedynie sobota zostaje, ale nie wiem czy przyciĂŞgnĂŞÂły by wtedy takÂą widownie jak Gumisie. :D


Jutro sie przekonamy czy Gumiski pokonaÂły Fakty :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości