[Polsat] Celebrity Splash!

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Camilo »

Tymczasem sprawdziłem, że Radio Eska - zdaje się jeden z patronów medialnych programu - na swoich stronach podaje, że Celebrity Splash 2 to niemal pewniak i spekuluje nt. uczestników powołując się na "Super Express". Nie przesądzam powrotu tego programu jesienią, dobór 48 uczestników rocznie to jednak spore wyzwanie, możliwe, że znajdą inny format...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Trzeciak »

Eska (będąca patronem m. im. "Mam Talent!" i Sylwestra TVN w Krakowie) też swego czasu podawało informację o "Rising Star" w TVN-ie, ale stacja takich planów nawet nie miała. Zresztą bardziej wierzyłbym portalowi, który jako pierwszy przewidział skład gości specjalnych na finał trzeciej edycji "The Voice of Poland" i jako pierwszy podał informację o "TzG" w Polsacie, niż stacji radiowej, która oprócz promocji programu - niczym szczególnym przy jego produkcji się nie znajduje. ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Camilo »

Wirtualnemedia: wiosną nie będzie kolejnej edycji programu.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: prze_kw »

Niepowetowana strata dla polskiej telewizji :lol2:
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: michal_borkowski »

A w końcu miałem się wybrać. Ostatnio podwójną wejściówkę znalazłem w basenowej szafce...
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Celebrity Splash!

Post autor: Trzeciak »

Och jej, jakże mi bardzo przykro... :lol2:.

Format miał być wielkim hitem, a przynajmniej przynieść tak dużą oglądalność, by pokryć spore koszty organizacji przedsięwzięcia, a stał się symbolem porażki w polskim rynku telewizyjnym choćby przez kreowanie sztucznych skandalów, co wyszło żałośnie i nieudolnie. Stąd taka decyzja władz Polsatu. A formatu całkowicie nie szkoda. Już zagranicą są o wiele bardziej sensowne i interesujące formaty, niż ten, który wypłynął głównie dzięki kryzysowi, który dotknął dość mocno także rynek telewizyjny w Europie.

Przy okazji - moje gratulacje dla Niny Terentiew za dwie wielkie porażki programowe Polsatu w tym roku, bo także "Super Dzieciak" - którego tym bardziej szkoda - nie okazał się hitem, choć start programu w 1,5 miesiąca później niż konkurenci, którzy wciąż są dwoma światowymi hitami rozrywki telewizyjnej mógł dać tylko taki, a nie inny efekt. Przy "MBTM", który także już dobił do poziomu niektórych odcinków "SD" bardzo fajnie zapowiada się wiosna w Polsacie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości