Forum i strona uratowane :)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WidzĂŞ, Âże nowym reklamodawcÂą na stronie jest dostswaca karmy dla psĂłw firma Pedigree :lol: :lol: :lol:
Czy macie psy w domu :?: :lol: Ja mam jednego :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja nie mam, nie lubiĂŞ psĂłw ani kotĂłw :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja mam kotkĂŞ w domu.
Arrow Ty brutalu! Wê¿y te¿ nie lubisz, wiêc czy wogólê jest jakieœ zwierzê które lubisz? Mo¿e paj¹ki? A mo¿e modliszki? Ostatnio pewna modliszka poajwia³a siê w tym serialu na TVP1 pt. "Pszczó³ka Maja", ale niestety Odorek j¹ wykurzy³ :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże arrow lubi Âżmije :?: :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jak juz pisaÂłem, panicznie boje sie wszytskich wĂŞÂżowatych, nie lubie psĂłw i kotĂłw, ale za to mialem rybki, chomiki, myszki, ÂświnkĂŞ morskÂą, papugi i kraby :D :arrow:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a ja przy domu 70 prosiakĂłw :lol: i 5 psĂłw :P, ale to tylko dlatego ze mam tate przedsiebiorce :P Rybki mialem ale sie za mocno rozmnozyly - z 2 zrobilo sie 20 i jakos mi to nie wyszlo :P
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja mam w domu pieska :) ma na imiĂŞ Jarpen :) i jest najcudownieszym (walniĂŞtym jak jego pani) zwierzatkiem :)
no i mam jeszcze 3 myszy na stancji :)
Ja protestuje. To jest mĂłj ostatni post do chwili kiedy nie uzyskam innej rangi
i ja do³¹czam siê do protestu tym bardziej ze bylam juz nastêpna w kolejce do zmiany rangi :):)
Android <3
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

arrow pisze:jak juz pisaÂłem, panicznie boje sie wszytskich wĂŞÂżowatych, nie lubie psĂłw i kotĂłw
Jak mo¿na nie lubiÌ kotów, to takie radosne zwierz¹tka -LINK- (trzeba mieÌ w³¹czone g³oœniki i chwilê poczekaÌ dla z³apania atmosfery).
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja siĂŞ np bardzo kotĂłw bojĂŞ ...
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja sie nie bojĂŞ, ale nie lubie jak mi sie cos panoszy po mieszkaniu, smierdzi i jeszcze trzeba sie martwic czy nie ma jakiegoÂś robala we wÂłosach, 100 razy lepsze sÂą kraby bo moÂżna sie z nimi fajnie pobawiĂŚ i spedzajÂą duÂżo czasu w akwarium nie zajmujÂąc caÂłej uwagi wÂłaÂściciela :D :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Chomiki rulez! :D :D :D

Mia³em takiego w wieku 9 lat. Faaajny by³. Zjada³ wszystko, czego ja nie chcia³em jeœÌ. A w nocy siê t³uk³ na tym swoim krêcide³ku-krêcidupku. By³ bia³y z br¹zowymi ciapami (nie cipami). ¯y³ na max. swoich mo¿liwoœci bo a¿ 3 lata. Potem zdech³. Zakopa³em go przed blokiem w pude³ku po cukierkach kinder-biovital. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja miaÂłem 3 chomiki i wszystkie szybko zdechÂły :( chyba mnie nie lubiÂły, a jeden z nich tak mnie kiedyÂś uciachaÂł w palec Âże mi linie papilarne zniknĂŞÂły na pare miesiecy :? :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ÂŁaaaÂł :D To byÂłeÂś nie do zidentyfikowania :D

Ja nie miaÂłem nigdy chomika, bo to dla mnie symbol lenistwa i obÂżarstwa... nie wiem czemu, Âźle mi siĂŞ kojarzÂą... tylko ÂśpiÂą i ÂżrÂą. Przynajmniej te, ktĂłre miaÂłem okazjĂŞ poznaĂŚ :)
A miaÂłem szczura w domu... zdechÂł jak miaÂłem 6 lat... pamiĂŞtam jak za nim beczaÂłem :lol:
A teraz mam leniwÂą i tÂłustÂą papuge falistÂą... :x
Ostatnio zmieniony środa 01 gru 2004, 22:29 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

to tylko jeden palec, na reszcie siĂŞ linie uchowaÂły :wink: :arrow:
Ostatnio zmieniony środa 01 gru 2004, 22:30 przez arrow, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

arrow pisze:ja miaÂłem 3 chomiki i wszystkie szybko zdechÂły :(
heh arrow.. ja to samo
3. chomiki i wszystkie bardzo szybko zdechaÂły
pierwszy miaÂłem tydzieĂą, drugi 2 tygodnie a trzeci tylko miesiÂąc
teraz mam ÂświnkĂŞ morskÂą :lol: i Âżyje juÂż drugi rok i wszystko jest OK :wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości