[TVN] Jestem, jaki jestem

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Czy lubisz "Jestem, jaki jestem"?

Tak
8
38%
Nie
13
62%
 
Liczba głosów: 21

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

[TVN] Jestem, jaki jestem

Post autor: Maciek »

MichaÂł WiÂśniewski juÂż od jakiegoÂś czasu skutecznie wypeÂłnia sobotniÂą ramĂłwkĂŞ TVN.
A co Wy, widzowie, sÂądzicie o tym programie?
Czy to szczyt kretynizmu i Âżenady (np. wyciÂąganie biednym ludziom bidetĂłw z Âłazienek),
a moÂże Âświetny show ("Och, jaki ten MichaÂś przystojny" - zdawaÂłoby siĂŞ sÂłyszeĂŚ z ust babcinek :D )

Co wam siĂŞ podoba, co nie, a np. jaki pogram proponowalibyÂście zamiast "Jestem, jaki jestem"? :shock:

Maciek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Hmmm... Program Jestem, jaki jestem chyba nie tak skutecznie wypeÂłnia te sobotnie wieczory. Program przyciÂąga przed telewizory trochĂŞ ponad 2 miliony widzĂłw, wiĂŞc hitem napewno nie jest. Przegrywa pozatym z Polsatowskim BAREM, ale notuje lepsze wyniki niÂż emitowana jesieniÂą w soboty Twoja droga do gwiazd, ktora Âśrednio ogladana byÂła ylko przez 1,1 mln widzĂłw. Program ma plusy i minusy (wg mnie). Nie lubiĂŞ MichaÂła, jego ÂżartĂłw i gÂłupich gadek, nie lubiĂŞ SoÂłtysika, ktĂłry uÂśmiecha siĂŞ od ucha do ucha. Nie lubiĂŞ teÂż filmĂłw z udziaÂłem Marty. W programie goszczÂą jednak czasem dobre gwiazdy, moÂżna siĂŞ trochĂŞ poÂśmiaĂŚ. Pozatym Jestem, jaki jestem wypeÂłnia mi wieczory sobotnie, bo BARU nie oglÂądam! Pozatym zazwyczaj czekam na film o 21:25! Co mogoby by zastÂąpiĂŚ Jestem, jaki jestem? Trudno powiedzieĂŚ, ale jak TVN zdecyduje siĂŞ na emisjĂŞ Big Brothera i 3 edycji Dla Ciebie Wszystko to RINGI w niedziele, UrbaĂąski w sobotĂŞ. Pozdrawiam! :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
mauron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 22:32
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: mauron »

osobisciem nie mam nic do tego programu wole ogladac wisniewskiego niz np. bar.
no ale jakby powstal big brither 4 to z pewnoscia ogladal bym go o wiele chetniej niz jestem jaki jestem
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja nie znosze MiÂśniewskiego, ani tego kretyĂąskiego programu z SoÂłtysikiem na czele. Jedyne co moÂże tam byĂŚ siekawe to jego rozmowy z gwiazdami. I to nie pod wzglĂŞdem interesownoÂści, ale tyko humoru. Jak byÂł Lepper to byÂły niezÂłe jaja. ZaczynaÂł strzelaĂŚ swoimi chaselkami: "Ja pana szanuje", "Pan jest inteligentnym czÂłowiekiem". O ludzie ale byÂły jaja :D , ale ogĂłlnie jestem na NIE!
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Do jego samej osoby nic nie mam, ale program sam w sobie jest nudny. Te 'Âśmieszne' scenki przeprowadzone przez jego ÂżonĂŞ, wszystkie wyjazdy pana W. sÂą po prostu beznadziejne. Tak samo jak ostatnio zapraszani goÂście...
Filip pisze:Ja nie znosze MiÂśniewskiego
Hmmm ;)
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Co hmmm? JEsli chodzi Ci o "Miœniewskiego" to jest to mix s³ów Micha³ i Wiœniewski :) . Co do wyjazdów pana W. to s¹dze, ¿e jest to beznadziejne, fakt, co jednak nie zmienia faktu, ¿e ludzie sie na to godz¹ zachêceni fors¹ i trac¹ dla niej 'wszystko'.
Pozdrawiam, Filip
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Z tego co opowiadacie znĂłw wnioskujĂŞ, Âże program jest kretyĂąski. "Niestety", sam nie mĂłgÂłbym oceniaĂŚ, bo po prostu tego g*** nie oglÂądam. ;) Zawsze moÂżna zmieniĂŚ kanaÂł, jednak mimo wszystko to marne 'szoÂł' to minus dla TVN-u dÂługi jak stÂąd na AugustĂłwka 3. ;) :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ZaleÂży gdzie mieszkasz :D .
Pozdrawiam, Filip
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

OdsyÂłam na prawy margines, pod liczbĂŞ postĂłw. O wÂłaÂśnie tam... ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości