Widownia - wiecie coś na ten temat?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

camel
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 21 gru 2004, 22:30

Widownia - wiecie coÂś na ten temat?

Post autor: camel »

czeœÌ wszystkim to mój pierwszy post na tym forum:)
Jak to jest z publicznoœci¹ w programach.Sk¹d oni bior¹ ludzi i w jaki sposób? Bo chcia³bym zasi¹œÌ na widowni i zobaczyÌ jak to wszystko od kuchni wygl¹da.Wiem, ¿e w Krakowie jest nagrywane sporo programów a tam obecnie mieszkam wiêc fajnie by by³o pójœÌ na nagranie w Krakowie.Bra³ ktoœ z Was udzia³ w jakimœ programie?a jeœli tak to jak to wszystko wygl¹da bo jestem bardzo ciekawy.pozdrowionka.
CAMEL
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

witamy na forum :)

musisz siĂŞ skontaktowaĂŚ z dziaÂłem organizacji widowni...
kiedyÂś teÂż na stronie byÂł komunkat Âże potrzebujÂą widowni do ciao darwin...

Oczywiscie siedzenie na widowni jest pÂłatne... :)
U Drzyzgi za siedzenie dostajesz 20 zeta za wypowiadanie (po 3 razach siedzenia 30 zeta) a jak na tobie ĂŚwiĂŚÂża swiatlo itp... to 50 tak mi przynajmniej kumpel mĂłwiÂł :)
Android <3
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no wiem, o widowni w rozmowach w toku sÂłyszaÂłem teÂż, Âże pÂłacÂą... ale z innymi programami to nie wiem
ale kij z tej kasy, ja bym wolaÂł nawet za darno siedzieĂŚ byle byĂŚ w TVN-ie :lol:
W reklamach poszukujÂą osĂłb np do Ciao Darwin ale nie do publicznoÂści tylko na casting do pewnej grupy osĂłb, ktĂłre jak zawsze rywalizuja ze sobÂą w studio
Ale podejrzewam, Âże jak by siĂŞ poszÂło na taki casting to moÂżna siĂŞ popytac czy sÂą wolne miajsca do publicznoÂści [jury w przypadku CiaoDarwin]
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja byÂłem na nagraniu "Twojej drogi do gwiazd" o czym juz pisaÂłem no, ale to pyta nowy uÂżytkownik. Nie mam pojĂŞcia jak trafiĂŚ na jakies nagranie. Ja trafiÂłem z oficjalnej strony Edyty GĂłrniak. Edyta byÂła goÂściem programu. Musisz sie przygotowac na spĂŞdzenie kilku godzin w dusznym studio gdzie temperetura jest doÂśc wysoka. Jak skierujÂą na Ciebie ÂświatÂło to sie czujesz jak na sÂłoncu. Nawet siedzenia obok sie nagrzewaÂły. :D Ja spĂŞdziÂłem na nagraniu czas od 16:00 do 23:30 w tym ok 1,5 godziny czekania w holu na wejscie. Grupa od Edyty i tak weszÂła wczeÂśniej niÂż reszta.

Faktycznie pÂłacÂą 20 zÂł. Jak wychodzilismy to pewna grupa rzuciÂła sie do wyjscia. Bylismy zdziwieni, ale jak przy wyjsciu z holu zauwazyliÂśmy, ze prawie jeden na drugiego wlazi by odebrac kase to juz zrozumielismy dlaczego.

A i nagranie odbywaÂło siĂŞ w studio TVP KrakĂłw w ÂŁĂŞgu.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

w ciao darwin teÂż pÂłaca :)
a btw... szukali teÂż poprzez reklame na stronie wÂłasnie widowni :)
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Je¿eli chodzi o TVN to krakowski oddzia³ wspó³pracuje z dwiema agencjami castingowymi: Media Show Studia i Outside Models. Trzeba sie do nich zg³osiÌ, twoje dane/zdjêcie/itp zostan¹ wprowadzone do bazy danych. Gdy przychodzi zamówienie od wydawcy/producenta danego odcinka na konkretny typ widowni (np. ³ysiej¹cy staruszkowie albo g³upie 18-tki) masz spor¹ szansê dostaÌ siê na widowniê i zarobiÌ kilka zetów. Ale ostrzegam- podpisujesz umowê w której po³owa tekstu to kary jakie mo¿esz ponieœÌ za kaszel/dzwoni¹c¹ komórkê/ziewanie/przerywanie nagrania/itp.
Poza tym np. do rozmów w toku poszukuj¹ do niemal ka¿dego odcinka tzw. krzykaczy. To tzw. aktywna czêœÌ widowni. Przyje¿d¿asz do studia na ich koszt, dostajesz 100-150 do ³apy a twoja rola polega na koemntowaniu wypowiedzi zaproszonych goœci.
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Poza tym np. do rozmów w toku poszukuj¹ do niemal ka¿dego odcinka tzw. krzykaczy. To tzw. aktywna czêœÌ widowni. Przyje¿d¿asz do studia na ich koszt, dostajesz 100-150 do ³apy a twoja rola polega na koemntowaniu wypowiedzi zaproszonych goœci.
kRzykaczem zostaje siĂŞ tez po 3 razach siedzenia na widowni ale warunkiem jest nie odzywanie siĂŞ i siedzenie nie zauwaÂżonym :)
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

MoÂże, ale droga ktĂłrÂą podaÂłem jest prostsza i pewniejsza. Tylko warto wpisaĂŚ w jakich tematach widzisz siĂŞ i masz zdanie.
MAKEPOVERTYHISTORY
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Kubs pisze:Je¿eli chodzi o TVN to krakowski oddzia³ wspó³pracuje z dwiema agencjami castingowymi: Media Show Studia i Outside Models.
KiedyÂś teÂż siĂŞ zastanawiaÂłem nad tym, aby sobie tak coÂś zarobiĂŚ. PojawiÂło siĂŞ w regionalnej prasie ogÂłoszenie tej piewszej agencji o naborze na publicznoÂśc do TV. Nr telefonu byÂł katowicki. W ogÂłoszeniu byÂło napisane, Âże nagrania sÂą w Krakowie i jakoÂś podejrzewaÂłem Âże chodzi o TVN (i np. Rozmowy w toku). Niestety - dzwoniÂłem przez okres dwĂłch tygodni, a tam telefon sobie dzwoniÂł, a sÂłuchawki nikt nie podnosiÂł ;)
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

W Katowicach juÂż dawno nie majÂą siedziby. WejdÂź na http://www.mediashowstudio.com - tam znajdziesz namiary i wskazĂłwki.
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obecnie moÂżna braĂŚ udziaÂł w nagraniach Ciao Darwin i Najsztub pyta. ZgÂłoszenia przyjmowane sÂą pod nr telefonu (022) 851 11 20 lub 21.
camel
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 21 gru 2004, 22:30

Post autor: camel »

DziĂŞki Wam bardzo bardzo za wszystkie komentarze. NatknoÂłem siĂŞ na fajny artykuÂł na ten temat, przeczytajcie go sobie: http://www.studencka.pl/view.php?g=13&nr=26
CAMEL
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

marcin_pabianice pisze:Obecnie moÂżna braĂŚ udziaÂł w nagraniach Ciao Darwin i Najsztub pyta. ZgÂłoszenia przyjmowane sÂą pod nr telefonu (022) 851 11 20 lub 21.
SkÂąd masz ten nr telefonu :?:
PS. To jest numer do TVn-u czy jakiejÂś agencji reklamowe zajmujÂącej siĂŞ poszukiwaniem publicznoÂści do wyÂżej wymienionych programĂłw :?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

CzyÂżby to byÂło aÂż tak istotne... :D Sam sobie daj odpowiedÂź na to pytanie :) .
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Osoby, które chc¹ wzi¹Ì udzia³ w nagraniach programów TVN, jako publicznoœÌ (za wyj¹tkiem "Rozmów w toku") powinny pisaÌ na adres:
orgtvn@interia.pl

O przekazanie tej informacji prosi³ mnie ktoœ z Organizacji Widowni TVN. W za³¹czniuku maila nale¿y przes³aÌ przynajmniej jedno zdjêcie, podaÌ wiek i numer kontaktowy. Nagrania odbywaj¹ siê w studiach w Krakowie (£êg) i w Warszawie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości