[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Łukasz »

Chyba rzeczywiście Anna Bałon będzie w finale :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:
Adrian ;P pisze:Tak jak się spodziewałem ta edycja jest dłuższa o 1 odcinek. Finał będzie 7 grudnia :D
Chyba jednak będzie on trochę wcześniej, bowiem po ostatnim odcinku odpadły jednocześnie dwie uczestniczki, a w następny odcinek jest odcinkiem półfinałowym z Paryża - czyli finał może być już 30 listopada.
Nie rób jak zwykle niepotrzebnego zamieszania. Finał będzie 7 grudnia, zresztą od dawna wiadomo było że finał będzie w grudniu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Po odpadnięciu w ostatnim odcinku 2 osób myślałem, że finał będzie już 1 grudnia. Jednak jak pokazuje cennik finał 7 grudnia, czyli w finale zobaczymy 4 dziewczyny
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Pomyłka, w finale będą 3 dziewczyny, jednak ta edycja jest inaczej rozplanowana niż poprzednia. Skoro finał 7 grudnia, to czekają nas jeszcze 2 odcinki - 23 i 30 listopada. Będą więc aż 2 z Paryża.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

Łukasz pisze:Chyba rzeczywiście Anna Bałon będzie w finale :D
Czy ja wiem? Niby wyciekły zdjęcia Olgi, Michaliny i Anny z Paryża, ale czy to już oznacza, że Asia i Honorata odpadły i nie dostały się do finału? Może po prostu ich zdjęcia (jeżeli takowe były) nie wyciekły?
This is not the end, this is not the beginning.
Cogito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 20 lis 2011, 18:28

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Cogito »

Dzisiaj, 20.11.2011, oglądałam jakąś powtórkę "Magla towarzyskiego" i oniemiałam, gdy w pewnym momencie nie wiedzieć czemu przekonana o swojej wyższości nad innymi pani Korwin-Piotrowska popełniła kardynalny błąd językowy, mianowicie kpiąc z podobnych do niej "gwiazd" telewizyjnych innych stacji wypaliła do pana Kina: "to z tego tak się zawsze śmieliśmy". W kolejnych wątkach wyśmiewała się z tych, co to w TV nie potrafią się poprawnie wysławiać.
Nie wiedzieć czemu pani Korwin-Piotrowska mieni się znawcą w każdej dziedzinie, wytyka i kpi z potknięć innych. Apodyktyczny sposób bycia, wypowiadania się tej samozwańczej Alfy i Omeqi budzi wiele zastrzeżeń. Zastanawiające, cóż takiego wyróżnia tę celebrytkę i daje jej poczucie wątpliwej wyższości? Nie znajduję nic poza faktem, że pani pracuje w TVN.
Pani Karolino, żeby móc się wyśmiewać z innych, trzeba samemu nie popełniać błędów. U Pani natomiast trzeba byłoby zmienić wszystko, od sposobu zachowania, poprzez język, a skończywszy na wyglądzie. Cóż jednak, aby wziąć sobie do serca prawdę o sobie samym, trzeba mieć obiektywny ogląd rzeczywistości i dystans do siebie, czego Pani wyraźnie brakuje.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

Cogito pisze:Dzisiaj, 20.11.2011, oglądałam jakąś powtórkę "Magla towarzyskiego" i oniemiałam, gdy w pewnym momencie nie wiedzieć czemu przekonana o swojej wyższości nad innymi pani Korwin-Piotrowska popełniła kardynalny błąd językowy, mianowicie kpiąc z podobnych do niej "gwiazd" telewizyjnych innych stacji wypaliła do pana Kina: "to z tego tak się zawsze śmieliśmy". W kolejnych wątkach wyśmiewała się z tych, co to w TV nie potrafią się poprawnie wysławiać.
Nie wiedzieć czemu pani Korwin-Piotrowska mieni się znawcą w każdej dziedzinie, wytyka i kpi z potknięć innych. Apodyktyczny sposób bycia, wypowiadania się tej samozwańczej Alfy i Omeqi budzi wiele zastrzeżeń. Zastanawiające, cóż takiego wyróżnia tę celebrytkę i daje jej poczucie wątpliwej wyższości? Nie znajduję nic poza faktem, że pani pracuje w TVN.
Pani Karolino, żeby móc się wyśmiewać z innych, trzeba samemu nie popełniać błędów. U Pani natomiast trzeba byłoby zmienić wszystko, od sposobu zachowania, poprzez język, a skończywszy na wyglądzie. Cóż jednak, aby wziąć sobie do serca prawdę o sobie samym, trzeba mieć obiektywny ogląd rzeczywistości i dystans do siebie, czego Pani wyraźnie brakuje.
sorry ale to nie temat o Maglu Towarzyskim :P
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

Krupa i Janiak poprowadzą finał
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: r_r16 »

Lepszy Janiak, niż Węglarczyk. Bardziej pasuje do programu o modzie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Łukasz »

I jak myślicie? Olga wygra? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: r_r16 »

Znając możliwości polskich widzów - Ania Bałoń :D Aczkolwiek powiem, że zaczynam się powoli do dziewczyny przekonywać - myślę, że może sprawdzić się w świecie mody, co pokazała w ostatnim odcinku w Paryżu - jako jedyna wygrywając wszystkie castingi.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Janiak to na pewno lepszy wybór niż Węglarczyk. Zresztą Janiak dawno nie miał jakiegoś programu, to chociaż tutaj go wcisną. Ja myślę, że wygra Michalina lub Ania
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

Sam wspominał, że to jego pierwsza gala, która prowadzi od 2004 roku (wtedy razem z Magdą Mołek, która co dopiero przeszła z TVP prowadził galę Miss Polonia).
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

Mimo że Anna jest najbardziej wkurzająca to zdecydowanie jej kibicuje w finale jak pokazała w 2 ostatnich odcinkach ma z tych dziewczyn największą szansę na osiągnięcie czegoś na świecie 8)
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

Myślę, że każda z nich ma szansę na zrobienie kariery. Największe - Olga i Anna. Uważam, że to Olga powinna wygrać TM.
This is not the end, this is not the beginning.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości