[TVN] MasterChef

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

https://www.facebook.com/MasterChefPolska - ruszył (prawdopodobnie oficjalny) profil programu na Facebooku. Nagrodą główną jest 100 000 zł oraz kontrakt na wydanie książki kucharskiej.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: MASTERCHEF

Post autor: musicomaniakk »

Nie jest to oficjalny fan page.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MASTERCHEF

Post autor: felek »

Fakt donosi, że program poprowadzi Magda Gessler. 'MasterChef' ma mieć 12 odcinków.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

musicomaniakk pisze:Nie jest to oficjalny fan page.
Skąd ta informacja? I co robi ta reklama na fapage'ach "Mam Talent!" i "YCD" ;).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: MASTERCHEF

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:
musicomaniakk pisze:Nie jest to oficjalny fan page.
Skąd ta informacja? I co robi ta reklama na fapage'ach "Mam Talent!" i "YCD" ;).
Na fanpage'u MT nie widzę reklamy, a na YCD jest tylko post w postach zwykłych użytkowników. I też sądzę, że nie jest to oficjalny fanpage. Nie został oznaczony i nie jest uzupełniony tak jak każdy oficjalny fanpage TVN.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

matik pisze:Na fanpage'u MT nie widzę reklamy
Jest ona w komentarzach pod postami.
a na YCD jest tylko post w postach zwykłych użytkowników. I też sądzę, że nie jest to oficjalny fanpage.
Ale np. programy TVP promują się w postach zwykłych użytkowników ;). Z resztą zobaczymy jak to będzie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: MASTERCHEF

Post autor: matik »

Ale do tej pory reklamy "siostrzanych" profili robili w taki sposób:
Obrazek
Ale masz rację. Zobaczymy jak to będzie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: MASTERCHEF

Post autor: ktos »

Po sukcesie "Kuchennych rewolucji" i "Ugotowanych" telewizja TVN stawia na kolejne kulinarne reality show - "MasterChef". Program poprowadzi Magda Gessler, z kolei Mirek Drewniak, członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni i przewodniczący Loży Ekspertów programu "Doceń polskie" został konsultantem ds. kulinarnych pierwszej polskiej edycji kulinarnego show "MasterChef".
http://media2.pl/media/93367-Magda-Gess ... rChef.html

Magdę Gessler w wyborze i ocenie uczestników „MasterChefa” wspomagać będzie dwójka jurorów - kobieta i mężczyzna. Castingi z udziałem jurorów rozpoczną się 7 lipca br.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... chef-w-tvn

dobrze że nie żadna Grycmarka czy jak ona tam się nazywa :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

A może Grycanka będzie w jury ;).
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MASTERCHEF

Post autor: felek »

Andrzej Sołtysik zdradził dziś w ddtvn, że MASTERCHEF będzie nadawany od września w niedzielne wieczory.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: MASTERCHEF

Post autor: tomalapt »

Niestety MAM TALENT nadawany będzie w soboty, hmm nie skomentuję tego. TVN się pogrąża. :(
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: MASTERCHEF

Post autor: adik1148 »

mam talent zawsze był w soboty :/ także tu niespodzianki nie ma :P a masterchef w niedzielę o 20.00 to zaje**** informacja !
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:Niestety MAM TALENT nadawany będzie w soboty, hmm nie skomentuję tego. TVN się pogrąża. :(
Pogrąża? Gdyby się pogrążał, to nie inwestowałby w nowe programy Tutaj akurat niedziela 20:00, to nie jest najgorsza pora, tym bardziej, że pierwsze odcinki zapewne będą trwać łącznie z reklamami godzinę, więc zajmą pasmo "Surowych rodziców" i "Tańca z Gwiazdami".
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: MASTERCHEF

Post autor: po31 »

Nie które osoby pisały że Masterchef będzie emitowany w środę o 21:30, natomiast dzisiaj w Dzień dobry tvn została podana informacja że program emitowany będzie w niedziele, mam nadzieję że o 20:00 to była by najlepsza pora.! Już nie mogę się doczekać do będzie Hit!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MASTERCHEF

Post autor: felek »

po31 pisze:Nie które osoby pisały że Masterchef będzie emitowany w środę o 21:30, natomiast dzisiaj w Dzień dobry tvn została podana informacja że program emitowany będzie w niedziele, mam nadzieję że o 20:00 to była by najlepsza pora.! Już nie mogę się doczekać do będzie Hit!
No o tym już jest napisane na forum. Czytaj uważniej ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości