[TVN] Taniec kontra dance

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

[TVN] Taniec kontra dance

Post autor: adik1148 »

TVN pokaże specjalny program „Taniec kontra dance”. Podczas pojedynku na żywo swoje umiejętności skonfrontują uczestnicy „You Can Dance” oraz „Tańca z gwiazdami”.

Każda grupa przystąpi do pojedynku z własnymi układami tanecznymi. Ich występu ocenią widzowie w głosowaniu smsowym. Tancerzy „You Can Dance” poprowadzi Patrycja Kazadi, a kapitanem drużyny „Tańca z gwiazdami” będzie Rafał Maserak.
Na scenie zaśpiewają finaliści „X-Factor”.

TVN pokaże program, nadawany z Białegostoku, w sobotę 11 czerwca o godzinie 17:25.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec kontra dance

Post autor: Isadora »

Fory mają zdecydowanie tancerze YCD, dlatego, że są to TANCERZE, w TzG brali udział celebryci, którzy w pocie czoła uczyli się tańczyć, dlatego wynik wydaje się być przesądzony :lol2: , chyba, że ekipa TzG pozyska tych najbardziej utanecznionych, czyli np Andersza, który jak wiadomo ma za sobą przeszłość taneczną :tanczy: , również gibką Olę Szwed, która chyba wygrała jakiś program taneczny w MTV?, Natalię Lesz, która ma za sobą szkołę baletową, Łozowski też by się przydał (ojciec był tancerzem), ale on chyba u konkurencji :lol2: , Muchy raczej nie widzę, bo mimo, że wygrała, może wszystko popsuć :lol2: , ale np Agata Kulesza :brawa: Wiadomo, że dużo w tym wszystkim będzie zabawy, ale dobrze by było, żeby szanse były w miarę wyrównane :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec kontra dance

Post autor: adik1148 »

Nie będzie gwiazd ! Będą tancerze TZG :) Rafał Maserak , Ewa Szabatin , Robert Kochanek ...
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec kontra dance

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:Nie będzie gwiazd ! Będą tancerze TZG :) Rafał Maserak , Ewa Szabatin , Robert Kochanek ...
Kochanek? Przecież on tak krytycznie wypowiadał się o produkcji TzG, że mu mało płacą i wykorzystują tancerzy, bardzo nielojalne to było, rozumiem, że tym razem dobrze mu zapłacili :lol2: Maserak :ech: , Szabatin :ech: W tym przypadku moja sympatia jest zdecydowanie po stronie YCD, no bo przecież nie o taniec chodzi tylko o sympatię widzów :lol:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec kontra dance

Post autor: adik1148 »

Ja nie wiem czy będzie Kochanek czy Szabatin . Ja mówię , że nie będzie tam gwiazd tylko tancerze :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec kontra dance

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:Ja nie wiem czy będzie Kochanek czy Szabatin . Ja mówię , że nie będzie tam gwiazd tylko tancerze :)
Zrozumiałam, że już padły konkretne nazwiska, ale pewnie dopiero w relacji z Białegostoku okaże się kto wystąpi :o
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec kontra dance

Post autor: prze_kw »

Stefano Terrazzino na pewno będzie, we wrześniowe niedziele o 20 prawdopodobnie też... ;)
Liczą się tylko Fakty.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec kontra dance

Post autor: ktos »

Drużynie "Tańca z gwiazdami" przewodzić będzie Rafał Maserak. W składzie jego ekipy zobaczymy dobrze znanych i lubianych tancerzy: Izabelę Janachowską, Janię Lesar, Annę Głogowską, Magdalenę Szoszyńską - Michno, Paulinę Biernat, Ninę Tyrkę, Roberta Rowińskiego, Jana Klimenta, Stefana Terrazzino, Krzysztofa Hulboja, Michała Uryniuka oraz Cezarego Olszewskiego.

Uczestników "You Can Dance - Po prostu tańcz!" do boju poprowadzi Patricia Kazadi. W jej ekipie zobaczmy: Ilonę Bekier, Adę Kawecką, Klaudię Korubę, Annę Kaperę, Marię Foryś, Leal Zielińską, Marcina Mrozińskiego, Karola Niecikowskiego, Tomasza Prządkę, Adama Kościelniaka, Aleksandra Palińskiego oraz Rafała Kamińskiego.
http://media2.pl/media/79365-taniec-kon ... serak.html
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec kontra dance

Post autor: Isadora »

ktos pisze:Drużynie "Tańca z gwiazdami" przewodzić będzie Rafał Maserak. W składzie jego ekipy zobaczymy dobrze znanych i lubianych tancerzy: Izabelę Janachowską, Janię Lesar, Annę Głogowską, Magdalenę Szoszyńską - Michno, Paulinę Biernat, Ninę Tyrkę, Roberta Rowińskiego, Jana Klimenta, Stefana Terrazzino, Krzysztofa Hulboja, Michała Uryniuka oraz Cezarego Olszewskiego.
http://media2.pl/media/79365-taniec-kon ... serak.html
Czyli znamy tancerzy z jesiennej edycji TzG :lol2: stara dobra gwardia, no może z małymi wyjątkami :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Taniec kontra dance

Post autor: mojpierwszyraz »

W jury - Galiński, Piróg i... Sablewska. Prowadzi Gąsowski. Scena jak i oprawa - wysoki poziom, co dość ciekawe w TVN odnośnie imprez plenerowych (oczywiście nie licząc Sopot Festivalu).
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości