TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

:roll: TVN odbieram przez TelewizjĂŞ kablowÂą, wiĂŞc problemu nie mam,
niemniej sÂądzĂŞ, Âże to samobĂłjcza bramka w wykonaniu stacji Waltera... :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja teÂż mam kablĂłwkĂŞ. Tyle, Âże osiedlowÂą i ona podbiera kanaÂły z satelity cyfrowej (chyba), wiĂŞc barzo moÂżliwe, Âże zostanĂŞ bez ostatniego, jedynego TVN zwykÂłego :( Mam jeszcze satelitĂŞ analogowÂą, ale tylko tata uÂżywa jej do nagrywania filmĂłw (pisaÂłem o tym)... A z naziemnych nadajnikĂłw odbiera TVN 'za kaszkÂą'.
Zostaje CYFRAplus, ktĂłrÂą chcÂą kupiĂŚ w domu, ale nic nie wiadomo jeszcze :roll:
:)
jacek2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 23 maja 2004, 13:25

Post autor: jacek2 »

Filip pisze:A ja przez C+ i ted mam to w d* :!:

Ja tez mam karte C+ , i nie mam tego w d.. Dlaczego ? Bo jakosc obrazu bezposrednio z transponderow TVN jest o niebo lepsza niz ta z C+!!! Czy programy te nadawane bezposrednio przez TVN nie mogly by byc kodowane takze w Seca2??? :? Kiedys tak bylo z TVN 24 , ale juz sie zbylo i nie ma!!! :evil: Dlaczego??????????
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Czyta³em w³aœnie komentarze na WM i wiêkszoœÌ uwa¿a, ¿e TVN zmniejszy sobie tym zasiêg. Ju¿ nie pamiêtam jaka operacja mia³a miejsce z TVN Siedem, ale to sprawi³o, ¿e mocno straci³a ona widzów. Przecie¿ RTL7 radzi³ sobie ca³kiem nieŸle. Czy TVN zamiast goniÌ Polsat zbli¿y siê do TVP3 :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Sam nie wiem. Poczekamy - zobaczymy. Ja sadze, Âże TVN moze i straci, ale nie tak znowu doÂżo, takie jest moje zdanie. Gorzej bedzie z i tak juz nizbyt dobrym TVN7
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ArO pisze:JuÂż nie pamiĂŞtam jaka operacja miaÂła miejsce z TVN Siedem, ale to sprawiÂło, Âże mocno straciÂła ona widzĂłw.
TVN siedem znikn¹³ z stality analogowej pomniejszaj¹c zasiêg o 40%, dlatego ogl¹dalnoœÌ spad³a o (chyba) oko³o 1%... teraz gdy TVN7 siê podnosi nie jest to zbyt dobrym posuniêciem... :roll:
:)
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Nie zgadzam sie jezeli chodzi o RTL7. Przecierz ten kanal strasznie spadal na ogladalnosci, zaczelo sie to gdy wieczor z wampirem przeszedl do TVP2. ITI kupilo kulejaca stacje!!!

PZDR: SMT
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

MoÂże chciaÂło jÂą "odrodziĂŚ", ale chyba im nie wyszÂło.
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Z drugiej strony stisz na straconej pozycji bo jestem sam przeciw nam 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

He he, ale zapewniem CiĂŞ, Âże to mnie jak na razie nie przeraÂża. Ja zawsze znajdĂŞ jakieÂś argumenty by potwierdziĂŚ to co mĂłwiĂŞ. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To raczej nie na temat, ale jeÂśli moÂżesz, to zmieĂą sobie sygnaturkĂŞ - na takÂą bez grafiki. Jak widzisz - nikt na forum takiej nie ma, bo to denerwuje. W najbliÂższym czasie sprawa sygnaturek zostanie dopisana do regulaminu.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ju¿ usun¹³em. Szkoda bo znikn¹³ znak mojej przynale¿noœci. I jak mnie teraz rozpoznacie w tym t³umie :?: :cry:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

MoÂżesz wyraziĂŚ to literkami a nie wielkÂą grafikÂą albo masz teÂż do dyspozycji jeszcze emblemat. :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A jak grafikĂŞ bardzo pomniejsze to moÂże byĂŚ :?: :twisted:

W emblemacie mieszczÂą siĂŞ niewielkie obrazki nad czym ubolewam, ale oki zakoĂączmy ten temat bo wÂątek jest o czym innym. :wink:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Dzisiaj dostaÂłem odpoweidÂź z TVN'u:

Sygnaly cyfrowe TVN i TVN Siedem zostana po 01.07. br. zakodowane w
systemie CONAX. Informacje dla widzow indywidualnych zwiazane z ta sytuacja ukaza sie w przyszlym tygodniu na naszej stronie www. Wylaczenie sygnalu analogowego jest kwestia nieodleglej przyszlosci.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości