Programy specjalne - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Fakty by³y ¿enuj¹ce pod tym wzglêdem. Materia³ Zieliùskiej i Kunicy albo by³ losowo zmontowany, albo tak opracowali go bez ³adu i sk³adu. Do tego "czkawka" Kunicy (zjada³o na chwilkê tekst co jakiœ czas). Fatalna jakoœÌ po³¹czenia z Rogalskim...

A Smoktunowicz na sam koniec odbiÂło siĂŞ prawdziwÂą czkawkÂą. :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale w wydarzeniach byÂł lis i tym faktem byÂłem bardzo ucieszony :lol:
Fakty mimo, Âże nie oglÂądaÂłem to wiem Âże wyszÂły Âźle bo z ZieliĂąskÂą i Rogalskim nic dobrego siĂŞ nie osiÂągnie. :twisted: :twisted: :twisted:
Wydarzenia byÂły najlepsze :!: :!: :!:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W Wiadomoœciach te¿ mieli ma³¹ wpadkê - po skoùczeniu rozmowy z Piotrem Kraœko przez chwilê panowa³a cisza, dopiero potem Durczok zada³ pytanie skierowane do Maxa Kolonko. Ale ogólnie by³o dobrze.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

JakoÂś nigdy mnie KraÂśko nie denerwowaÂł i nie byÂłem jego przeciwnikiem, ale dziÂś byÂł irytujÂący z tym swoim gÂłosikiem i akcentem. ByÂł po prostu wkur****Âący. On sam byÂł jednÂą wielkÂą wpadkÂą WiadomoÂści.

A poza tym mĂłwi "mieszkaĂący (czegoÂś tam) sÂą za Johnem Kerry", "gÂłosy na Johna Kerry", "sztab Johna Kerry". Jak moÂżna tak mĂłwiĂŚ :!: DraÂżni mnie to. :twisted: :twisted: :twisted: Jakby miaÂł opuÂściĂŚ imiĂŞ to powie "mieszkaĂący sÂą za Kerry", "sztab Kerry" :?:
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie tylko, Âże nie odmieniaÂł przez przypadki to jeszcze miaÂł bardzo czerwony nos :? Bardzo go ceniĂŞ i podziwiam (chciaÂłbym kiedyÂś znaĂŚ tyle jĂŞzykĂłw co on), ale o wiele lepiej wypadaÂł w relacjach z Rzymu i Brukseli.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

noc amerykanska bedzie retramistowal (za tvn24 )tez tvn...
cale szczescie bo myslalem..:) ze poraz kolejny sie zawiode..:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To juÂż jest caÂłkowity koniec Anitki. :cry: :cry: :cry:
Ona nie prowadzi ¿adnego programu tylko bêdzie prowadziÌ co pó³ godziny 2-3min serwisy które w ¿adnym stopniu nie dotycz¹ wyborów w Ameryce. :cry: :cry: :cry: Czyli prowadzi to co nikogo nie interesuje.
Odebrali jej ca³y poranek bo wszystkie wywiady, po³¹czenia z reporterami na ¿ywo ma miecugow ona nic tam nie ma do roboty.Nawet mówi, ¿e ogl¹daj¹ paùstwo poranek z tvn24. :cry: :cry: :cry:
NaprawdĂŞ nie wiedziaÂłem Âże moÂżna aÂż tak jÂą poniÂżyĂŚ Ja nie chcem aby jÂą tak szmacono na moich oczach. NIe wiem czy ona tego nie widzi :?: :?: :?: NIe widzi kim dla nich jest i rĂłwnoczeÂśnie zgadza siĂŞ na wszystko. :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?:
MoÂże po prostu zdaje sobie sprawĂŞ, Âże nie ma szans na innÂą pracĂŞ w mediach i jest to wybĂłr z koniecznoÂści. :!: :!: :!: (tzn.kocha swojÂą pracĂŞ )
MyÂślĂŞ, Âże jak sama nie odejdzie to niedÂługo przestanie byĂŚ juÂż prezenterkÂą tylko przerzucÂą jÂą do tvnstyle :cry: :cry: :cry:
Nawet porada czy kalczyĂąska sÂą dla nich tymi lepszymi Jak ktoÂś miaÂł jakieÂś wÂątpliwoÂści co do jej niesamowitego degradacji to dzisiaj mĂłgÂł siĂŞ przekonaĂŚ, Âże tak rzeczywiÂście jest :cry: :cry: :cry:
A poranek z miecugowem jest tragiczny. Ten facet jest zerem prezenterskim i nie nadaje siĂŞ do prowadzenia takiego programu. Owszem wywiady w innym punkcie widzenia mu wychodzÂą ale nic poza tym. A pamiĂŞtam jeszcze jak kiedyÂś ciepÂło mĂłwiÂł o Anitce. ÂŻe szybko siĂŞ do niej przekonaÂł.
Ogladam i chce mi siĂŞ ÂżygaĂŚ na to co widzĂŞ w tvn24 :twisted: :twisted: :twisted:
Chyba Anitka siĂŞ w ogĂłle cieszy, Âże tam jeszcze jest. :cry: :cry: :cry:

Ja juÂż nie mam nadziei na nic. Wiem to na 100% Âże koniec Anitki jest bliski. NIgdy juÂż jej nie zobaczymy w faktach a na wizji teÂż na pewno dÂługo nie zagoÂści.

ÂŁukaszu tvn24 ciĂŞ wyrĂŞczyÂł. Nie musisz robiĂŚ Âżadnych capsĂłw bo nie ma po co :cry: :cry: :cry: i nie ma komu. :cry: :cry: :cry:

A serwis trwa 4min i jest co godzinĂŞ :cry: :cry: :cry:
Nawet sama Anitka powiedziaÂła oficjalnie, Âże dziÂś program prowadzi miecugow. A newsy sÂą z wczorajszego dnia. Oni chyba specjalnie jej dali przynajmiej to aby jej jeszcze bardziej nie poniÂżyĂŚ :cry: :cry: :cry:
chyba Anita siĂŞ pogodziÂła ze swÂą rolÂą i wie Âże jest tÂą gorszÂą :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:

A czy ktoÂś widziaÂł jaki kubek ma miecugow :?: CaÂły w logo tvn24. Pewnie on jako jeden z nielicznych taki ma :twisted:

Ale Anita mia³a dzisiaj d³ugi i wyczerpuj¹cy dy¿ur. Dali jej poprowadziÌ a¿ 3 serwisy doœÌ pe³ne z których 2 trwa³y 4min a jeden a¿ 15min. Nie by³o w tych serwisach ¿adnego ³¹czenia na ¿ywo ani rozmowy tylkkko materia³y z nocy amerykaùskiej :cry: :cry: :cry: Przypomnê, ¿e nie przeprowadzi³a ¿adnego przegl¹du prasy ani ¿adnej rozmowy czy ³¹czenia na ¿ywo. Praktycznie mia³a dzisiaj du¿o luzu podczas dy¿uru. :cry: :cry: :cry: Jestem ciekawy w jaki sposób jeszcze bêd¹ obcinali jej dy¿ury i na wszelki sposób zmniejszali jej obecnoœÌ na wizji. Myœlê, ¿e nied³ugo mo¿e bêdzie prowadziÌ z 1 serwis lub czytaÌ tylko skróty informacji w poranku a prowadziÌ bêdzie kto inny. :?: :?: :?: :cry: :cry: :cry:
PieczyĂąski konsekwentnie realizuje swojÂą politykĂŞ gnojenia Anitki :cry: :cry: :cry: Nie dopuszczaĂŚ jej prawie do niczego a trzymaĂŚ jÂą dla zachowania pozorĂłw. :cry: :cry: :cry: :!: :!: :!:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Fotki dla tych co nie widzieli:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

I na deser Wernerka:

Obrazek

ÂżrĂłdÂło : tvn.personal

LINK : http://tvn.personal.pl/index.php?subact ... m=&ucat=37&
Żartowałem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja widzia³em wiêc zaskoczenia we mine te fotki nie wywo³a³y. Poza tym ogl¹da³em to niestety przez ca³¹ noc i widzia³em to na w³asne oczy.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A co siĂŞ dziaÂło w okolicach 3, 4 i 5 rano bo wtedy spaÂłem?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ginger.kra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 04 lis 2004, 11:56

Post autor: ginger.kra »

Nic ciekawego - same transmisje za Fox News, ekipa zwolni³a zbieraj¹c si³y na poranek i wstêne, ju¿ bardziej szczegó³owe opinie. Wprost - wia³o nud¹. A¿ do 5 - 6 nad ranem.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Wieczór Amerykański w TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

Za 20 dni pierwsza debata prezydencka. Oby TVN 24 nie wzięła tego samego tłumacza, z którym współpracowano przy denatach cztery lata temu. Chyba każdy pamięta ten głos. :D
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Wieczór Amerykański w TVN24

Post autor: Peter Parker »

Mam wielką nadzieję, że TVN24 stanie na wysokości zadania i wybory 6 listopada będą relacjonować przynajmniej tak, jak robili to 4 lata temu. Wieczór, noc i "Dzień Dobry Ameryko" z tekturowymi podobiznami Obamy i McCaina... Wszystko było świetnie zrobione.
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: ANTAMET »

Pytanie o sens transmisji tego wydarzenia na kanale informacyjnym. Przecież takimi relacjami powinien zająć się kanał przyrodniczy, naukowy (np.Discovery World, Science itp. ), na pewno nie informacyjny. Dzięki zakupieniu praw do transmisji TVN24 co jakiś czas będzie rozwalał połowę ramówki, po to by ostatecznie nie pokazać odwołanej z powodów bezpieczeństwa misji. To jest śmieszne. Na przyszłość proponuję się opamiętać i pomyśleć przed zakupieniem praw do jakichkolwiek transmisji.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Program specjalny - "Stratos. Skok z przestworzy."

Post autor: sybic »

Spróbuj dostrzec w tym jakieś pozytywy.
Jest mniej POlityki i mniej wypowiedzi ludzi władzy, który łżą jak psy każdego dnia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości