TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: felek »

Jak wiadomo TVN z przyszłym roku zmieni właściciela. wiadomo, że TVN znajdzie się w rękach jednego z dużych koncernów, a to oznacza, że stacja nie będzie musiała kupować licencji na programy czy nadawanie seriali i filmów "siostrzanych stacji" w ramach koncernu, w którego rękach się znajdzie. Sprawdziłem jak to by wyglądało jeśli chodzi o Time Warner:
- TVN nie będzie musiał kupować licencji na "Top Model"
- Nie będzie konieczności płacenia za filmy Warner Bros.
- Na antenie (głównej lub w kanałach tematycznych) zapewne pojawią się takie seriale jak: Gra o tron, Figurantka, Detektyw, Arrow, The Flash, Supernatural, Reign, Boardwalk Empire, True blood oraz wiele innych, w tym archiwalnych produkcji.
- Cartoon Network stanie się praktycznie kanałem tematycznym TVN
- Można spodziewać się również znacznie szerszej współpracy z CNN
- Time Warner poza kanałami TVN posiada również wszystkie kanały HBO i Cinemax, co na pewno zwiększy oglądalność całej grupy medialnej.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Trzeciak »

Podczas gali "Grand Press 2014" - TVN została nagrodzona tytułem "Telewizją Medium 25-lecia": http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 97817.html

Aż osiem podmiotów chce kupić Grupę TVN: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/os ... -springera
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Adrian ;P »

30 grudnia o 23:00 Intimissimi On Ice Opera Pop
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: 3405t »

Od dziś w Naziemnej Telewizji Cyfrowej dostępne są (chyba tylko w Warszawie --> RTCN PKiN) oprócz testowanego TVN HD, to jeszcze TVN7 HD i TTV HD (w logo ekranowym TTV niewidnieje napis HD). Wydaje mi się, że te 2 niwe kanały nadają z tej samej częstotliwości jak TVN HD.
Pawski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 29 gru 2014, 22:10

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Pawski »

POMOCY! Widziałem dzisiaj zwiastun filmu "Hugo...". W tle słychać było piosenkę (znaną, nienajnowszą). Ludzie- wspomóżcie mnie w znalezieniu tytułu. Z góry dziękuję!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Trzeciak »

https://www.youtube.com/watch?v=G0WkJW4Co4c - cała historia o TVN-ie w 7 minut. :)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: michal_borkowski »

Jeśli wierzyć "pudlowi" - Efekt Domina, prowadzony przez Dominikę Kulczyk, wraca do TVN na wiosnę (pomimo kiepskich wyników oglądalności w poprzednim sezonie). Jakieś inne źródła, hm?
To tylko moje skromne zdanie
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: TVN: sprawy biRężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie

Post autor: kamico7 »

Do końca lutego poznamy nowego właściciela TVN http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci ... tego/590nk
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Camilo »

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", nazywana pieszczotliwie w niektórych kręgach "Wybiórczą", najbardziej atrakcyjną ofertę kupna TVN złożyło niemieckie Bauer Media Group. Jest to właściciel Grupy RMF, Interii.pl oraz kolorowych gazet, jak m.in. "Tele Tydzień". Gdyby te informacje się potwierdziły, to powstanie w Polsce wielki, multimedialny koncern.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: michal_borkowski »

O ile UOKiK pozwoli:-)
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Camilo »

Wielkich przeszkód raczej być nie powinno
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Łukasz »

Bauer w RMF FM przynajmniej niczego nie popsuł, a chyba nawet przewaga RMF-u nad Radiem Zet jeszcze się zwiększyła. Może to być z korzyścią dla widzów.

Na niektórych portalach czytałem dzisiaj na ten temat opinie także z geopolitycznego punktu widzenia przychylne takiej transakcji.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Camilo »

W poniedziałkowej "Rzeczpospolitej" zestawienie pokazujące wpływy reklamowe poszczególnych seriali w latach 2004-2014. Na czele rankingu "Na Wspólnej", które zarobiło dla TVN 2,08 mld złotych. Czwarte miejsce to "W-11" i 1,42 mld, a dziewiąte "Detektywi" z przychodami na poziomie 0,82 mld.

Na podium, oprócz "Na Wspólnej", polsatowska "Pierwsza miłość" (1,95 mld) oraz "M jak miłość" (1,42 mld).
rycho70
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 14 mar 2015, 18:21

Czy można gdzieś odtworzyć archiwalny program TVN?

Post autor: rycho70 »

witam. Czy jest możłiwe aby wejsć na jakąs stronę z archiwalnym nagraniem dnia programowego TVN.Chodzi mi o popołudnie a włąściwie wieczór 8.03,2015 Czy gdzies jest to gdzieś dostępne tak jak leci w TV z reklamami jako ciagłosć.
Prosiłbym o pomoc, może ktos ma nagrane od ok 18-19 do 23? a najważniejsze to ,iędzuy 19,45 a 22
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Greg Haus »

Firma Scripps Network Interactive kupiła 52,7 proc. akcji TVN.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości