Jak się pracuje w tvn.tivi.pl? ;D

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Jak siĂŞ pracuje w tvn.tivi.pl? ;D

Post autor: Łukasz »

Temat ten dedykujê Michosowi, który nawet nie ucieszy³ siê jak zamieni³em zdjêcie ze studia na zdjêcie z Anitk¹... Nie ucieszy³ siê, bo fota nie by³a z Faktów G³ównych. No to specjalnie dla Michosa specjalnoœÌ tvn.tivi.pl, czyli naci¹ganie Faktów. Najciekawsze jest to, jak to robi³em:

1. ZaczynaÂło siĂŞ nieciekawie :D :D :D :D :D , bo tak:

Obrazek

2. CiÂąg dalszy profanacji Anitki:

Obrazek

3. JuÂż trochĂŞ lepiej:

Obrazek

4. Szczegó³owe poprawki:

Obrazek

5. Ostatnie maskowanie b³êdów i pomniejszenie ¿eby nie by³o widaÌ niedoci¹gniêÌ:

Obrazek

Proszê Paùstwa, Anita Werner w Faktach g³ównych. :D :D :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Zabawny jesteœ £ukaszu :cry: :cry: :cry: Wiesz ja siê uciesze jak ta twqoja twórczoœÌ bêdzie mia³a potwieddzenie w rzeczywistoœci :?: Dziêki przynajmiej za obraz jakby to by³o........
Mo¿e kiedyœ jeszcze bêdzie okazja zrobienia capsów z prawdziwych faktów :?: :cry: g³ównych z udzia³em Anitki :?: :?: :?: Trzeba przynajmiej mieÌ nadzieje :?: :?: :?:
Sama Anitka pewno by siĂŞ uÂśmiaÂła z twojej twĂłrczoÂści :lol: :lol: :?:
Jeszcze dzisiaj obejrza³em sobie kilka dawnych faktów g³ównych z Anitk¹ i smutno siê zrobi³o :cry: :cry: :cry: i jeszzce jak zobaczy³em obraz Anitki w tamtych faktach a obecny :cry: :cry: :cry:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak siĂŞ pracuje w tvn.tivi.pl? ;D

Post autor: michal »

CaÂłkiem fajne i Âśmieszne opowiadanko, ale chyba jest ciÂągle zbyt szeroka w piersiach w efekcie koĂącowym. Ale caÂłkiem Âładnie.

Jeœli siê nie mylê, to Anitce chyba nie uda³o siê nigdy wyst¹piÌ za tym ekranem, bo ju¿ trzeciego dnia nowego studia przekrêcili stó³ na monitorki, a wczeœniej by³a Patrycja.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jeœli siê nie mylê, to Anitce chyba nie uda³o siê nigdy wyst¹piÌ za tym ekranem, bo ju¿ trzeciego dnia nowego studia przekrêcili stó³ na monitorki, a wczeœniej by³a Patrycja.
Tak niestety nie mylisz siê :cry: :cry: :cry: Wraz z nowym studiem Anitkê sprowadzili na margines :cry: :cry: :cry: Oni specjalnie to zrobili aby jeszcze bardzie pokazaÌ odrêbnoœÌ faktów g³ównych :twisted: :cry:
Stare studio dla Anitki byÂło wyjÂątkowo szczĂŞÂśliwe i moÂżna byÂło jÂą tam o wiele czĂŞÂściej zobaczyĂŚ :cry: a teraz wystĂŞpy Anitki w nowym sdudiu sÂą wrĂŞcz goÂścinne :cry: :cry: :cry: (oczywiÂście w niektĂłrych jego czĂŞÂściach)
ale chyba jest ciÂągle zbyt szeroka w piersiach w efekcie koĂącowym.
Nie jest dobrze :lol: :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Jak siĂŞ pracuje w tvn.tivi.pl? ;D

Post autor: Łukasz »

michal pisze:ale chyba jest ciÂągle zbyt szeroka w piersiach w efekcie koĂącowym
Akurat piersi jej nie ruszaÂłem. :D :D :D Sam zobacz, to byÂła fotka wyjÂściowa:



Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Re: Jak siĂŞ pracuje w tvn.tivi.pl? ;D

Post autor: Kubs »

ÂŁukasz pisze:

2. CiÂąg dalszy profanacji Anitki:

.......

Proszê Paùstwa, Anita Werner w Faktach g³ównych. :D :D :D :D :D
Faktycznie profanacja.... tego kadru 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak siĂŞ pracuje w tvn.tivi.pl? ;D

Post autor: michal »

ÂŁukasz pisze: Akurat piersi jej nie ruszaÂłem. :D :D :D Sam zobacz, to byÂła fotka wyjÂściowa:
:D RzeczywiÂście piersi sÂą nietkniĂŞte, jednak Anitka jakaÂś taka nienaturalna i niesymetryczna. WydawaÂło mi siĂŞ, Âże ma taliĂŞ osy. Nie chodzi o to, Âże piersi sÂą duÂże, ale zdjĂŞcie zaprzecza temu, Âże ma tzw. wciĂŞcia. :twisted:

Mo¿e faktycznie jest w ci¹¿y...
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jakie wciĂŞcia? Zamiast siĂŞ cieszyĂŚ, Âże ma Âładne duÂże piersi to zastanawiasz siĂŞ czemu tak tu wyglÂąda. :D Ciekawe co Michos z Blackiem o tym myÂślÂą?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dla mnie Anitka wyglÂąda be zastrzeÂżeĂą i podzielam zdanie ÂŁukasza :!: :lol:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Chodzi o wciĂŞcia talii. Generalnie to powinno byĂŚ tak, Âże im wiĂŞkszy biust, tym talia powinna byĂŚ bardziej podkreÂślona. Tu nie ma tego efektu. PrzecieÂż to byÂła modelka, a Anita nie wydaje siĂŞ szczupÂła.

A tak w ogĂłle to myÂślaÂłem, Âże zostaÂła wkrojona w marynarĂŞ Rymana i moÂże podÂświadomie wydawaÂło mi siĂŞ, Âże zdjĂŞcie jest niedorobione.

A co do podkreÂślania biustu i talii swoim strojem to mistrzyniÂą byÂła Barbara Czajkowska z Linii Specjalnej. Kilka lat temu zmieniÂła (jednak stety) image z damskiego surdutu? na normalny kostium. :)
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tylko na zdjĂŞciu tak wyszÂło. Zobacz na innym ujĂŞciu, gdzie i tak jej do pasa nie widaĂŚ. To wysoka dziewczyna. :D

Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Chodzi o wciĂŞcia talii. Generalnie to powinno byĂŚ tak, Âże im wiĂŞkszy biust, tym talia powinna byĂŚ bardziej podkreÂślona. Tu nie ma tego efektu. PrzecieÂż to byÂła modelka, a Anita nie wydaje siĂŞ szczupÂła.
Michal ona jest szczup³a :!: :!: :!: i wystarczy zobaczyÌ inne zdjêcia :!: :!: :!: i figurê to w³¹œnie ma modelki :!: :!: :!: A ta marynarka jest po prostu luŸniejsza :!: :!: :!:
To wysoka dziewczyna.
CaÂłe 182cm :!: :!: :!:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michal pisze:Chodzi o wciĂŞcia talii. Generalnie to powinno byĂŚ tak, Âże im wiĂŞkszy biust, tym talia powinna byĂŚ bardziej podkreÂślona. Tu nie ma tego efektu. PrzecieÂż to byÂła modelka, a Anita nie wydaje siĂŞ szczupÂła.
WciĂŞcie tak?
Otó¿ na efekt mniejszego lub wiêkszego wciêcia w talii wp³ywaj¹ ¿akiety.
A widziaÂłeÂś moÂże zdjĂŞcia z ,,Twojego stylu''? Tam Anita odziana jest we wspaniale dopasowany Âżakiet, obcisÂłe spodnie,
buty na wysokim obcasie (chyba 10-cio cm-owym :!:) i zapewniam ciĂŞ wyglÂąda jak modelka :!:
Niestety czêœÌ ¿akietów z szafy tvn-u wygl¹da tak, jakby nie by³y na Anitê skorojone.
Ten ze zdjĂŞcia, ktĂłre sprofanowaÂł ÂŁukasz do nich naleÂży.
PominĂŞ juÂż fakt, Âże Anita ma te same Âżakiety od roku - moÂże to jakiÂś marketingowy chwyt :wink: :?:
Ale wydaje mi siĂŞ, Âże skoro tvn-owi tak bardzo zaleÂży na ,,byciu na czasie'', to powinni przy okazji inwestycji w nowe studio
zainwestowaĂŚ takÂże w stroje zwÂłaszcza prezenterek.
ChociaÂż (co zauwaÂżyÂła moja siostra) p. Pochanke ma w posiadaniu kostium za 3.000 :!: :!:
Przynajmniej podobny do tego widziaÂła w jednym z poznaĂąskich sklepĂłw sieci ,,Kulczyk Holding''.

Ja mogĂŞ powiedzieĂŚ tylko tyle, Âże absolutnie nie mam Âżadnych zastrzeÂżeĂą co do figury Anity.
ChoĂŚ moja siostra twierdzi, Âże jak na swĂłj wzrost, biust (:smile:) Anita jest troszkĂŞ za wÂąska w biodrach :wink:
(zupeÂłnie jak Ligia dla Nerona - a Winicjusz i tak byÂł w niej szaleĂączo zakochany :smile:)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Black Jack '62 pisze:Niestety czêœÌ ¿akietów z szafy tvn-u wygl¹da tak, jakby nie by³y na Anitê skorojone.
Nie tylko ona ma z tym problem. ZauwaÂżyÂłem, Âże Rymanowskiemu strasznie zwijajÂą siĂŞ rĂŞkawy, wiĂŞc albo ma za krĂłtkie rĂŞce albo garnitury majÂą za dÂługie rĂŞkawy 8)
ChociaÂż (co zauwaÂżyÂła moja siostra) p. Pochanke ma w posiadaniu kostium za 3.000 :!: :!:
No i co Âże za trzy tysiÂące. Lis miaÂł krawaty za 1000- nie widzĂŞ problemu. Z tego co wiem tylko Lis miaÂł swojÂą szafĂŞ- pozostali korzystajÂą z tych samych ubraĂą. Strasznie draÂżni mnie czerwony Âżakiecik JĂŞdrzejowskiej- koszmar, bo widzĂŞ na A*tomata tylko czerwonÂą plamĂŞ na ekranie.
Przynajmniej podobny do tego widziaÂła w jednym z poznaĂąskich sklepĂłw sieci ,,Kulczyk Holding''.
Myœlê, ¿e Justyna powinna stan¹Ì przed komisj¹ ds. Orlenu 8) 8) Jeœli to co piszesz jest prawd¹. Swoj¹ drog¹ sprawdzê ceny ubraù Anity, s¹dzê, ¿e s¹ w podobnej cenie :arrow:
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PominĂŞ juÂż fakt, Âże Anita ma te same Âżakiety od roku - moÂże to jakiÂś marketingowy chwyt
To niestety prawda o cholernie mnie to wkurza :!: :cry: :cry: :cry:
NIe doÂśc, Âże w niÂą jako dziennikarke nie inwestujÂą to jeszzce na Âżakiety im szkoda kasy :cry:
Ten ze zdjĂŞcia, ktĂłre sprofanowaÂł ÂŁukasz do nich naleÂży.
I jeszcze kilka by siĂŞ znalazÂło :!:
Ale wydaje mi siĂŞ, Âże skoro tvn-owi tak bardzo zaleÂży na ,,byciu na czasie'', to powinni przy okazji inwestycji w nowe studio
zainwestowaĂŚ takÂże w stroje zwÂłaszcza prezenterek.
Oni w AnitĂŞ nie bĂŞdÂą inwestowaĂŚ :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:

Ja mogĂŞ powiedzieĂŚ tylko tyle, Âże absolutnie nie mam Âżadnych zastrzeÂżeĂą co do figury Anity.
Ja teÂż nie :!: :lol: :)
SwojÂą drogÂą sprawdzĂŞ ceny ubraĂą Anity, sÂądzĂŞ, Âże sÂą w podobnej cenie
No to sprawdzaj i ciekawe na ile wycenisz Âżakiet sprzed roku :!: :?:
ÂŻakiety Anitki sÂą skromne i nie wygladaja jakby bĂłg wie ile kosztowaÂły :!:
pozostali korzystajÂą z tych samych ubraĂą.
Nie no tym to mnie rozbawiÂłeÂś :lol: :twisted: Tak Anitka ktĂłra mierzy 182cm korzysta z ubraĂą jĂŞdrzejowsiej ktĂłra jest o wiele niÂższa. KaÂżdy ma swojÂą garderobĂŞ :!: bo kaÂżdy jakby nie patrzeĂŚ ma inny rozmiar :!: :!: :!:
No i co Âże za trzy tysiÂące. Lis miaÂł krawaty za 1000- nie widzĂŞ problemu.
A masz na to dowody czy to tylko ploty :?: :?: :?:
buty na wysokim obcasie (chyba 10-cio cm-owym ) i zapewniam ciĂŞ wyglÂąda jak modelka
Potwierdzam w 100% :!: :!: :!:
Rymanowskiemu strasznie zwijajÂą siĂŞ rĂŞkawy, wiĂŞc albo ma za krĂłtkie rĂŞce albo garnitury majÂą za dÂługie rĂŞkawy
Ryman jest niziutki wiĂŞc to moÂże chodzi c o krĂłtkie rĂŞce :!:
Z tego co wiem tylko Lis miaÂł swojÂą szafĂŞ-
A co ty taki wszystko wiedzÂący :?: :!:
Strasznie draÂżni mnie czerwony Âżakiecik JĂŞdrzejowskiej-
Mnie ona caÂła draÂżni :twisted: :twisted: :twisted: od poczÂątku kiedy tam pracuje :!: :!: :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości