Nasze propozycje programów i seriali

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

szczerze mowiac to powoli boje sie tu cos pisac bo zlamie regulamin
O wÂłaÂśnie... jakoÂś u siebie nikt tego nie wiedzi, nie? :P Tylko poprawiaĂŚ innych... :lol:
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Moze wyraziÂłem sie nie jasno Krasu: nie potraktowalem tego serio. A ty szymcio masz moÂże jakieÂś sugestie? 8)
Pozdrawiam, Filip
Margot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 02 cze 2004, 17:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Margot »

Fani serialu La Femme Nikita bardzo chca, by powrocil on na srebrny ekran w TVN lub TVN7. Przyznaje, ze tez chetnie bym go znow obejrzala, zwlaszcza, ze nie widzialam wszystkich odcinkow od poczatku ...
A co wy na to?
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nieznam, tego serialu, ale skoro go chwalisz to moge zobaczyĂŚ, jednak w TVN7, nie miaÂłoby sensu (w moim rzecz jasna przypadku) zapychaĂŚ ramĂłwki TVN tym serialem, zreszta i tak juz nie ma za duÂżo czasu antenowego. MusiaÂło by lecieĂŚ o jakiejs gÂłupiej porze :? .
Pozdrawiam, Filip
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Sformuowa³bym to pytanie trochê inaczej. Co jest, a nie powinno byÌ na antenie TVN. Gdyby nie zbyt du¿o telenowel i czêœÌ programów "rozrywkowkych" to ten kana³ by³by ju¿ zupe³nie dobry...

A swojÂą drogÂą - powinien byĂŚ jakiÂś dobry program publicystyczny i jakiÂś ambitniejszy rozrywkowy (coÂś aby zapeÂłniĂŚ dziurĂŞ po "Kropce nad i" oraz "Ale plama"), bo chyba w komerchĂŞ totalnÂą teraz TVN idzie, nie da siĂŞ ukryĂŚ... :(

Aha - i niech lektora do zwiastunĂłw zmieniÂą. :) Polsat ma zdecydowanie lepszego.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Akurat z tym siĂŞ nie zgodzĂŞ. Lektor TVN jest Âświetny, Ci wszyscy co byli/sÂą z Polsatu sÂą przeciĂŞtni.
Ostatnio zmieniony piątek 04 cze 2004, 16:54 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mi osobiÂście bardziej podoba sie lektor z TVN. Jest on moÂże bardziej oryginalny od tego z Polsatu i bardziej zwracajÂący na siebie uwagĂŞ. Idealny Wielki Brat :D .
Pozdrawiam, Filip
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Oj, bez przesady. Ten z Polsatu jest jednym z bardziej cenionych lektorów (nawet sam TVN wynaj¹³ go do ostatniego "Narodowego Testu..."). DoœÌ czêsto czyta takze seriale i filmy (ró¿ne stacje) i nie znam drugiego lektora, który robi³ by to równie dobrze. Ka¿dy tekst czyta z odpowiedni¹ intonacj¹. Sprawia wra¿enie jakby sam by³ niemziernie zainteresowany tym, co czyta - a to chyba podstawa, by zainterowaÌ widza... Jednym s³owem - odnosi siê wra¿enie, jakby tekst czyta³ sam autor. Grzegorz Pawlak - najlepszy moim zdaniem lektor w TV...

A poprzednio lektorem Poslatu by³ sam Tomasz Knapik - a tego chyba nie trzeba chyba nikomu przedstawiaÌ. Chyba wiêkszoœÌ widzów na dŸwiêk s³owa "lektor" s³yszy w myœlach g³os Tomasza Knapika. ;)

ZaÂś lektor z TVN (nie wiem nawet, jak siĂŞ nazywa, w filmach go nigdy nie sÂłyszaÂłem, co najwyÂżej w reklamach) czegokolwiek by nie czytaÂł, zawsze ma ten sam nieprzyjemny ton gÂłosu (po samym tonie nie moÂżna rozrĂłzniĂŚ, czy mamy do czynienia z zapowiedziÂą rodzinnego teleturnieju czy filmu sensacyjnego - zawsze sÂłychaĂŚ nadmierne podekscytowanie, jakby z ekranu miaÂło zaraz zawiaĂŚ grozÂą...). Fakt - mĂłwi wyraÂźnie, ale monotonnie, bo zawsze w ten sam sposĂłb (hehe... jakby np. "Chwila prawdy" byÂła walkÂą na ÂśmierĂŚ i Âżycie :D).

Finito. :)
Margot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 02 cze 2004, 17:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Margot »

Filip pisze:Nieznam, tego serialu, ale skoro go chwalisz to moge zobaczyĂŚ.
To ja jeszcze raz o La Femme Nikita :D
Jak kogoÂś zainteresowaÂł ten serial, albo jeszcze nie widziaÂł, to niech siĂŞ podpisze w tej sprawie po petycjÂą na http://www.zulugula.wow.net.pl/petycja/
Narazie jest ponad 100 wpisĂłw. LiczĂŞ na was! :wink:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No sorry. Mi zdaÂżaÂło siĂŞ go od czasu do czasu oglÂądaĂŚ i z tego co wiem to wyemitowany zostaÂł ostatni odcinek. WiĂŞc o co chodzi? Od nowa majÂą taki tasiemiec puszczaĂŚ :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Moim zdaniem ciekawostka jest blok serialowy od poniedzialku do piatku o 15.00. Sa tam emitowane seriale, ktore normalnie leca raz w tygodniu wie stracza ich na, srednio, poltora miecha. Wiec o tej poze powinni poscic jakis serial, ktory mial wiele serii np: Baymatch, Beverly Hills czy Macgaywer (fajnie by bylo, ale polsat to juz emituje, wiec raczej w TVN nie bedzie), albo jak kiedys Renegat (3 czy 4 serie) a nie jakas durnowata akademie policyjna!!!

PZDR; SMT
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

"Renegat" leci o 13:20, a o 15:00 juÂż jest emitowana "Brygada Ratunkowa". Nie wiem co bĂŞdzie w wakacje, ale po wakacjach bĂŞdzie kolejny sezon "Ostrego DyÂżuru".
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

GÂłupi ten renegat jak but. Juz moze wole troche Ostry dyÂżur, czy nawet ta Brygade od niego.
Pozdrawiam, Filip
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Wiem ze renegat leci okolo 13 ale fajniej by bylo jak by lecial o 15, przynajmniej jeden serial byl by emitowany dluzej niz 1,5 miecha!!!

PZDR: SMT
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą?

Post autor: Kuba »

Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą? MoÂżna pisaĂŚ nawet marzenia niemozliwe do zralizowania . Zapraszam do dyskusji!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości