[TVN] Kuchenne rewolucje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Adrian ;P »

Obejrzałem 2 odcinki programu i nawet przypadł mi do gustu. Wyniki oglądalności są bardzo dobre, program jest liderem. Myślę, że jesienią program powinien być kontynuowany. Zresztą wczoraj podczas progrmau było info o zgłoszeniu się więc prawdopodobnie trwają nagrania do nowej edycji :] W końcu udało się znaleźć jakiś weekendowy program, który przyciągnął widzów (Poprzednie się niestety nie sprawdzały - Łapać złodzieja, Kapitalny pomysł itd.)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: ktos »

Zapowiedź 2 sezonu 8)
http://www.plejada.pl/3,36020,wideo,,19 ... l#autoplay

Zapowiada się ciekawie :D
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: pixie »

nooo ciekawie. Napewno bd oglądać.
Poprzednia seria bardzo mi się podobała.
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: RBB »

Obejrzałem połowę odcinków i bardzo tego żałuję (że tak mało).
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: filipek24 »

Jeśli chodzi o prowadzącą - Magdę Gessler to ma kobieta doświadczenie w swojej branży. Pamiętacie Rewolucyjną Magdę Gessler w "Rozmowach w Tłoku" ? Genialna parodia ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: mojpierwszyraz »

filipek24 pisze:Jeśli chodzi o prowadzącą - Magdę Gessler to ma kobieta doświadczenie w swojej branży. Pamiętacie Rewolucyjną Magdę Gessler w "Rozmowach w Tłoku" ? Genialna parodia ;)
Pamietamy, pamietamy... chyba jedna z najlepszych parodii w RwTłoku, aż się popłakalem do lez. Szkoda tylko ze na stronie szymona jest okrojona wersja show...
Natomiast jesli chodzi o Magdę - moze i ma jak to sie mowi - łeb do interesow to jednak przedewszystkim swoja glowna restauraje uzyskala od chyba swojego męza a po za tym, jeden z moich znajomych tam pracował i powiedział ze nigdy tam nie wróci. Nie wypłaca zwykle pensji - tak bylo dobrych pare lat temu. Jak jest teraz nie wie, i ponoć nawet nie chce wiedzieć ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: mojpierwszyraz »

Tvn rozpoczął promocję nowej serii KR MG, od 4.IX o 18.00
PS. Odnośnie parodi KR u Szymona, dzisiaj była powtórka tego genailnego "widowiska"...
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Adrian ;P »

Oglądałem dzisiaj tylko końcówkę programu, ale z tego co widziałem odcinek zakończył się niepowodzeniem. Magda Gessler wróciła po kilkunastu dniach do ''Jesz Burger'' i dostała potrawę z zepsutym mięsem - wyszła mówiąc, że się pod tym nie podpisuje. Jutro na pewno obejrzę cały odcinek.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Marcin »

Komuś, kto wsadza frytki do lodówki, żeby przyciągnąć klientów, a na dodatek podaje spleśniałe jedzenie, Magda Gessler chyba rzeczywiście nie jest w stanie pomóc.
Rzeczywiście, polecam ten odcinek. Właściciel restauracji zdawał się wiedzieć wszystko lepiej, niż Magda Gessler. Efekt jaki jest - widzieliśmy na koniec. Pierwsza klapa w historii programu... na plus programu. :lol2:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Greg Haus »

Jesz Burger przypomina na swojej stronie internetowej artykuł z wprost Magdy Gessler:
Wprost pisze:Kilka tygodni temu gościłam w Lublinie. Zaproszono mnie tam do słynnej na cały region restauracji serwującej hamburgery. Ucieszyłam się z tego zaproszenia, bo przypomniało mi ono, jak bardzo lubię prawdziwe, soczyste hamburgery.


Amerykanie często podkręcają smak mięsa w hamburgerze smażonym bekonem i krążkiem panierowanej cebuli. Ważne, aby była to cebula słodka i łagodna – ostra zdominuje swoim smakiem całą potrawę. Często do hamburgerów dodaje się słodkiego gruyera, choć na przykład Anglicy wolą łagodny cheddar. Co kraj, to obyczaj – Koreańczycy przygotowują hamburgery z rozgotowanej wołowiny. Ostatnim krzykiem mody w USA jest podawanie hamburgera z guacamole. Próbowałam też świetnych hamburgerów z sosem bolońskim. Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn wciąż nie udaje mi się zjeść porządnego hamburgera ani w Paryżu, ani w Rzymie, ani nawet w otwartym na genialne smaki Madrycie. W Polsce też tych adresów jest niewiele, bo wciąż pokutuje u nas przekonanie, że zjedzenie hamburgera jest passé. Nieprawda – jeśli hamburgery są przyrządzane z taką pasją i starannością jak te, których próbowałam w restauracji w Lublinie, to zjedzenie takiego posiłku w gronie przyjaciół da nam nieprawdopodobną satysfakcję i przyjemność z naprawdę pysznego jedzenia.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Marcin »

Gessler to napisała po zrobieniu "Kuchennych rewolucji" w JeszBurgerze, ale jeszcze przed powrotem trzy i pół tygodnia później.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:Gessler to napisała po zrobieniu "Kuchennych rewolucji" w JeszBurgerze, ale jeszcze przed powrotem trzy i pół tygodnia później.
Ja to wiem, Ty to wiesz, ludzie tego nie wiedzą.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: mojpierwszyraz »

Greg Haus pisze:Jesz Burger przypomina na swojej stronie internetowej artykuł z wprost Magdy Gessler:
Wprost pisze:Kilka tygodni temu gościłam w Lublinie. Zaproszono mnie tam do słynnej na cały region restauracji serwującej hamburgery. Ucieszyłam się z tego zaproszenia, bo przypomniało mi ono, jak bardzo lubię prawdziwe, soczyste hamburgery.


Amerykanie często podkręcają smak mięsa w hamburgerze smażonym bekonem i krążkiem panierowanej cebuli. Ważne, aby była to cebula słodka i łagodna – ostra zdominuje swoim smakiem całą potrawę. Często do hamburgerów dodaje się słodkiego gruyera, choć na przykład Anglicy wolą łagodny cheddar. Co kraj, to obyczaj – Koreańczycy przygotowują hamburgery z rozgotowanej wołowiny. Ostatnim krzykiem mody w USA jest podawanie hamburgera z guacamole. Próbowałam też świetnych hamburgerów z sosem bolońskim. Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn wciąż nie udaje mi się zjeść porządnego hamburgera ani w Paryżu, ani w Rzymie, ani nawet w otwartym na genialne smaki Madrycie. W Polsce też tych adresów jest niewiele, bo wciąż pokutuje u nas przekonanie, że zjedzenie hamburgera jest passé. Nieprawda – jeśli hamburgery są przyrządzane z taką pasją i starannością jak te, których próbowałam w restauracji w Lublinie, to zjedzenie takiego posiłku w gronie przyjaciół da nam nieprawdopodobną satysfakcję i przyjemność z naprawdę pysznego jedzenia.
Ci własciciele... tragedia!! Bez komentarza to pozostawie...
tvn - latem programowo najgorsza!
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: D00 »

W całym tekście nie pojawia się słowo o ich restauracji, więc czy to na pewno o nich?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Greg Haus »

D00 pisze:W całym tekście nie pojawia się słowo o ich restauracji, więc czy to na pewno o nich?
Tak to o nich. W Lublinie na Krakowskim jedyną wiodącą restauracja jest właśnie ta. Internauci jeszcze przed programem piszą na forum pod tym artykułem, że właśnie o nią chodzi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości