Forum i strona uratowane :)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a to moje zwierzÂątko :)
Jarpen...

Obrazek
Obrazek
Obrazek[/list]
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A oto moja kotka, Zuzia... :D

ObrazekObrazek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja mam czarnÂą kotkĂŞ w biaÂłych skarpetkach. Kikla dni temu byÂłem z niÂą na zastrzyku u weterynarza, Âżeby nie pÂłakaÂła za innymi kotami. Teraz siedzi obok mnie i rozmyÂśla nad przemijalnoÂściÂą puszki KitiKet. A nazywa siĂŞ Zosia. Niestety nie mam jej zdjeĂŚ w komputerze.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zuzia pozdrawia ZosiĂŞ! 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zosia dzêujê i do³¹cza sie do pozdrowieù, chwilowo uda³a siê na inspekcjê wokó³ choinki. Idê przypilnowaÌ bombek...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

U mojego dziadka teÂż mam kotkĂŞ pobnÂą do Faustusowej :D . Nazwalam jÂą ÂŁatka, bo na tylnej lapce ma czarna Âłatke :D . Ma 5 lat. Jest bardzo zÂłoÂśliwa, jak czasami zostaje sama w domu to drapie tapete, albo wpycha miske pod wanne :D , czasami atakuje mi nogi , ale i tak bardzo jÂą kocham, kto by pomyÂślal, ze takie male zwierze moÂże tyle radoÂści sprawic. ÂŁatuÂś tez lubi atakowaĂŚ choinke, raz nawet przewrocila, a kilka miesiĂŞcy w nocy przegryzÂła kabel na szczĂŞÂście nic siĂŞ nie staÂło.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:Zosia dzêujê i do³¹cza sie do pozdrowieù, chwilowo uda³a siê na inspekcjê wokó³ choinki. Idê przypilnowaÌ bombek...
Moja juÂż z tego wyrosÂła, zestarzaÂła siĂŞ. :wink: :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja bym móg³ wys³ac zdjecia mojej swinki morskiej :lol: ale obawiam siê, ¿e bêdzie bardzo d³ugo siê ³¹dowa³o bo rozmiar tego zdjêcia to 2.14 MB - ja ju¿ na to nie poradzê, ¿e w aparacie mam 5.1 mln megapikseli i ¿e takie zdjêcia du¿o zajmuj¹
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to go zmniejsz i skompresuj.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Anonymus pisze:ja juÂż na to nie poradzĂŞ, Âże w aparacie mam 5.1 mln megapikseli
No na to nie, ale na wielkoœÌ zdjêÌ poradzisz, bo te¿ mam 5 mln pix, a w drugim nawet 7 i co mi z tego wychodzi? A cóœ takiego:

1
2

Gaja, przywitaj siĂŞ z forumowiczami :D.
Pozdrawiam, Filip
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Âśliczny piesek :)
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

PiĂŞkny piesek, Zuzia zazdrosna. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja mam psa MiÂśka, kota (hmmm... wÂłaÂściwie to kaÂżdy na niego mĂłwi inaczej i jest dobrze... Mruniek, Truniek, Koteczek :lol: ), no i rybkĂŞ Ziutka :)

Poni¿ej zdjêcia z dzia³ki. Mam co prawda du¿o wiêcej bardziej ciekawych, ale s¹ ciemniejsze i s³abo wychodz¹ po skanowaniu :) Te te¿ zbyt jasne nie s¹, no ale có¿ :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek 31 gru 2004, 11:08 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Piesek ma naprawdĂŞ piĂŞkne wdzianko. Za kotami nie przepadam, ale miÂłujĂŞ konie :D. ÂŻadko zdaÂża mi siĂŞ jeÂździĂŚ, niestety, ale na wakacjach czĂŞsto wybieram siĂŞ do Woli SĂŞkowej... wspaniaÂły oÂśrodek :D, kaÂżdemu miÂłoÂśnikowi koni polecam! :P
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Filip pisze: Za kotami nie przepadam, ale miÂłujĂŞ konie :D.
Ja wprost odwrotnie, do koni mam uraz. :wink: A tak z ciekawoÂści: gdzie jest Wola SĂŞkowa?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości