Czy słyszał ktoś w co się bawi dziś młodzież w gimnazjum!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Czy słyszał ktoś w co się bawi dziś młodzież w gimnazjum

Post autor: Pavloo »

Chodzę do ostatniej klasy gimnazjum i w takie rzeczy nikt się nie bawi. Ba, nawet na domówkach w coś takiego się nie bawimy...
Tego typu rewelacje często są pisane przez jakiś starych zboczeńców, którzy siedzą przed komputerem i podniecają się swoimi "newsami".
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Czy słyszał ktoś w co się bawi dziś młodzież w gimnazjum

Post autor: Fabian »

Otóż to.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeżeli ileś tam uczennic swego czasu zaszło w ciążę, to nie powiedziałbym, że temat jest sztucznie rozdmuchiwany przez "starych zboczeńców". :D Choć zapewne wielu piszących i mówiących o tym może tylko pozazdrościć młodym fantazji. :D
cerberdT9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 21 sty 2014, 14:59

Re: Czy słyszał ktoś w co się bawi dziś młodzież w gimnazjum

Post autor: cerberdT9 »

mam dwóch synów - co prawda jeden ma 2 lata drugi 3 m-ce;) ale już podjęłam decyzję ze do 25 roku życia z domu samych ich nie wypuszczę:P o gimnazjum nie ma mowy - jak nie przywrócą poprzedniego systemu, moje dzieci zakończą edukację na podstawówce;)
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Czy słyszał ktoś w co się bawi dziś młodzież w gimnazjum

Post autor: 3405t »

cerberdT9 pisze:mam dwóch synów - co prawda jeden ma 2 lata drugi 3 m-ce;) ale już podjęłam decyzję ze do 25 roku życia z domu samych ich nie wypuszczę:P o gimnazjum nie ma mowy - jak nie przywrócą poprzedniego systemu, moje dzieci zakończą edukację na podstawówce;)
Bez przesady jak edukacja zakończy się na podstawówce to daleko w życiu się nie zajdzie :stop: . A u mnie w gimnazjum jest w miare ok
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Czy słyszał ktoś w co się bawi dziś młodzież w gimnazjum

Post autor: Camilo »

Wina nie tkwi w systemie edukacji. Bez względu na to, czy poślemy nastolatka do VIII klasy podstawówki, czy II gimnazjum będzie tym samym człowiekiem, w tym samym otoczeniu i z takim samym sposobem patrzenia na świat.
I tu istotną rolę do odegrania mają rodzice, którzy powini wykazać się przede wszystkim życiowym i zdroworozsądkowym podejściem do otoczenia, który to bardzo często oznacza rezygnację z modelu w jakim ich wychowywano.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości