TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: Trzeciak »

10 grudnia na antenie głównego TVN-u Gala rozdania Europejskich Nagród Filmowych Wrocław 2016. W związku z tym o 19:40 czerwony dywan przed galą, a samo wydarzenie od 20:00 do 23:10, dlatego też tego dnia nie będzie emitowana "Uwaga!".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: michal_borkowski »

Maciek_POZ pisze:A ten teleturniej akurat lubiłem - ile razy się pieniłem, jak ktoś palił pytanie za 250'000 a ja bez pudła znałem odpowiedź i myślałem sobie, że chciałbym być na miejscu tego uczestnika. Kiedyś śniło mi się nawet, że ów milion jako pierwszy w Polsce wygrałem :). Później pozmieniali formułę, pojawili się eksperci, możliwość zmiany pytania, oglądalność im spadła. W sumie w ramówce TVN brakuje teleturnieju - konkurencja takowe programy ma. Wiadomo, że "Jeden z dziesięciu" jest legendą - trwa i trwa mać, ale były teleturnieje które mile wspominam, choć dawno spadły już z anteny jak wspomniani "Milionerzy" czy emitowany niegdyś w publicznej "Vabank".

Ciekawe kto by prowadził?
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mi ... tym-2017-r Urbański poprowadzi - ciekawe tylko, w jakiś paśmie. Jeśli 20. 55 - 21. 30, to w jakie dni? pon-wto? śro-czw? Bo 4 razy tygodniu szybko się znów znudzi.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: Maciek_POZ »

Dwa-trzy razy w tygodniu nie byłoby źle. Zakładając, że w sobotę będzie talent show, w niedziele MasterChef, w piątki jest Superkino, to zostałyby poniedziałek i środa (Tap Madl się skończyło) ;)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: michal_borkowski »

Miałem na myśli pasmo, które zwolniła "Singielka", nie to po 21. 30.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: matik »

225 minut (bez DDTVN) - tyle w TVN będzie transmisji z WOŚP podczas nadchodzącego finału. I mimo, że to TTV miało być główną stacją która będzie transmitować WOŚP to w TTV będzie to tylko 175 minut (bez Expressu TTV).
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: michal_borkowski »

Jak dla mnie, tylko 3 godziny i 45 minut, biorąc pod uwagę, że w paśmie - choćby - popołudniowym, TVN i tak nadaje w styczniu powtórki. Dwójka w swojej historii przeznaczała na finał dużo więcej, nawet 6 godzin.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: matik »

Łącznie 6 godzin 40 minut. Na 2 anteny. Wynik zbliżony do TVP2 więc nie jest źle.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: Felippe »

"Nauka jazdy" wraca, ale tym razem do TTV.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/na ... osne-wideo
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: Greg Haus »

W Milionerach nadal 12 pytań. Nic nie wspomniano o zegarze. Procz pol na pol i pytania do publicznosci, znika pytanie do eksperta, nie wraca telefon do.przyjaciela, a zastapic go ma pytanie do przyjaciela. Bez wyboru 2 sciezek. Gwaratowane progi to nadal 1000 zl i 40 tys. zl.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: michal_borkowski »

Dwoje bydgoskich radnych publikuje na swych kontach na Facebooku wezwanie do prezydenta RP i KRRiTv, by odebrali stacji TVN licencję na nadawanie. Sami jednak pod petycją się nie podpisali. „Jest moc! Już mnóstwo osób podpisało petycję o odebranie koncesji TVN i TVN24! Podpisz się i ty!” - takie wpisy pojawiają się w ostatnich dniach na stronach internetowych prawicowych mediów. Do wczoraj tylko na stronie „citozengo.org” wezwanie do KRRiTv podpisały 31 tysięcy 443 osoby (celem jest 50 tys). Uznałam, że to ciekawe zjawisko społeczne, skoro ponad 25 tysięcy ludzi podpisało się pod pismem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - komentuje radna PiS. - Jako polityk i samorządowiec wiem, jaka jest rola mediów – to organ nadzorujący sferę polityki i niech tak zostanie. Dobrze, żeby pamiętały jednak, że pełnią rolę służebną wobec społeczeństwa. W związku z tym to społeczeństwo ma prawo wypowiadać się również o mediach.

Czytaj więcej: http://www.expressbydgoski.pl/aktualnos ... ,11669708/
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: wojtek_neymar »

@michal_borkowski Czyźby to krwawa zemsta zwolenników "niedobrej zmiany" za o ponad milion większą widownię Faktów nad Wiadomościami? Ja jestem zdecydowanie przeciw wyłączeniu koncesji TVN i TVN24, i mam nadzieję że większość osób na tym forum także. Chociaż pewnie i tak do tego nie dojdzie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: michal_borkowski »

Być może, choć jak widzę drwiący uśmiech - dajmy na to - Michała Cholewińskiego prowadzącego "Teleexpress", to nie wiem, kto się śmieje ostatni;)
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: wojtek_neymar »

Cholewiński kiedyś pracował w Grupie TVN, a ściślej rzecz ujmując, w TVN24. ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: Maciek_POZ »

Nie wygląda to wesoło - chociaż "obywatelskość" wg PiS wygląda tak, że jeżeli jest projekt liberalizujący prawo antyaborcyjne, to się go uwala w pierwszym czytaniu, a gdyby udało się zebrać projekt ws. koncesji dla TVN to pewnie od razu by się za to zabrali. Nie ma to jak hipokryzja. My możemy być przeciw, ale #podlazmiana, jak będzie chciała coś przegłosować, to przegłosuje...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN)

Post autor: michal_borkowski »

wojtek_neymar pisze:Cholewiński kiedyś pracował w Grupie TVN, a ściślej rzecz ujmując, w TVN24. ;)
Właśnie dlatego o nim wspomniałem.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości