[Polsat] Celebrity Splash!

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Greg Haus »

-Spadające majtki Ciupy
-Goły tylek Salety
-Płacz Stenki
-Kraśko i jego wahania czy skoczyć.
____________________________
=Oglądalność będzie dobra
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Camilo »

Poświęciłem trochę wieczoru na te nowe programy i należy przyznać, że w tym co robi Polsat czuć jeszcze świeżość i ducha czasów. Bo "Mali Giganci" cofnęli mnie trochę do lat 90. I bardziej próbują grać na fali popularności "Mam talent" aniżeli szukać nowych rozwiązań. TVN zatracił to, co kiedyś było w nim najlepsze.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: ktos »

program beznadziejny prowadzący słabi, operator lata tą kamerą w złych momentach przechodzili na inną, Stenka przejęła wolną rolę po Górniak także pewno co odcinek będzie teraz płakać :D a wygrana rolnika to żenada powinien odpaść ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Greg Haus »

Mimo sceptycznego nastawienia do programu okazał się moim zdaniem lepszy niż MG. Bardzo fajnie przerobiony basen na studio. Co do porwadzania to Jankes na tak, Grass - musi się podszkolić. Loty kamerowe dawały ciała przy skokach - co gwiazda to inny lot, ale duży plus za użycie Spidercam! 'Gwiazdy' o dziwo nie zawiodły - Ilona i jej 'walka', Rolnik i jego kg - widzowie takie rzeczy lubią. Co do jury to Otylia na siłę chce być tą surową, trochę sztucznie to wygląda, Zimoch super, a Stenka w tych płaczach i przezywaniu jest bardzo autentyczna. Dziwię się, bo z początku kompletnie mi nie pasowała do tego programu. Generalnie uważam, że program wypadł i wiele lepiej niż się zapowiadał.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: prze_kw »

Danuta Stenka powinna się udać do specjalisty, jest rozchwiana, rozhisteryzowana, niczym 10x Foremka w "Mam Talent". Jankes jest wioskowym głupkiem, Grass o dziwo ratował sytuację. Najciekawszym momentem były gacie Oli Ciupy, które spadły w basenie - i to by było na tyle. Przełączyłem dwa razy na "Gigantów" - córka Totoszko i córka Mandaryny, wtórne tekst Wojewódzkiego i tylko Chylińska ratuje tę chałę. Tragiczne soboty nastały w tym sezonie.
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: matik »

@Greg Haus, to prawda, program wyszedł lepiej niż się zapowiadał, ale nie widzę w nim potencjału. Górą jedna-dwie edycje, bo inaczej będzie nudno. Jury jednak mam wrażenie, że samo nie wiedziało jak oceniać te skoki, irytujące jak dla mnie były też wypowiedzi lektorskie po skoku i pogawędki Grassa z operatorem kamery. Jednak uważam, że to Grass lepiej się sprawdził a nie Jankes.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: SevenUP »

Camilo pisze:Poświęciłem trochę wieczoru na te nowe programy i należy przyznać, że w tym co robi Polsat czuć jeszcze świeżość i ducha czasów. Bo "Mali Giganci" cofnęli mnie trochę do lat 90. I bardziej próbują grać na fali popularności "Mam talent" aniżeli szukać nowych rozwiązań. TVN zatracił to, co kiedyś było w nim najlepsze.
:D10 Ja mam kompletnie odwrotne uczucie, Polsat raczej przywrócił czasy Gwiazd tańczących na lodzie i Jak oni śpiewają, akurat MG to program jakiego nie było- niestety przez Wojewódzkiego i specyficzną realizację, moim zdaniem nic specjalnego.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Greg Haus »

matik pisze:@Greg Haus, to prawda, program wyszedł lepiej niż się zapowiadał, ale nie widzę w nim potencjału. Górą jedna-dwie edycje, bo inaczej będzie nudno.
Wszystko zależy od 'gwiazd' które będą skakały. Jeśli to będą głośne lub kontrowersyjne nazwiska to oglądalność będzie nawet w 3 czy 4 edycji. Jedynie problem programu to aż 24 uczestników na jedną edycje, gdzie większość występuje tylko w 1 odcinku po czym odpada.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Trzeciak »

Ten program to po prostu istna tragedia - szczególnie pod względem realizacyjnym. Dziwne kadrowanie kamer, non stop przez dwie godziny problemy z realizacją dźwięku, przez co jedne elementy było słychać zbyt cicho, inne zbyt głośno. A na dodatek - porównując polską wersję chociażby z edycjami w Holandii, czy w Wielkiej Brytanii - nasza wypada naprawdę żenująco. :/

Na tle czegoś takiego - trzeba przyznać, że "SuperSTARcie" było ambitnym i wyszukanym programem rozrywkowym.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: ktos »

Taniec z Gwiazdami” – ponad 3,5 mln widzów
„Celebrity Splash!” – 2,7 mln,
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – 2,9 mln,
„Nasz nowy dom” – 2,2 mln widzów.

http://www.naziemna.info/polsat-z-udana ... osny-2015/
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: adik1148 »

Dostateczna oglądalność CS - myślałem , że 3 mln będzie. Ciekawe jak Mali Giganci - myślę , że podobnie
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: felek »

Źródłem tej informacji jest oczywiście Polsat, który lubi podawać wyniki w taki sposób, żeby udowodnić swoją wygraną.
Skoro Polsat nie podał, że 'Celebrity Splash' pokonał konkurencję to wniosek jest prosty - 'Mali Giganci' wygrali z CS, pytanie tylko z jaką przewagą.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Camilo »

felek pisze:Źródłem tej informacji jest oczywiście Polsat, który lubi podawać wyniki w taki sposób, żeby udowodnić swoją wygraną.
A znasz jakąś dużą markę, która nie lubi pod opinię publiczną chwalić się swoimi osiągnięciami?
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: felek »

Nie dyskryminuj małych marek - one zapewne tez lubią chwalić się swoimi wynikami ;)
Rzecz w tym, że Polsat wypuścił informacje o wygranej sobocie - co niewątpliwie jest faktem, na kilka godzin przed publikacjami wielu serwisów. Chciał w ten sposób przyćmic ewidentny sukces Małych Gigantów. Bo kogo tam będzie obchodziło, że Polsat wygrał sobotni prime time 20.00-24.00? Wszyscy będą pisać, że Mali Giganci zmiażdżyli Celebrity Splash.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: matik »

W "Celebrity Splash" zdarzyła się mała wpadka Bilguunowi ;)
https://www.youtube.com/watch?v=WIQqMqdH1Ug
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości