EskaROCK

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

EskaROCK

Post autor: 3405t »

od dzisiaj moje ukochane radio tylko w Warszawie https://www.facebook.com/eskarockwszedzie. Popieracie musimy walczyć!
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: EskaROCK

Post autor: lee »

Moje też :? Dawno już poparłam, ale coś czuję, że niestety z tego nic nie będzie. Mieli zmienić dopiero w styczniu, a jeszcze przyspieszyli. Masakra. Czuję się rozbita. Szukam jakiejś alternatywy radiowej, ale nic nie pasuje mi. Może ktoś coś doradzi ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: EskaROCK

Post autor: matik »

Może Antyradio? Tylko nie wiem jak z jego dostępnością.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: EskaROCK

Post autor: lee »

No właśnie tu jest duży problem, docelowo to ja mam dwie lokalizacje Trójmiasto i Koszalin, ale ani tu, ani tu Antyradia i Roxy nie ma. Myślałam nad Trójką, ale jednak zbyt 'przegadana' jak dla mnie.
Ostatnio zmieniony wtorek 03 gru 2013, 21:34 przez lee, łącznie zmieniany 1 raz.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EskaROCK

Post autor: nouze »

Czyli Vox FM wchodzi na częstotliwość Eski Rock i zabiera prowadzących oraz kawałki disco polo z Radia Plus, tak? :rozglada:
Muszę sobie jutro w robocie tego voxa ustawić :spiewa: :lol2:
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: EskaROCK

Post autor: lee »

nouze pisze:Czyli Vox FM wchodzi na częstotliwość Eski Rock i zabiera prowadzących oraz kawałki disco polo z Radia Plus, tak? :rozglada:
Muszę sobie jutro w robocie tego voxa ustawić :spiewa: :lol2:
Tak. Niestety :? A w Plusie ci z Voxa i stare przeboje, jak wcześniej w Voxie. Szczerze powiem, że dla mnie to wszystko jest bezsensowne. Przejadą się na tym, będzie tak jak z Info i Regionalną, ludzie często nie ogarniają takich tematów, szczególnie starsi.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EskaROCK

Post autor: nouze »

lee pisze: ludzie często nie ogarniają takich tematów, szczególnie starsi.
Wyobraź sobie dramat zwykłych fizycznych :spiewa:
Sam nie miałem dzisiaj czasu żeby swoje stereo odpalić, ale zastanawiałem się, co tak cicho na całej hali produkcyjnej :mhm:
Nie tylko u mnie - w hurtowni mebli obok, na składzie opału, wszędzie zawsze leciały różne "oj tam, oj tam", "jurata", "zakochany klaun" :lol2: :lol2: :lol2:
Dobrze że się interesuję mediami (zamierzona autoironia :hahaha: ), jutro wszyscy wracają w rytm :D22
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: EskaROCK

Post autor: lee »

Wyobrażam :D Chociaż muszę stwierdzić, że i tak najgorzej mają słuchacze Eski Rock. Słuchacze Voxa włączą Plusa, Plusa włączą Voxa, a Eski Rock nie mają co włączyć ;(

Przepraszam za prywatę, ale swoją drogą nouze, kojarzę cię z wątku Anny Jot, nigdy bym nie pomyślała, że gustujesz w tym gatunku :D Właśnie jakoś rockowo mi się kojarzyłeś. :)
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: EskaROCK

Post autor: 3405t »

mniej więcej wygląda to tak:
ESKA ROCK --> 17 częstotliwości przeszło na VOX FM (jedna częstotliwość: Warszawa 93.3 FM)
VOX FM OLDIES -> DISCO
PLUS DISCO -> OLDIES
a najdebilniejsze jest to, że EskaROCK ma w koncesji (93.3 FM), że musi być to rozgłośnia społeczno-religijna.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EskaROCK

Post autor: nouze »

lee pisze:Przepraszam za prywatę, ale swoją drogą nouze, kojarzę cię z wątku Anny Jot, nigdy bym nie pomyślała, że gustujesz w tym gatunku Właśnie jakoś rockowo mi się kojarzyłeś.
I słusznie :D Słucham przede wszystkim rokędrola, punka, folk-rocka i rocka z lat 80-tych
Ale skoro wszyscy w pracy słuchają dysko i jest wesoło, to co mi tam :D22
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: EskaROCK

Post autor: lee »

nouze pisze:
lee pisze:Przepraszam za prywatę, ale swoją drogą nouze, kojarzę cię z wątku Anny Jot, nigdy bym nie pomyślała, że gustujesz w tym gatunku Właśnie jakoś rockowo mi się kojarzyłeś.
I słusznie :D Słucham przede wszystkim rokędrola, punka, folk-rocka i rocka z lat 80-tych
Ale skoro wszyscy w pracy słuchają dysko i jest wesoło, to co mi tam :D22
A jednak mam nosa :D Ja jakoś nie mogę się przełamać, a mam w domu słuchacza dawnego Plusa, teraz pozostał jeszcze przy Plusie, i ilekroć słyszę te discopolowe nuty to mnie krew zalewa..
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EskaROCK

Post autor: nouze »

Spróbuj pośpiewać na cały głos refreny i podrygiwać w rytm uncy-uncy. Może wtedy się przełamiesz :lol2: :wink:
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: EskaROCK

Post autor: 3405t »

nouze pisze:Spróbuj pośpiewać na cały głos refreny i podrygiwać w rytm uncy-uncy. Może wtedy się przełamiesz :lol2: :wink:
to wtedy będziemy słuchać VOXa, a "Time' będzie myślało, że wywalanie ER było dobrym pomysłem, ale trzeba pokazać, że to było samóbójstwo i walczyć.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: EskaROCK

Post autor: 3405t »

Dziiś w EskaROCK nowy program Parlamentarny Radar, i już radio schodzi na psy...
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: EskaROCK

Post autor: lee »

Ponoć teraz na nich spadła misja z Plusa, czyli emitowanie programów o charakterze społeczno-religijnym. Nie mam pojęcia jaki baran wpadł na ten pomysł. Ja na znak protestu, ze mi zabrali moją stację i zwolniono Bisiorka, Wendro nie słucham już ich. A przez internet pomimo, że mam 54 Mb/s mi zacina od czasu do czasu, zresztą nie będę nosić komputera wszędzie po domu, a w samochodzie to co? No i tak przyzwyczajam się powoli do Trójki. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości