Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Albo te pytania:

Nie obawia siĂŞ Pan, Âże reporterzy "FaktĂłw" sÂą od Pana lepsi? Bo nie biegaÂł Pan nigdy z kamerÂą, brak Panu doÂświadczeĂą reportera telewizyjnego...

W "Faktach" ró¿nicê miêdzy Panem a Lisem wyjaœnia siê miêdzy innymi tak: odk¹d prowadzi Pan "Fakty", nie dosz³o jeszcze do ¿adnej awantury na polu zawodowym, podczas gdy za Lisa zawsze siê coœ wydarza³o...

...albo tak: u Tomka temat musia³ byÌ zrobiony, choÌby reporter mia³ stan¹Ì na g³owie, a u Bogdana ³atwiej odpuœciÌ.

Dlaczego po zamachu w Hiszpanii reporterzy "Faktów" dotarli na miejsce dopiero dwa dni póŸniej? Komentowano, ¿e za Lisa by³oby to niemo¿liwe.

:D :D :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie darzê wielk¹ sympati¹ Bogdana Rymanowskiego - irytuj¹ mnie jego wywiady w Magazynie 24 godziny (nawet nie stara siê ukryÌ swojego œwiatopogl¹du, chyba wzorujê siê na Pospieszalskim), ale pamiêtam, ¿e zrobi³o mi siê go ¿al po ca³ej serii artyku³ów, w których krytykowano go za wskoczenie na miejsce Lisa. Takowe ukaza³y siê w Newsweeku (który nota bene rozpêta³ ca³¹ aferê) oraz Przekroju. A có¿ on innego mia³ zrobiÌ - podziêkowaÌ? Wówczas usiad³a by tam Anita Werner. Prawdê mówi¹c nikt z zespo³u Faktów nie powiedzia³ g³oœno, ¿e nale¿y og³osiÌ strajk i w imiê protestu nie przygotowaÌ programu (skoro tak bardzo zale¿a³o im na Tomku i tak bardzo oburzy³o ich zwolnienie go z pracy). WidaÌ s¹ tylko mocni w gêbie i to w dodatku za cudzymi plecami. Pamiêtam, ¿e wówczas Przekrój powo³ywa³ siê na anonimowych informatorów z redakcji TVN. A przecie¿ mogli powiedzieÌ mu to wprost - s³ucha Bogdan, twoje miejsce jest w TVN24. Szkoda, ze zabrak³o im odwagi, bo to co wówczas wypisywano o Rymanowskim by³o naprawdê chamskie. Podziwiam go, ¿e siê nie za³ama³, ¿e nie da³ poznaÌ jak mu jest ciê¿ko. Inni mogliby po takiej serii dostaÌ zawa³u... No chyba, ¿e wszystkie te artyku³y w Newsweeku i Przekroju by³y wyssane z palca - tj ich autorzy nie rozmawiali z ¿adnym pracownikiem redakcji Faktów.
Ostatnio zmieniony czwartek 10 lut 2005, 14:54 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:Nie darzĂŞ wielkÂą sympatiÂą Bogdana Rymanowskiego - irytujÂą mnie jego wywiady w Magazynie 24 godziny (nawet nie stara siĂŞ ukryĂŚ swojego ÂświatopoglÂądu, chyba wzorujĂŞ siĂŞ na Pospieszalskim),
A wiesz. Œwietne porównanie. Dok³adnie tak jest. I pogl¹dami chyba siê nie ró¿ni¹.
I co ciekawe oboje z TVPuls

Ale rozmowy w Magazynie24GODZINY lubie, czasami zdarzy siê mu postawiÌ niewygodne pytania b¹d¿ ci¹gn¹Ì za jêzyk.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A ja lubie Rymana i teÂż mi siĂŞ go Âżal zrobiÂło po tym jak go potraktowali
:( w koĂącu to nie jego wina Âże Lisa wywalili.Powinni mu dziĂŞkowaĂŚ za to ze trzymaÂł poziom FaktĂłw.LubiĂŞ teÂż jego rozmowy w magazynie 24 h i ie porĂłwnaÂła bym go z Pospieszalskim :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moja rada - Kamuii oglÂądaj czĂŞsÂściej jego popisy w Magazynie 24, zwÂłaszcza kiedy omawiany temat dotyczy aborcji czy zwiÂązkĂłw jednopÂłciowych. Ryman jest wĂłwczas obiektywnny i bezstronny jak Janek Pospieszalski. Rozumiem, Âże takie ma poglÂądy na niektĂłre kwestie (i ma do nich prawo), ale nich zostawi je w szatni gmachu ITI, lub przynajmniej uczciwie prowadzi dyskusjĂŞ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Rymanowski jest totalnie nijaki, bez charyzmy i wyrazu, jest najsÂłabszy ze wszystkich prowadzacych Fakty i caÂły czas mu sie cieszy ta kurduplowata mordka. OczywiÂście w kaÂżdym wydaniu przynajmniej 2 razy przypomina jaki jest dzieĂą tygodnia, tak jakby ktoÂś nie wiedziaÂł. Nie znoszĂŞ go :!: :evil: :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WĂłwczas usiadÂła by tam Anita Werner.
No i moÂże wÂłaÂśmie jakby usiadÂła to by siĂŞ jej tak Âłatwo nie pozbyli :!: :?: tzn. jakby prowadziÂła fakty ze 3 czasami 4 razy w tygodniu :!: to moÂże :?: :cry: ale oczywiÂście teraz to tylko gÂłupie gdybanie :cry:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Gdyby usiadÂła Anita, to ona dostaÂłaby po nosie od durnych pismakĂłw za decyzje szefĂłw TVNu. ZresztÂą Walter doszedÂł do wniosku, Âże gÂłownym gospodarzem FaktĂłw ma byĂŚ mĂŞÂżczyzna.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:... kiedy omawiany temat dotyczy aborcji czy zwiÂązkĂłw jednopÂłciowych. Ryman jest wĂłwczas obiektywnny i bezstronny jak Janek Pospieszalski
A to akurat powtwierdzam.
arrow pisze:Rymanowski jest totalnie nijaki, bez charyzmy i wyrazu, jest najsÂłabszy ze wszystkich prowadzacych Fakty i caÂły czas mu sie cieszy ta kurduplowata mordka. OczywiÂście w kaÂżdym wydaniu przynajmniej 2 razy przypomina jaki jest dzieĂą tygodnia, tak jakby ktoÂś nie wiedziaÂł. Nie znoszĂŞ go :!: :evil: :arrow:
dokÂładnie. ÂŚwietnie a to Arrow ubraÂłeÂś.
Ciekawe czy to przypadek Âże w tygodniu w ktĂłrym mija -dokÂładnie dziÂś- Lis opuÂściÂł ghmach ITI na zawsze Pochanke dostaÂła urlop mimo iÂż to na niÂą wypadÂł na ten tydzieĂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

:lol: :lol: :lol: A Ryman dzisiaj zapraszaÂł na czwartkowe Fakty :) zakrĂŞcony jak Anitka :)
Android <3
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No... dzisiaj jest czwartek,
nie? :D
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No skoro jest dzisiaj to jutro nie ;)
Tak mi sie przynajmneij wydaje ze jutro Piatek :) ale moÂże Ryman wie lepirj :) i u niego 2 czwartki sÂą ;)
Android <3
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A jak powiedziaÂł na koniec?
Mi siĂŞ wydawaÂło, Âże byÂło to tak: 'Do zobaczenia, do jutra...' i nic wiĂŞcej :)
Ale mogÂłem Âźle usÂłyszeĂŚ.
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mam nadzieje ze dzisiejszy wieczĂłr bedzie miÂły, w czwartkowych Faktach do zobaczenia do jutra ; )
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Gdyby usiadÂła Anita, to ona dostaÂłaby po nosie od durnych pismakĂłw za decyzje szefĂłw TVNu. ZresztÂą Walter doszedÂł do wniosku, Âże gÂłownym gospodarzem FaktĂłw ma byĂŚ mĂŞÂżczyzna.
Masz racje doktorku ale chodzi mi g³ównie oto, ¿e ryman w okresie jak lisa wywalili zbyt czesto te fakty prowadzi³ :!: NIe chodzi³o mi aby Anitka prowadzi³a te fakty tak jak kiedyœ lis po 5 razy w tygodniu tylko regularnie 3 razy :!: Mo¿e drobna ró¿nica ale w faktach to ka¿da minuta jest wa¿na :!: To ju¿ wszytko historia wiêc gdybaÌ dlaej nad tym co mog³o byÌ nie bêde.
'Do zobaczenia, do jutra...' i nic wiĂŞcej
Tak szymcio masz racje :!: Kamuii coÂś siĂŞ pokrĂŞciÂło :!: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości