LONDYN 2012

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Myślę, że znajdzie się jeszcze ktoś wśród forumowiczów, kto śledzi bądź śledzić będzie zmagania naszych (i nie tylko) sportowców na XXX Olimpiadzie, która odbywa się w Londynie.
Rozpoczęcie tejże olimpiady oglądałam w całości. Początkowo uczucia miałam mieszane, było naprawdę dużo mieszania tematów, ale podobało mi się. Szczególnie filmik Bond-Królowa :D
Sobota już dostarczyła nam wiele emocji, dziękujemy Sylwii za to srebro, mam nadzieję, że teraz dopiero posypią się medale dla naszych :)
Żal florecistek, które odpadły w 1/16... I debla Fyrstenberg-Matkowski...
Jutro gra Aga, więc liczymy na dobry wynik :)
This is not the end, this is not the beginning.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: LONDYN 2012

Post autor: epsztajnek »

Amy pisze: Rozpoczęcie tejże olimpiady oglądałam w całości. Początkowo uczucia miałam mieszane, było naprawdę dużo mieszania tematów, ale podobało mi się. Szczególnie filmik Bond-Królowa :D
Któż mógłby przypuścić, że Jej Królewski Majestat pozwoli sobie na taką scenkę :lol2: :brawa:
Też na początku uroczystości otwarcia miałem mieszane uczucia ( kolejne przedstawienie z rodzaju zgadnij widzu, co artysta miał na myśli )
ale występ Mike Oldfielda i Mojego Ukochanego Pawełka ( chociaż głos już nie ten ) odmienił moje nastawienie :plus: :brawa: :brawa: :brawa:
- trzeba dodać wzbudzający uśmiech występ pana Fasoli, no i ciekawą koncepcję znicza
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

Amy pisze:Myślę, że znajdzie się jeszcze ktoś wśród forumowiczów, kto śledzi bądź śledzić będzie zmagania naszych (i nie tylko) sportowców na XXX Olimpiadzie, która odbywa się w Londynie.
Ja śledzę, choć w tygodniu to będzie trudno oglądać :ech:
epsztajnek pisze:Któż mógłby przypuścić, że Jej Królewski Majestat pozwoli sobie na taką scenkę
No i wybrnęli organizatorzy żeby Jej Królewskiej Mości nie obrazić, a jednocześnie w części muzycznej nie pominąć Sex Pistols :lol2:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

Amy pisze:Jutro gra Aga, więc liczymy na dobry wynik :)
Jednak dramat :D24
Zachciało się staremu Radwańskiemu przyjść na trybuny i ją sparaliżował
a właśnie dlatego, wcześniej go odstawili od przyjeżdżania na turnieje
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

nouze pisze:
Amy pisze:Jutro gra Aga, więc liczymy na dobry wynik :)
Jednak dramat :D24
Zachciało się staremu Radwańskiemu przyjść na trybuny i ją sparaliżował
a właśnie dlatego, wcześniej go odstawili od przyjeżdżania na turnieje
A o tym nie pomyślałam... :mhm:
Szkoda, wielka szkoda. W turnieju WTA drabinka jest inaczej układana, a tu w 1. rundzie niby były duże szanse, ale jednak... Porównuję tę porażkę trochę do przegranej Hiszpańskich piłkarzy, również faworytów. Może zmęczenie? Odnoszę też wrażenie, że choć medal na olimpiadzie jest ważny dla samego zawodnika i dla kraju, z którego pochodzi, tak jednak zawsze przypomina się o wygranej w ME, MŚ, a w przypadku tenisistów w turniejach wielkoszlemograna wych.
Mam nadzieję, że to tylko potknięcie i dalej w karierze Agi będzie już tylko z górki ;)

Czas przejść do sukcesu naszych siatkarzy :brawa:
Pierwszy set to przegrana spowodowana aż 5-krotnymi błędami w zagrywce... Drugi i trzeci już wygrane, a 4. to było już tylko dobicie Włochów :D22
Bułgarzy - strzeżcie się :lol:

I bezcenne słowa rosyjskiej prasy: Trzeba ich unikać w ćwierćfinale.
Oj trzeba :lol2:
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

Amy pisze:Odnoszę też wrażenie, że choć medal na olimpiadzie jest ważny dla samego zawodnika i dla kraju, z którego pochodzi, tak jednak zawsze przypomina się o wygranej w ME, MŚ, a w przypadku tenisistów w turniejach wielkoszlemograna wych.
Tak jest że Igrzyska Olimpijskie to najważniejsze wydarzenie głównie dla lekkoatletyki i dyscyplin którymi przez 4 lata niewiele osób się interesuje. Dla piłki nożnej, koszykówki czy tenisa prestiż jest znacznie mniejszy. Tam nikt nie przygotowuje się latami na tę imprezę, mają swoje rozgrywki i mistrzostwa gdzie wszyscy skupieni są tylko na nich. A tutaj uwaga jest podzielona między jeździectwem, gimnastyką, wioślarstwem, łucznictwem itd.
Ograniczenia ze sponsorami też robią swoje
Amy pisze:Czas przejść do sukcesu naszych siatkarzy :brawa:
Pierwszy set to przegrana spowodowana aż 5-krotnymi błędami w zagrywce... Drugi i trzeci już wygrane, a 4. to było już tylko dobicie Włochów :D22
Bułgarzy - strzeżcie się :lol:
Pokazali siłę :brawa:
Bułgarzy niedawno dostali w LŚ na własnym terenie 0-3, prawie nie nawiązując walki w setach - powinni znowu zebrać cięgi :)
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

nouze pisze:Bułgarzy niedawno dostali w LŚ na własnym terenie 0-3, prawie nie nawiązując walki w setach - powinni znowu zebrać cięgi :)
Cóż, niestety wyszło zupełnie inaczej... Nawet nie wiem, jak mam to skomentować. Zatrważająco niska skuteczność w ataku... Już myślałam, że od 3. seta będzie już tylko lepiej, ale w 4. nie potrafili odskoczyć na dłużej od Bułgarów. Wiem, że wyjdziemy z grupy, więc ta porażka powinna nas tylko zmotywować do dalszej walki. Dzisiejszy mecz to kryzys, który nas dopadł, ale lepiej teraz niż później. A niech sobie Bułgarzy świętują póki mają do tego powody :D
This is not the end, this is not the beginning.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Kolejny dzień Olimpiady dobiega końca, a tu nadal mamy tylko srebro Sylwii Bogackiej. Szkoda, że nie udało się: siostrom Radwańskim, choć mecz był naprawdę dobry; Otylii - tu jednak mało szans pokładałam w jej w miarę dobry wynik; Konradowi Czerniakowi, bo gdyby skończył z czasem zaledwie minimalnie krótszym, awansowałby do finału i wreszcie Pawłowi Korzeniowskiemu, który zajął 7. miejsce w finale, ale tu trzeba zaznaczyć, że różnice między pozostałymi miejscami to setne sekundy...
Miejmy nadzieję, że wioślarze, żeglarze, lekkoatleci i inni sportowcy przyniosą nam upragnione podium.
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

Jakby Czerniak wszedł to w finale tak samo jak Korzeniowski, walczyłby o najwyżej 5 miejsce
Najlepsi wioślarze (ta czwórka z Kolbowiczem), mają dzisiaj półfinały. Starzy już są, ale może przejdą, a w finale na pewno o podium powalczą
Trzeba czekać na drugą konkurencję strzelecką Bogackiej :spiewa:

A siatkarzom może na dobre wyjdzie ta przegrana.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

I mamy medal :brawa:
Choć brązowy, to należy się cieszyć, nasze dziewczyny dzielnie o niego walczyły :)

Dzisiaj jeszcze finał z Tomkiem Majewskim i z Konradem Czerniakiem ;) Może coś jeszcze dzisiaj będzie...? :D22
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: LONDYN 2012

Post autor: Trzeciak »

Jest! Adrian Zieliński Mistrzem Olimpijskim - mamy złoty medal. Brawo Adrian!
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

Yeaaahhh! :tanczy:
Czekamy teraz na kulomiota :lol2:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: LONDYN 2012

Post autor: Trzeciak »

I doczekaliśmy się - mamy drugi złoty medal profesora Tomasza "Wielkiego" Majewskiego. To Polski dzień w Londynie :D. Brawa, brawa i jeszcze raz brawa !!!
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Tak, tak, tak! Adrian dzielnie walczył, Tomek pokazał swoją wielką klasę. Oby tak dalej! :D

Właśnie zakończył się także mecz siatkarzy. I mamy wygraną 3:0 z Wielką Brytanią.
:tanczy:
This is not the end, this is not the beginning.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: LONDYN 2012

Post autor: maxxx »

Ale się nasi popisali. 1-3 z Australią-duża sztuka.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości