Co można napisać o reporterach?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Co moÂżna napisaĂŚ o reporterach?

Post autor: Łukasz »

http://www.tvn.personal.pl/fakty3.html - zobaczcie na ten dzia³. Jeszcze nie skoùczony, ale ju¿ o niektórych reporterach zaczyna brakowaÌ informacji. Wiecie mo¿e coœ o Nowickim i Pietrasiku, ¿eby uzupe³niÌ puste pola? Wiem, ¿e jeszcze wielu brakuje ale najpierw chcia³bym uzupe³niÌ te braki a potem przejœÌ do nastêpnych.

Mile widziane linki do stron z informacjami na temat tych osĂłb. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

po 7 latach pracy w Faktach jako reporter otrzyma³ propozycjê prowadzenia programu. Obecnie prowadzi tylko wydania weekendowe poniewa¿ wci¹¿ chcia³ byÌ reporterem, a ofertê prowadzenia Faktów traktuje jako szansê na rozwój zawodowy.
Tak moÂże jeszce do cholery niech prowadzi przez caÂły tydzieĂą fakty :twisted: :twisted: :twisted: Ja na jego miejscu wstydziÂł bym siĂŞ wystĂŞpowaĂŚ przed kamerÂą. :twisted: :twisted: :twisted:

O PÂłusce chyba wczoraj pisaÂł fakt. PoproÂś Aro to on na pewno ci zeskanuje ten artykuÂł.

Ale pietrasika to powinieneÂś umieÂściĂŚ trochĂŞ niÂżej w hierarchii
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to przecieÂż jest na samym dole? To co Ty byÂś chciaÂł? Poza stronÂą go opisaĂŚ? :D O PÂłusce juÂż mam. Chodzi przede wszystkim o Nowickiego, Pietrasika, Gadomskiego, ÂŁapiĂąskiego, Sianeckiego i MarzannĂŞ ZieliĂąskÂą.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Jesli chodzi o Nowickiego to kiedyœ o nim czyta³em. Tak¿e o innych czo³ówych reporterach z pocz¹tków Faktów (Sianecki, Sekielski, Kajdanowicz, Paw³owski i Berger). By³a to promocyjna wk³adka do "Wprost" poœwiêcona tylko Faktom. Jakieœ 5 lat temu.

Nowicki przeszed³ do TVN z katolickiego Radia Józef. Wiele osób siê obawia³o, ¿e jego obecnoœÌ zrobi z Faktów program regilijny - taki telewizyjny odpowiednik Radia Maryja. Czas pokaza³ jak bardzo siê mylili, bo nic takiego nie mia³o miejsca, mimo ¿e tematyk¹ religijn¹ siê rzeczywiœcie zajmowa³. Dok³adnie coœ takiego by³o napisane.

O pozostaÂłych nie wiem nic. ÂŁapiĂąski wspĂłlnie Grzelewskim i Lewickim robili Supergliny. Potem Lewicki odszedÂł i robili we dwĂłjkĂŞ.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

£ukaszu cos ze strona jest nie tak bo jak otwiera mi siê g³.strona to jets ca³kowita pustaka i dopiero musze najechac na ikonê "strona g³ówna". Chyba od razu jak dostaje siê na stronê to powinny byÌ wszystkie newsy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ProponujĂŞ dodaĂŚ rubrykĂŞ:
"PogÂłady polityczne
Na pewno wiele osĂłb w Polsce jest tym zainteresowanych. PrzecieÂż nie od dzisiaj wiadomo, Âże osoby o lewicowym rodowodzie nie potrafiÂą robiĂŚ mediĂłw. Podobno lepiej wychodzi to tym prawicowym...
ÂŁukasz, do dzieÂła!!!![/url]
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://www.tvn.personal.pl/fakty3.html - przed chwilÂą dodaÂłem jeszcze informacje o Tomaszu Sianeckim, ale co z pozostaÂłymi? :(
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

W opisie Renaty Kijowskiej wpisz koniecznie, Âże jest reporterkÂą z terenu MaÂłopolski i ÂŚlÂąska.
Anita Werner jest the best!!!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A g³ównie z Krakowa. :!: :!: :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości