LONDYN 2012

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

Efcia pisze:Gimnastyka jest nadawana na TVP Sport
Akurat teraz nie mam dostępu, ale zerkam na laptopie bo jest na londyn2012.tvp.pl

i na jedynce pokazują teraz Joannę Mitrosz :D
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Ano właśnie śledzę gimnastyczki na TVP1.
Szczególnie podobał mi się występ Ukrainki z kulą, do muzyki bodajże z Jamesa Bonda. Super :brawa:
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

Zgadzam się, jak dotąd najlepszy występ (z tych co widziałem), ale ta Koreanka też była niezła
I zapomniałem napisać wcześniej o najważniejszym - jestem zafascynowany tą Białorusinką która tak wysoko podnosi głowę i "zadziera" ramionami wchodząc na matę :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

W tych ćwiczeniach jest chyba jakaś ograniczona pula kawałków muzycznych, ten smyczkowy aranż Smooth Criminal który miała pierwsza Ukrainka ze wstążką, to słyszałem ze trzy razy w samych eliminacjach :mhm:
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

A tego to nawet nie wiem. Jeżeli to prawda, to szkoda, że tylko raz słyszałam ten kawałek z Bonda...
Rosjanki, szczególnie Eugenia perfekcyjnie wykonała wszystkie występy :brawa:
3. miejsce dałabym reprezentantce Azerbejdżanu, dlatego też tak szkoda mi jej było, kiedy okazało się, że to Białorusinka ją wyprzedziła.
A racja, ta Koreanka dała czadu :D

A podoba mi się także, jak wchodzą i schodzą wyprostowane na palcach, tak dumnie :lol2:
Warto też podkreślić, że nasza Joasia również zasługuje na gratulacje, w końcu trafiła do finału i dzielnie walczyła :brawa:
This is not the end, this is not the beginning.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Ale wczoraj zakończenie było... :spiewa:
Na początku trochę się dłużyło, ale z biegiem czasu było już tylko lepiej :D
Muzyczna strona show była suuuper!
Liam Gallagher, The Who, Take That, George Michael, Jessie J i... SPICE GIRLS :twisted: Występ dziewczyn fenomenalny :tanczy: Victoria dała czadu :brawa:
Dodatkowo, co szczególnie mnie ucieszyło, na arenie pojawiły się brytyjskie top modelki: Naomi Campbell, Kate Moss, Lily Cole, Jourdan Dunn. :brawa:
I przyszły akcenty związane z Rio i Brazylią, w tym Alessandra Ambrosio. Oj, za 4 lata będzie się działo! Już nie mogę się doczekać tej atmosfery!

Igrzyska, igrzyska i po igrzyskach. Z polskim sportem coraz gorzej, pozostańmy lepiej we wczorajszej atmosferze ceremonii zamknięcia igrzysk w Londynie i oczekiwaniu na brazylijską zabawę :D22
This is not the end, this is not the beginning.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: LONDYN 2012

Post autor: sybic »

Amy pisze:Z polskim sportem coraz gorzej...
Nie oglądałem igrzysk, ale chyba nie jest tak źle, skoro 10 medali przywieźliśmy.
Gorzej jest chyba z piłką nożną, bo naszym zawodnikom biegać się nie chce, kupę kasy za zajęcie ostatniego miejsca w grupie zgarnęli i jeszcze o bilety dla rodzin się wykłócali. Kibice oczywiście po kilku piwach jak zawszw śpiewają : że nic się nie stało.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

Amy pisze:Ale wczoraj zakończenie było...
Na początku trochę się dłużyło, ale z biegiem czasu było już tylko lepiej
Muzyczna strona show była suuuper!
Generalnie też mi się podobało, ale Jessie J wykonująca "We will rock you" to była pomyłka.
Wyśpiewany jak na talent show. Poza tym to taki muzyczny mezalians, jakby Irena Santor zabrała się za "Załóż gumę na instrument" :stop:
Po Pet Shop Boys, występowali jeszcze tacy młodzi zagubieńcy - a przecie mógł wpaść Ozzy i pozamiatać "Iron Manem" :D22
Poza tym OK. Powtarzający się występ Emeli Sande - jak "Bonkers" z Otwarcia Igrzysk :spiewa:
Spicetki całkiem jeszcze zjadliwe i wykonawcy/utwory o których nie ma co się rozpisywać, bo zawsze robią wrażenie (no, może poza Dżordżem Majkelem).
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

sybic pisze:
Amy pisze:Z polskim sportem coraz gorzej...
Nie oglądałem igrzysk, ale chyba nie jest tak źle, skoro 10 medali przywieźliśmy.
Gorzej jest chyba z piłką nożną, bo naszym zawodnikom biegać się nie chce, kupę kasy za zajęcie ostatniego miejsca w grupie zgarnęli i jeszcze o bilety dla rodzin się wykłócali. Kibice oczywiście po kilku piwach jak zawszw śpiewają : że nic się nie stało.
Nie jest źle (choć te 10 medali tak naprawdę jest na osłodę), ale sport polski chyli się ku dołowi. Wystarczy popatrzeć na kolejne, następujące po sobie igrzyska.
Jedne dyscypliny umierają, w innych nasi dotykają dna, nie specjalizujemy się w żadnych.
Przykładowo: w pływaniu: 4 finały, żadnego rekordu życiowego. Jak w takiej "dyspozycji" nasi mają ścigać się z innymi?

Przed chwilą Anita Włodarczyk odpowiadała na pytania. Wśród nich jedno o sytuację na linii związek-Włodarczyk. I co? Sama medalistka podkreśliła, że nie było dobrze. W polskich związkach są problemy. Adrian Zieliński, który także podkreślił złą sytuację w swoim związku, dostawał propozycję startowania w innych barwach np. niemieckich. Niemcy pozwolą mu się spokojnie rozwijać, a taka Polska już niekoniecznie. Mam nadzieję, że to się poprawi, bo jak tak dalej będzie, to sama na ich miejscu zastanawiałabym się, czy tak nie postąpić. A jak pan Tomaszewski się włączy i kogoś potępi, to ja proponuję przypomnieć, kto odpowiada za sytuację sportu w Polsce. A no tak. Ci, którym swojego siedzenia nie chce się ruszyć po pilota w drugim kącie pokoju.

A tak à propos piłki nożnej. Cisną mi się na usta słowa: jakie otwarcie (rozgrywek), taka gra. :stop:
nouze pisze:Generalnie też mi się podobało, ale Jessie J wykonująca "We will rock you" to była pomyłka.
Tak to już jest, niektórych piosenek nie powinno się ruszać.
nouze pisze:Po Pet Shop Boys, występowali jeszcze tacy młodzi zagubieńcy - a przecie mógł wpaść Ozzy i pozamiatać "Iron Manem" :D22
Młodzi zagubieńcy to chyba One Direction :lol: Śmiałam się, kiedy usłyszałam, że ten boysband zaproszono na ceremonię :D, ale w końcu mają wiele fanek... :lol2: Choć, gdyby podczas olimpiady w Kanadzie zaproszono Biebera, to nie wybaczyłabym organizatorom :stop: :D22

A George Michael chyba powinien skończyć na jednej piosence Freedom. :lol2:
This is not the end, this is not the beginning.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: LONDYN 2012

Post autor: Ksero »

Dziś rozpoczynają się Igrzyska Paraolimpijskie. Oczywiście, Polska ich nie transmituje...
KKK
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

To jest przykre. Przywożą kilka razy więcej medali, a traktuje się ich mniej poważnie...
Warto dodać, że mamy już pierwszy medal - srebrny! Brawo :brawa: Na was możemy liczyć :)
This is not the end, this is not the beginning.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: LONDYN 2012

Post autor: Ksero »

Już mamy drugi srebrny medal - zdobył go Karol Kozuń (w konkursie pchnięcia kulą). Do złota zabrakło 27 cm. :brawo:
KKK
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: LONDYN 2012

Post autor: Ksero »

Zdobyliśmy już 10 medali.
KKK
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

36 medali i 9. miejsce w klasyfikacji.
Wielkie, wielkie brawa. Za czystą rywalizację i wolę walki. :brawa:
This is not the end, this is not the beginning.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: LONDYN 2012

Post autor: Ksero »

Szkoda tylko, że wielkie sukcesy a pieniądze mniejsze niż olimpijczycy.
KKK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 75 gości