Dyżury w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

NIe jest tak jak piszesz, przynajmniej nie do koùÌa. Nie wiem sk¹d masz te informacje ale nie wierz w nie zabardzo, jakby by³o im tam Ÿle konkurencja ju¿ by siê o nich upomnia³a (spójrz na Ziemca, Macha³e, Kutyne). Michos, z ca³ym szacunkiem dla ciebie, ale nie jestem zwolennikiem spiskowej teorii. Poza tym jest cos takiego jak doœwiadczenie i pozycja. Umówmy siê ¿e Justyna jako osoba która zjad³a zêby na dziennikarstwie mo¿e troche wiecej niz Porada czy Anita- ot, brutalna prawda...
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Anonymus pisze:ZdarzajÂą mu siĂŞ rĂłzne usterki np jak czyta wiadomoÂści itp ( o Piotrze Marciniaku)

Z ktĂłrych wychodzi prefekcyjnie. Jest on Âświetny we wszystkim co robi.
To co. Jedrzejowska chcÂą daĂŚ znĂłw na weekend
a moÂże w koĂącu siebie obejrzaÂła i zrezygnowaÂła z prezenterstwa
Ostatnio zmieniony czwartek 25 lis 2004, 14:54 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ktĂłra zjadÂła zĂŞby na dziennikarstwie moÂże troche wiecej niz Porada czy Anita- ot, brutalna prawda...
ZjadÂła drÂąc ryj wszĂŞdzie :twisted: :twisted: :twisted:
O to nie jest teoria spiskowa tylko autentyczna prawda :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

michos pisze:
ktĂłra zjadÂła zĂŞby na dziennikarstwie moÂże troche wiecej niz Porada czy Anita- ot, brutalna prawda...
ZjadÂła drÂąc ryj wszĂŞdzie :twisted: :twisted: :twisted:
O to nie jest teoria spiskowa tylko autentyczna prawda :!: :!: :!:
Nie bĂŞdĂŞ Ci udawadniaÂł wyÂższoÂści Justyny nad AnitÂą, bo o sprawach oczywistych siĂŞ nie rozmawia. MOÂże i Anita prowadziÂła pierwsze wydanie serwisu w tvn24, ale tylko dlatego Âże potrzebowali Âładnej buÂźki, Âżeby te kilkaset osĂłbm ktĂłre wtedy oglÂądaÂły "24" chciaÂło zostaĂŚ przed telewizorem. Natomiast to Justyna doskonale poprowadziÂła program specjalny 11 wrzeÂśnia 2001 r.
Staram siĂŞ oceniaĂŚ te osoby jak najbardziej obiektywne, nie mowiĂŞ Âże Justyna jest cudowna i nic do niej nie mam, ale trochĂŞ obiektywizmu radziÂłbym zachowaĂŚ.
Justyna przynajmniej przychodzi³a do tvn24 jako uznany dziennikarz radiowy, a Anita- no có¿, pojawi³a siê tam jako gwiazdka filmowa...
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Takich bzdur i tak chamskiego posta o Anitce jeszcze nie przeczytaÂłem.
Az mi siĂŞ nie chce wierzyĂŚ Âże tak o czÂłowieku moÂżna myÂśleĂŚ i tak go obraÂżaĂŚ :twisted:
WedÂług ciebie Anikt ato gÂłupia dziewczyna ktĂłra znalazÂła siĂŞ tam dziĂŞki Âładnej buÂźce :twisted: :cry: :cry: :cry: Takie gÂłupie dziewcze ktĂłrej siĂŞ udaÂło :cry: :cry: :cry: :cry:
Na takim poziomie nie bĂŞde prowadiĂŚ dyskusji i powiem Âże jestĂŞ pÂłytki jak pudeÂłko zapaÂłek :twisted: :twisted: :twisted:

A kto do cholery relacjonowaÂł BiesÂłan :!: :!: :!: A co do 11 wrzeÂśnia zdania sa podzielone :twisted:
Nie bĂŞdĂŞ Ci udawadniaÂł wyÂższoÂści Justyny nad AnitÂą, bo o sprawach oczywistych siĂŞ nie rozmawia.
MoÂże dla ciebie oczywiste :!: :twisted:
A ja tobie juÂż dalej nie bĂŞde opowiadaĂŚ Âże piszesz bzdury i nie warto z tobÂą w ogĂłle decydowaĂŚ. :twisted:
Pewno teraz bĂŞdziesz siĂŞ ÂśmiaÂł i ze mnie szydziÂł ale to bĂŞdzie ÂświadczyÂło o tobie Âźle :twisted: :twisted: :twisted:
jako uznany dziennikarz radiowy,
ZaleÂży dla kogo :!: :twisted:

Aha i teÂż radzĂŞ odrobinĂŞ obieltywizmu :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Faktycznie, ta rozmowa do niczego nie prowadzi. Nie porozumiemy siĂŞ bo przede wszystkim trzeba tego chcieĂŚ. Pozostaje przy swoim zdaniu, mĂłj post o Anicie nie byÂł chamski- to byÂły suche fakty czy siĂŞ z tym zgadzasz czy nie. Wypraszam sobie teksty pt. jesteÂś pÂłytki jak pudeÂłko zapaÂłek. Nie ÂżyczĂŞ sobie, ÂżebyÂś tak do mnie mĂłwiÂł, sam takimi stwierdzeniami nie wystawiasz sobie dobrej wizytĂłwki. Radze nabraĂŚ dystansu- o ile to moÂżliwe.
A propos BiesÂłanu i 9/11: tragedia w Rosji byÂła na antenie zdecydowanie krĂłcej niÂż 9/11.
I miej pewnoœÌ, ¿e nie szydzê z ciebie (có¿ za asekuracyjne stwierdzenie 8) )To twoje zdanie z którym mogê dyskutowaÌ...
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To ja juÂż koncze z tobÂą dyskutowaĂŚ bo tak jak powiedziaÂłem wszĂŞdzie na takim poziomie i z takimi argimantami nie bĂŞde dyskutowaĂŚ :!:
JuÂż wystarczajÂąco pisaÂłem o tym :!: :!: :!: Jak ktoÂś tego do tej pory nie rozumie ,to nie ma juÂż szans na zmiane myÂślenia :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

PogĂłdÂż siĂŞ z tym, Âże nie kaÂżdy bĂŞdzie myÂślaÂł jak Ty, tak ten Âświat skonstruowany 8) 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mniam....dzisiaj byÂła Danusia w Dniu Na ÂŻywo z Piotrusiem.

A A*utomatki nie ma 3 dzieĂą. Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

MO¯E JÊDZRZEJOWSKA SPOJRZA£A W LUSTRO I MA DEPRESJÊ
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie bĂŞdĂŞ Ci udawadniaÂł wyÂższoÂści Justyny nad AnitÂą, bo o sprawach oczywistych siĂŞ nie rozmawia.
Âże potrzebowali Âładnej buÂźki, Âżeby te kilkaset osĂłbm ktĂłre wtedy oglÂądaÂły "24" chciaÂło zostaĂŚ przed telewizorem.
Natomiast to Justyna doskonale poprowadziÂła program specjalny 11 wrzeÂśnia 2001 r.
Wiesz co fucktycznie o podstawowych oczywistych prawdach siĂŞ nie dyskutuje....
Sprawa urody ANitki jest dyskusyjna ka¿demu podoba siê co innego... ale jest ona o wiele bardziej profesjonalna od pochanke... I ma klase w odró¿neiniu od Justyny...
Poza tym nie powienieneÂś podnosiĂŚ kwestii 11.09 jeÂśli tego najwyrazniej nie widziaÂłeÂś... Justyna nie potrafiÂła usiedzieĂŚ na miejscu... skakaÂła waliÂła gÂłowa jak zwykle na wszystkie strony i zachowywaÂła siĂŞ jak osioÂł ze shreka... (mnie wybierz mnie wybierz) Podczas gdy ANitka relacjonujÂąc BiesÂłan byÂła peÂłan pokory i Âświadoma tej tragedii choĂŚ niÂą nie epatowaÂła...

Co do jej profesjonalizmu to dostaÂła wiktora... to o czymÂś Âświadczy :)

Nie mam zdania o Justynie takiego jak michos szanuje jÂą i jej profesjonaizm ale dostaÂła siĂŞ do fucktĂłw w sposĂłb nieuczciwy i wygryzÂła ANitkĂŞ !!! [/quote]
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Sprawa urody ANitki jest dyskusyjna ka¿demu podoba siê co innego... ale jest ona o wiele bardziej profesjonalna od pochanke... I ma klase w odró¿neiniu od Justyny...
Tu kompletnie siĂŞ nie zgadzam... W czym niby przejawia siĂŞ jej profesjonalizm?? Bo szczerze mĂłwiÂąc zrobienie przeglÂądu prasy lu poprowadzenie poranka to jednak niÂższa liga niÂż wieczorny Magazyn albo Fakty
Poza tym nie powienieneÂś podnosiĂŚ kwestii 11.09 jeÂśli tego najwyrazniej nie widziaÂłeÂś... Justyna nie potrafiÂła usiedzieĂŚ na miejscu... skakaÂła waliÂła gÂłowa jak zwykle na wszystkie strony i zachowywaÂła siĂŞ jak osioÂł ze shreka... (mnie wybierz mnie wybierz) Podczas gdy ANitka relacjonujÂąc BiesÂłan byÂła peÂłan pokory i Âświadoma tej tragedii choĂŚ niÂą nie epatowaÂła...
9/11 by³ w miesi¹c po starcie. Zrozum, Justyna by³a d³ugie lata dziennikarzem radiowym. Nie wiem czy mia³aœ przyjemnoœÌ pracowaÌ przed mikrofonem, ale wiem jak pracuje siê tam calym cia³em- mo¿esz siê krêciÌ, wierciÌ, skakaÌ po suficie i suchacz nie zauwa¿y. A takich nawyków nie mozesz pozbawiÌ siê od razu. Merytorycznie bez zarzutu. Jk dwie osoby prowadz¹ program to jest miêdzy nimi rywalizacja o czas. Przeczytak ostatni¹ ksi¹¿kê Lisa to fragment jak na pocz¹tku lat 90. przeprowadza³ wywiad w duecie z Monik¹ Olejnik.
NAtomiast porĂłwnanie do osÂła ze Shreka bardzo udane 8)
Nie mam zdania o Justynie takiego jak michos szanuje jÂą i jej profesjonaizm ale dostaÂła siĂŞ do fucktĂłw w sposĂłb nieuczciwy i wygryzÂła ANitkĂŞ !!!
Stara Âśpiewka... i trochĂŞ ta pÂłyta juÂż zdarta.
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kogo obstawiacie Âże bĂŞdzie miaÂł weekend? Ja dajĂŞ na Porade w sob i A*utomatke i KalczyĂąska i A* utomatke w niedziele.
Oczywiœcie wola³bym za A*utomatke Marte Kuligowsk¹, ale ta mia³¹ ju¿ w tamtym tyg. pi¹tkowy Dzieù Na ¯ywo, a zauwa¿y³em ¿e Ona ma dy¿ury co 2 tygodnie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tu kompletnie siĂŞ nie zgadzam... W czym niby przejawia siĂŞ jej profesjonalizm?? Bo szczerze mĂłwiÂąc zrobienie przeglÂądu prasy lu poprowadzenie poranka to jednak niÂższa liga niÂż wieczorny Magazyn albo Fakty
ona robi przeglÂąd prasy poniewaÂż twoja idolka w tym czasie wygryzÂła jÂą z fucktĂłw... :? tam pokazaywaÂła swĂłj profesjonalizm wiele razy ale chociaÂżby 3 wrzesnia...
Jest spokoja opanowana ma piĂŞkny gÂłos nienagannÂą dykcjĂŞ itp...
Przeczytak ostatni¹ ksi¹¿kê Lisa to fragment jak na pocz¹tku lat 90. przeprowadza³ wywiad w duecie z Monik¹ Olejnik.
czytaÂłam juz dawno ale jakoÂś podobieĂąstwa nie widze ona siĂŞ niemalÂże na wizji szarpaÂła o mikrofon...
Stara Âśpiewka... i trochĂŞ ta pÂłyta juÂż zdarta.
co nie znaczy ze nie prawdziwa i aktualna...
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

kamuii pisze: ona robi przeglÂąd prasy poniewaÂż twoja idolka w tym czasie wygryzÂła jÂą z fucktĂłw... :? tam pokazaywaÂła swĂłj profesjonalizm wiele razy ale chociaÂżby 3 wrzesnia...
Bo¿e, wygryz³a nie wygryz³a... Justyna by³a naturaln¹ kandydatk¹ do prowadzenia Faktów. W momencie gdy by³o wiadome, ¿e pojawi¹ siê nowi prowadz¹cy w Faktach wielu stawia³o na Justynê a nie na Anitê. Justyna nie chcia³a iœÌ do Faktów bo ba³a siê porównaù z Lisem- zreszt¹ pamiêtacie, atmosfera by³a nieciekawa. Wiêc rzucili na 19 Anitê. Nie przeczê, mi³o by³o na ni¹ popatrzeÌ, ale wolê jak o siódmej wieczorem s³yszê: "Justyna Pochanke, witam i zapraszam na Fakty". Anita ma jeszcze za ma³e doœwiadczenie i za ma³o lat, ¿eby prowadziÌ najwa¿niejszy program informacyjny stacji. W USA "anchorem" staje siê po przejœciu ca³ej drabiny. Tam spinasz siê szczebelek po szczebelku. S³yszeliœcie o "wielkiej trójce"- Brokaw, Rather i ...(zapomnia³em trzeciego nazwiska). Np. Brokaw który NBC Nightly News prowadzi od 21 lat (i ostatnie wydanie poporwadzi jutro- mo¿na ogl¹daÌ CNBC EUROPE 00:30). Anchor jest tam wrêcz instytucj¹, program na w tytule jego nazwisko: NBC Nightly News with Tom Brokaw lub CBS Evening News with Dan Rather. Nie wyobra¿am sobie jakbym o 19 w³¹cza³ Fakty i s³ysza³ g³os lektora w czo³ówce :Zapraszam na Fakty z Anit¹ Werner".... Zreszt¹ podobne odczucia mam przy pozosta³ych prowadz¹cych.
Jest spokoja opanowana ma piĂŞkny gÂłos nienagannÂą dykcjĂŞ itp...


To niezbĂŞdne minimum. StarajÂąc siĂŞ teraz o pracĂŞ nie wystarczy Âże znasz angielski i umiesz obsÂługiwaĂŚ komputer. Anita nie byÂła reporterkÂą/ korespondentkÂą...
czytaÂłam juz dawno ale jakoÂś podobieĂąstwa nie widze ona siĂŞ niemalÂże na wizji szarpaÂła o mikrofon...


Kamuii, mam nagrany na VHS obszerny fragment programu z 11 wrzeœnia. Obejrza³em i nie zauwa¿y³em szarpania za mikrofon. Trochê siê wychyla³a jakby zaraz mia³a upaœÌ na stó³, ale kompetencji jej nie zabrak³o.
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości