[TVP3] Kurier

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

skoczek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:42

Post autor: skoczek »

ta czcionka kroniki jakaÂś brzydka
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Mam nadziejĂŞ, Âże te kosmetyczne zmiany po pielgrzymce w studio "Kuriera" to nie te zmiany o planie jakich sie mowilo. JeÂżeli ustawienie ekranu po innej stronie i zmiana tÂła to koniec zmian to dziekuje.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

khornik pisze:JeÂżeli ustawienie ekranu po innej stronie i zmiana tÂła to koniec zmian to dziekuje.
nie przestawiali nawet ekranu! poprostu prowadz¹cy siedzi po innej stronie i troszke pod innym k¹tem i przestawili tam w³aœnie poprzednie t³o (to jedno t³o ró¿ni siê tym od innych w studiu ¿e jest bardziej rozmyte). wiêc zmieni³o siê w³aœciwie tylko kadrowanie. aha no i troche przestawili stó³. ale siê narobili! :roll:
piotr233
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 04 lip 2006, 21:43

Post autor: piotr233 »

To moja propozycja:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

piszcie co sÂądzicie!!!!

[ Dodano: Sob Lip 08, 2006 3:14 pm ]
I studio WIADOMOÂŚCI
Obrazek
piotr233
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I gdzie jeszcze dasz te projekty :?: To juÂż chyba 3 temat. :? Poza tym widzĂŞ, Âże studio "WiadomoÂści" zrobione na podstawie newsroom'u CNBC, a "Kuriera" teÂż na jakimÂś innym. :roll: A z tego wszystkiego podoba mi siĂŞ obrazek 2 reszta mniej... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

2 obrazek najÂładniejszy i najfajniejszy xD
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś TVP 3 zrobiÂło specjalne wydanie "Kuriera", bo przedstawiali jesiennÂą ramĂłwkĂŞ TVP. Ale jak siĂŞ dzieje coÂś waÂżnego to juÂż wtedy nie ma Âżadnego specjalnego wydania ich programu informacyjnego. :uhh: Dopiero trzeba czekaĂŚ na najbilÂższy "Kurier". Dziwna ta polityka TVP 3. :neutral:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ta prezentacja ramĂłwki w ogĂłle byÂła jakaÂś dzika i nieczytelna :uhh: no ale czego moÂżna byÂło siĂŞ spodziewaĂŚ
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

BĂŞdzie moÂże powtĂłrka? ChĂŞtnie bym sobie zobaczyÂł.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nawet teraz w Panoramie o tym tr¹bili i w Kurierach póŸniej te¿ bylo wiêc ogl¹daj Kurier i Pamoramê, a mo¿e siê za³apiesz :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W "Kurierze" maÂłe zmiany. :> Logo i zegar zostaÂło pomniejszone i przesuniĂŞte na prawy rĂłg, a caÂła belka jest niebieska. :> MaÂła beleczka z 'na Âżywo' jest w lewym gĂłrnym rogu. Moim zdaniem teraz to lepiej wyglÂąda niÂż wczeÂśniej. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

pawell pisze:W "Kurierze" maÂłe zmiany. :> Logo i zegar zostaÂło pomniejszone i przesuniĂŞte na prawy rĂłg, a caÂła belka jest niebieska. :> MaÂła beleczka z 'na Âżywo' jest w lewym gĂłrnym rogu. Moim zdaniem teraz to lepiej wyglÂąda niÂż wczeÂśniej. :)
Szczerze mĂłwiÂąc, to wyglÂąda wsiocko :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W Kurierze coraz to nowe zmiany, w koncu powoli program ewoluuje w stronĂŞ TVP Info. To pozwolĂŞ sobie porĂłwnaĂŚ trĂłjkĂŞ i TVN24.

  • 1) Studio
  • TVN24:
    - supernowoczesny newsroom, a jednoczesnie studio serwisĂłw, magazynu i pogody
    - nowoczesne studio biznesowe
    - nowoczesne studio sportowe, przystosowane do jakoÂści HDTV
  • TVP3:
    - pastelowe nie wiadomo co do wszystkiego, do pogody obleÂśny blue-box
    2) UkÂład programĂłw
  • TVN24:
    - najÂświeÂższe informacje, biznes, sport, pogoda i publicystyka bez powtĂłrek od 6:00 do 24:00
  • TVP3:
    - Kurier co godzinĂŞ od 7:30 do 23:00 + jakiaÂś denna publicystyka z pogodÂą raz kiedyÂś i licznymi powtĂłrkami
    3) osobowoÂści telewizyjne
  • TVN24:
    - Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, Roman MÂłodkowski, Monika Olejnik, Grzegorz Miecugow, Piotr Marciniak, Grzegorz Kajdanowicz, Andrzej Morozowski, Anita Werner, Patrycja Redo, Beata Tadla, Magda Sakowska, Jacek PaÂłasiĂąski, Robert Stanilewicz, Anna KalczyĂąska, ÂŁukasz Grass, Inga RosiĂąska, RafaÂł Poniatowski, Tomasz Sianecki i dÂłuuugo moÂżna by tak jeszcze wymieniaĂŚ Âświetnych albo bardzo dobrych
    - Hmmm... Danuta Holecka, MaÂłgorzata ÂŻochowska, Joanna OsiĂąska, wystraszona Diana Rudnik, Iwona Sitnik-Kornecka, zapowiadajÂący najbliÂższe przystanki Tomasz Boruszczak, oddelegowana z Kuriera Edyta Lewandowska, Robert GÂłowacki i RafaÂł Jas - do tej pory drugorzĂŞdny reporter popoÂłudniowych "WydarzeĂą"; przeraÂża swojÂą bÂłyskotliwoÂściÂą - nie dorasta do piĂŞt nawet Bognie MĂŞdroch, czy ElÂżbiecie Openauer :devil: OsobowoÂści... :uhh: Czytacze!
    4) obiektywizm
  • TVN24:
    - Raczej bez zarzutu.
  • TVP3:
    - A co to jest obiektywizm?
    5) oprawa graficzna
  • TVN24:
    - Na poczÂątku nie podobaÂła mi siĂŞ, ale przekonujĂŞ siĂŞ do niej zdecydowanie. Bardzo czytelna.
  • TVP3:
    - Brzydka i nieczytelna.
    6) Scroll
  • TVN24:
    - UporzÂądkowany i czytelny.
  • TVP3:
    - NieuporzÂądkowany i nieczytelny (bardzo zbite litery, z daleka ciĂŞÂżko coÂś przeczytaĂŚ).
    7) SzybkoœÌ reakcji - nieporównywalna
    8) Loty kamerowe
  • TVN24:
    - Nowoczesne, nieirytujÂące, nieczĂŞste
  • TVP3:
    - Co to loty? W TVP3 znajÂą przybliÂżenia po kaÂżdym materiale. :devil:
    9) Renoma - nieporĂłwnywalna
Szkoda gadaĂŚ - TVN24 nie musi siĂŞ obawiaĂŚ kanaÂłu info, tworzonego na podstawie struktur TVP3. Oprawa i studio to katastrofa, przekaz informacji tragiczny, osobowoÂści Âżadnej! TVP stacza siĂŞ na dno, poraÂżka! A wziĂŞcie do prowadzenia RafaÂła Jasa to na prawdĂŞ katastrofa. :neutral: [/color]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i s¹ zmiany w "Kurierze TVP3" tak jak i w ca³ej stacji. :roll: Wed³ug mnie zmarnowali tylko pieni¹dze. Nawet nie wysilili siê bardzo poniewa¿ logo zosta³o takie samo (Kurier), a ja mysla³em, ¿e tu gruntownie zmieni siê grafika. Chocia¿ wkrótce Trójka zostanie przekszta³cona w TVP INFO wiêc po co zmieniaÌ wszystko jak za chwilê i tak bêdzie potrzebana zmiana na potrzeby nowego-starego kana³u. :roll: Ten czerwony kolor - wszêdzie - nie podoba mi siê - lepszy by³ wed³ug mnie niebieski i zielony. I nawet studio zmienili niestety na gorsze - dali byle jaki stó³, a na oko³o srebne "coœ" wygl¹da to bardzo skromnie. :roll:
lukin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 11:08
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: lukin »

MyÂśle Âże logo tvoinfo bedziĂŞ czerwone tak jak kurier przedtÂązmanÂą byÂła zielona tak jak logo
I powino byĂŚ zamiast kurier 3 kurier info
Disney Grosse pauze
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości