[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Pawlous »

podniecacie się, jakby było czym... słaby program, słaby finał, nie ma o czym gadać... jedynie dżoana fajna :)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: pixie »

ehh, Ania jest świetna na wybiegu, Ola pięknie wychodzi na zdjęciach.
A Paulina? Tylko raz miała najlepsze zdjęcie spośród wszystkich dziewczyn..prawie wszystkie zadania wychodziły jej fatalnie. Zazwyczaj przechodziła do kolejnego odenicka jako ostatnia. Iii..wygrała. Wiedziałam, że tak będzie..Najbradziej wkurzały mnie te komentarze skierowane do Pauliny..ty nie jesteś szarą myszką, okłamywałaś nas..albo "jaka z ciebie seks bomba" W ogole wszyscy juroszy jakoś dziwnie słodzili tego dnia...Gdzieś na onecie ktoś napisał w komentarzu, że widzów dopuszczono do wybierania dziewczyn tylko do półfinału..a finalistkę wybrała agencja..sama już nie wiem x/
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

Finał oglądało 2,630,517 widzów

Średnia 2,542 mln widzów

http://media2.pl/badania/71976-modelki- ... idzow.html
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

Dla mnie też wygrała Ola !

A wyniki są spowodowane tym , że jest w słabym paśmie - dość późno , no i to , że to nie gwiazdy :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Programu wczoraj nie oglądałem, dopiero dzisiaj urywki na stronie. Z wyniku zadowolony nie jestem, średnio wierzę w to, że Paulina sobie poradzi. Dla mnie wygrała Kasia i Ola. Wyniki wysokie, 2 edycje będzie na pewno.
Stilic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 gru 2010, 23:02

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Stilic »

Bardzo dobry program, zdecydowanie lepszy od nudnego już YCD.
Jakbym to ja miał wybierać to :
1. Kasia
2. Weronika
3. Paulina
ale cóż Włosi się nie znają :P
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Stilic pisze:Bardzo dobry program, zdecydowanie lepszy od nudnego już YCD.
Jakbym to ja miał wybierać to :
1. Kasia
2. Weronika
3. Paulina
ale cóż Włosi się nie znają :P
Weronika?? No prosze Cię... Ona na modelkę kompletnie się nie nadaje. Mam wrażenie że doszła do tak dalekiego etapu jakiegoś rodzaju 'cudem' ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

W II edycji "Top Model" polecą iskry!

Przez wiele lat nie wierzyłem, że program modowy może zainteresować polską publiczność. Na sukces programu złożyło się wiele czynników: Joanna Krupa w obłędnej formie, pozostali jurorzy i same uczestniczki - uważa dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, po finale "Top Model".

O wyzwaniach związanych z tworzeniem programu opowiedzieli nam producenci Ewa Leja-Bysina i Rinke Rooyens. - To nie jest program ani o śpiewaniu, ani o tańcu. To jest program wyłącznie o pięknych dziewczynach. Trudno jest opowiedzieć o tym, czym żyje modelka - jakie ma problemy, jakie przeszkody napotyka... - powiedziała nam Ewa Leja-Bysina, zapraszając jednocześnie na castingi do drugiej edycji show. A jaki będzie kolejny sezon programu?

- Będziemy chcieli, aby konkurencja między dziewczynami była od samego początku większa. Więcej czasu poświęcimy na castingi i tak dobierzemy dziewczyny pod względem charakterów, żeby w domu Top Model leciały iskry - mówił producent Rinke Rooyens.
http://www.plejada.pl/3,41158,news,1,1, ... tykul.html
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Od 14 maja w soboty o 14:00 TVN7 emitować będzie 5 edycję amerykańskich modelek :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Terminy castingów:

28 CZERWCA W GDAŃSKU
POLSKA FILHARMONIA BAŁTYCKA
UL. OŁOWIANKA 1

2 LIPCA W KATOWICACH
GALERIA SZYB WILSON
UL. OSWOBODZENIA 1

7 LIPCA W WARSZAWIE
HALA TORWAR
UL. ŁAZIENKOWSKA 6A
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Debeet »

Tylko trzy?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

Pierwsze fragmenty mnie wzruszyły ! Chyba lepiej są teraz realizowane. No i nowa muzyka będzie. Było słychać w czasie prezentacji tOP mODEL NA KONFERENCJI :)
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Pavloo »

Czy mi się wydaje czy jest nowy stół jurorski ? Bardziej różowy ; )
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: r_r16 »

Cała scenografia oraz grafika uległa zmianie.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

Liczyłam jeszcze przed emisją 1. sezonu Top Model, że ten program rzeczywiście wyłoni dziewczyny, które będą miały realne szanse na karierę międzynarodową, ale się przeliczyłam. Oprócz Oli i Ani, które powoli pną się coraz wyżej, cała reszta stanęła w miejscu. Nawet te uczestniczki, które wcześniej poodpadały, a mają predyspozycje niewiele robią w tym kierunku. Zamiast tego zależy im chyba bardziej na karierze telewizyjnej, bo teoretycznie celebrytkami już się stały.
Wygrana Papierskiej pokazuje tylko jak bardzo Polacy są naiwni i kochają łzawe historyjki.

Jury też mnie nie satysfakcjonuje. Tylko Krupa, Anja i Marcin mogą tak naprawdę doradzić i pomóc tym dziewczynom w karierze. Woliński i Korwin-Piotrowska? "Wielki" projektant i irytująca, wszechwiedząca dziennikarka. Tyle.

Cieszę się, że teraz Anja będzie miała większą rolę w TM - ma ogromne doświadczenie, kontakty i na pewno doda temu programowi profesjonalizmu.

Szkoda, że pierwsza edycja była taka słaba. Myślę, że dziewczyny, które nadają się do tego zawodu, powinny od razu zgłosić się do prawdziwych agencji modelek - jeżeli są dobre, przyjmą je, bo taki program, sprawi, że staną się celebrytkami, a od macek polskiego show-biznesu ciężko się oderwać, by stać się kimś więcej, niż tylko stałym bywalcem salonów.
This is not the end, this is not the beginning.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości