[TVP1] Świat się kręci

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: michal_borkowski »

Nie pracuje na wizji.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: michal_borkowski »

Dziennikarze boją się o swoją pracę - zwłaszcza w TVP, co może powodować, że przychodzą do niej niedysponowani. Ku utrapieniu widzów, bo słuchanie zachrypiałego prezentera nie jest miłe dla ucha. Taki choćby Jarosław Kuźniar wiele razy brał zastępstwo w takiej sytuacji - mimo przypisywanego mu "parcia na szkło". W firmie prywatnej panują jednak inne zasady, niż w państwowej spółce. Zwłaszcza w dobie politycznych zawirowań.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: prze_kw »

To racja, ale Kuźniara mieli kim zastępować, a w przypadku Młynarskiej prawdopodobnie Orzech miał inne zobowiązania, albo i sama dziennikarka nie chciała brać wolnego. Nikt natomiast nie pobije zachrypiałego Lisa, którego w połowie programu zastąpił Marcin Pawłowski ;)
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: michal_borkowski »

Krzysztof "wszędzie mnie potrzebują" Ziemiec, współprowadzi dziś ŚSK w TVP1.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: Maciek_POZ »

On za chwile będzie wszędzie - przebije w tym Paulinę Sykut z Polsatu, tu dopiero przyda się kawał o otwieraniu lodówki. A propos niedawno pisałem coś o stachanowcach - jeden już jest :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: Trzeciak »

Za dużo Ziemca w TVP? #winakurskiego :D
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: ketjow »

za poprzednich władz też występował jako "gość dnia" :)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: michal_borkowski »

Ale nie prowadził "Debaty".
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: ketjow »

a co ma jedno do drugiego
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: michal_borkowski »

Częstotliwość obecności na wizji i suma w kontrakcie. Zwlaszcza to ostatnie jest istotne.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: michal_borkowski »

Chyba jednak P. Babiarz nie przypadkowo znalazł się za J. Kurskim na jego konferencji w TVP: http://wpolityce.pl/m/polityka/279007-p ... odzi-wideo
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: Felippe »

Dziwie się, że jeszcze do programu zapraszają Wielowieyską, skoro odeszła z TVP Info, solidarnie wspierając kolegów, którzy zostali zwolnieni.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: matik »

Wielowieyska odchodzi dopiero z końcem stycznia.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: Camilo »

SE: program od marca wylatuje z ramówki TVP1.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: [TVP1] Świat się kręci

Post autor: Felippe »

Pudelek pisze:Agata Młynarska pod koniec 2013 roku przeszła z Polsatu do TVP, gdzie dostała autorski program Świat się kręci. Prezenterce tak zależało na sukcesie, że ostatecznie przepłaciła to zdrowiem. Podczas pracy na planie zasłabła i trafiła do szpitala. Lekarze stwierdzili, że musi całkowicie zmienić swój tryb życia i odżywiania i nie może już więcej się przepracowywać.

Młynarska w końcu zdecydowała się podzielić prowadzeniem programu najpierw z Maciejem Kurzajewskim, a potem Arturem Orzechem.

Nowemu prezesowi telewizji publicznej program się jednak nie podoba. Jacek Kurski chce, żeby nowa telewizja emitowała wyłącznie programy produkowane przez siebie, a nie przez firmy zewnętrzne, które zarabiają na tym miliony. Najgłośniejszym przykładem jest spółka Tomasza Lisa, której TVP płaciło za każdy program aż 92 tysiące złotych: Tomasz Lis zarobił w TVP ponad 6 milionów złotych?

Kurskiemu najbardziej przeszkadza teraz należąca do Rinke Rooyensa spółka Rochstar, producent programu Młynarskiej.

O zwolnieniu Agaty Młynarskiej mówiło się już od kilku tygodni - pisze Super Express. Szalę przechyliło powołanie Jacka Kurskiego na nowego prezesa Telewizji Polskiej. Kiedy pracę stracili m.in. Hanna Lis, Beata Tadla i Piotr Kraśko, było pewne, że kolejna będzie Agata Młynarska. Nowym władzom nie podoba się formuła programu, a także fakt, że realizowany jest on przez zewnętrzną spółkę. Jacek Kurski, obejmując urząd prezesa, zapowiedział, że dla takich produkcji nie będzie teraz miejsca. Agata Młynarska na szczęście nie zostanie bez pracy. Nadal pozostanie redaktor naczelną jednego z miesięczników oraz prowadzącą portal internetowy dla kobiet.
No dobra, chcą emitować wyłącznie programy produkowane przez siebie. Czyżby "Kocham Cię, Polsko" nie byłoby już robione przez Rochstar? "The Voice" pewnie też wyleci całkowicie z ramówki, chyba, że sami się zajmą jego realizacją.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości