Zmiany ramówkowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Te 26 minut to pewnie na wyrost, tak jak to, ze obecne trwajÂą 15 minut
Mi siĂŞ wydaje, Âże tutaj nie chodzi o to, Âże serwisy do tej pory trwaÂły 15 minut, a teraz bĂŞdÂą dÂłuÂższe, bo 26 minutowe. Tylko w informacji tej mowa jest o Âśrednim czasie nadawanie serwisĂłw [ w tym rĂłwnieÂż poranka i magazynĂłw 24 godziny ].

Pozdrawiam
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Nowa ramĂłwka a nowi prowadzÂący

Post autor: Lex_2005 »

Ciekawe czy w nowym sezonie dalej bĂŞdÂą ci "nowi" ??
Niedawno widziaÂłem dwĂłch "nowych" :roll: prowadzÂących. chyba jacyÂś blondyni, ale to juÂż totalna katastrofa ten jeden wyglÂądaÂł jak jakieÂś wyroÂśniĂŞte dziecko, a drugi jak kiepski klon Grassa. MyÂślaÂłem, Âże nie ma gorszych od niego...

Anna KalczyĂąska to co innego :twisted: powinni dawaĂŚ jÂą czĂŞÂściej !!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

JeÂżeli chodzi ci o Jaconia i GĂłrlickiego, to oni nie sÂą wcale tacy nowi. GĂłrlicki od dawna prowadzi Onetlink, a JacoĂą jest trĂłjmiejskim reporterem TVN24.
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

wÂłoch pisze:JeÂżeli chodzi ci o Jaconia i GĂłrlickiego, to oni nie sÂą wcale tacy nowi. GĂłrlicki od dawna prowadzi Onetlink, a JacoĂą jest trĂłjmiejskim reporterem TVN24.
Dlatego nowi wzi¹³em w cudzys³ów, ale oni nie pasuj¹ mi na prezenterów. Chyba nigdy nie pojawi sie ktoœ na miarê Lisa czy Paw³owskiego.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na 99,999% zostan¹. Powód? Nowe serwisy o x:45 i póŸnym wieczorem.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Moim zdaniem GĂłrlicki jest bardzo dobry i powinni go dawaĂŚ czĂŞÂściej :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tymczasem przypominam, ¿e nowa ramówka TVN24 wchodzi w ¿ycie ju¿ jutro. Od 6:00 do 9:30 Poranek, o 11:00 pierwsze wydanie magazynu "24 godziny", serwisy informacyjne o x:00, x:30 i x:45, o 17:30 i 21:00 trwaj¹ce godzinê magazyn "24 godziny", o 16:45 i 19:00 "Fakty", o 20:05 "Wybory 2005", o 22:05 "Szk³o kontaktowe", a o 22:30 g³ówny Bilans.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No, rok szkolny zaczyna siĂŞ w czwartek, wiĂŞc bĂŞdĂŞ mĂłgÂł ÂśledziĂŚ jak to wyglÂąda. SwojÂą drogÂą wynika, Âże bĂŞdzie tam mniej sportu i biznesu w ciÂągu dnia.

PS. Gdzie swoje studio ma "SzkÂło Kontaktowe" :?: W tym starym, czy w nowym.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Taaaaaaak taaaaak czekamy z niecierpliwoÂściÂą
przynajmniej ja jestem ciekawy kogo dadzÂą do czego
- czy nowe osoby w serwisach jak GĂłrlicki, JacoĂą, Sakowska pozostanÂą a jak tak to w czym
- czy Anity bĂŞdzie wiĂŞcej np w Dniu czy moÂże pojawi siĂŞ w jakichÂś Magazynach
- jak sprawdzi siĂŞ i kto poprowadzi Wybory 2005
- i wiele innych pytaĂą
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ciekawe jak rozwi¹¿a sprawê trzech serwisów w Dniu na ¯ywo. Czy serwisy bêd¹ jeden po drugim <gdzie wtedy miejsce na przegl¹d prasy itp.> i czy pozostan¹ przy dwóch prowadz¹cych przez ca³e pasmo <Dzieù na ¯ywo ma trwaÌ chyba do 22.30 wiêc pewnie bêd¹ zmiany w "obsadzie"> -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pewnie bĂŞdzie 3 prezenterĂłw do serwisĂłw. Tak mi siĂŞ wydaje. Albo dwĂłch i o x:45 na zmianĂŞ prowadzÂą. To siĂŞ okaÂże juÂż o 9:45, czy 11:45? No kieidyÂś tam siĂŞ okaÂże. :D A "Wybory 2005" prowadziÂł bĂŞdzie zapewne Miecugow, bo niby kto inny mĂłgÂłby to robiĂŚ?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Marcin pisze: A "Wybory 2005" prowadziÂł bĂŞdzie zapewne Miecugow, bo niby kto inny mĂłgÂłby to robiĂŚ?
No nie wiem..on sam jeden.
Wszelkie ostatnie programy z gatunku SPECIAL EDITION prowadziÂł z KolendÂą -ZaleskÂą, albo robiÂł drugi decik jak Pochanke i Morozwski na przykÂład. Po ostatnich zmianach w dyÂżurach wszystkiego bym siĂŞ spodziewaÂł, a nawet i JĂŞdrzejowskiej.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Gdyby miaÂłby ktoÂś byĂŚ jeszcze to obstawiam albo KatarzynĂŞ KolendĂŞ-ZaleskÂą albo ÂŁukasza Grassa albo AnnĂŞ KalczyĂąskÂą. W ewentualnoÂści Piotr Marciniak.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Marcin pisze:Gdyby miaÂłby ktoÂś byĂŚ jeszcze to obstawiam albo KatarzynĂŞ KolendĂŞ-ZaleskÂą albo ÂŁukasza Grassa albo AnnĂŞ KalczyĂąskÂą. W ewentualnoÂści Piotr Marciniak.
to Grassa cenisz wyÂżej niÂż Maciniaka :shock:
traktuje tojako kiepski Âżart


Marcin pisze:W ewentualnoÂści Piotr Marciniak.
to nieÂżle pojechaÂłeÂś po Piotrze
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, nie! PrzecieÂż nie napisaÂłem kogo chciaÂłbym widzieĂŚ w tej roli tylko kogo obstawiam. A Marciniaka sÂłabo obstawiam, poniewaÂż ma "24 godziny", czasami "Studio 24" i "Fakty". A pozostaÂłych ogolnie jest mniej. Nie, ze go nie ceniĂŞ, bo ceniĂŞ go bardzo. Po prostu coÂś nie chce mi siĂŞ wierzyĂŚ, Âże to on bedzie to prowadziÂł. Werner, Redo, Pochanke, czy Rymana nie wytypowaÂłem wcale. Czy to znaczy, Âże ich nie ceniĂŞ? Nie - znaczy to, Âże wÂątpiĂŞ, Âże to bĂŞdÂą prowadziĂŚ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości