Co wydarzy się 24 stycznia?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

U mnie teÂż sÂą krzaczki. A "wyniki oglÂądalnoÂści" jeszcze wrĂłcÂą, nie martwcie siĂŞ. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nom juÂż nie rĂłbcie problemu z dwĂłch krzaczkĂłw. :D Poprawi siĂŞ. A do 10 punktĂłw Majkella ustosunkuje siĂŞ nie bawem. :D WiĂŞc tak jak politycy proszÂą dziennikarzy, tak samo ja proszĂŞ o 4 dni spokoju. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kurczag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 26 maja 2004, 20:53

Post autor: kurczag »

kiedy zostanie zaktualizowany dzial o faktach???? i jeszcze jedno pytanie czy pojawi sie jakis film ze specjalnego wydania faktow, ktore dotyczylo wyborow w USA bo jakis czas temu na forum padaly takie zapowiedzi.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co w koĂącu z "wynikami oglÂądalnoÂści"? Kiedy zapadnie jakaÂś decyzja? :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Deycyzja juÂż zapadÂła. PowrĂłt wynikĂłw oglÂądalnoÂści okoÂło 7 lutego.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Super :D Dalej bĂŞdzie prowadziÂł szymcio, czy teraz Maciek?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciek.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak myÂślaÂłem :D Czy to bĂŞdzie w takiej samej formie, jak poprzednio, czy bĂŞdzie to wyglÂądaÂło nieco inaczej?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

O to mnie juÂż nie pytaj. Ja tylko narzucam pewne standardy, a z zaÂłoÂżenia to jest dziaÂł autoski, wiĂŞc bĂŞdzie tak jak bĂŞdzie chciaÂł Maciek. Z wstĂŞpnych rozmĂłw wiem, Âże bĂŞdzie nieco inaczej niÂż robiÂł to szymcio, ale rĂłwnie interesujÂąco.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A co z dzia³em Fakty? Wci¹¿ œwieci pustakami. Po innych, jak np TVN24 czy TVN meteo zosta³y tylko wspomnienia.
DostaÂłeÂś wczoraj dwa nowe zdjĂŞca studia - wykorzytaj.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W tej chwili pracowa³em nad szablonem dla bloga Kasi, do jutra muszê skoùczyÌ stronê http://www.blick-punkt.pl (polsko niemiecka firma która sprowadza do kraju sprzêt optyczny), bo w³aœciciel p³aci ca³kiem przyzwoite pieni¹dze. Przedwczoraj zamówienie na stronê z³o¿y³o u mnie ma³¿eùstwo lokalnych rzeŸniarzy, którzy maj¹ na swoim koncie wiele pomników, nagrobków, wystaw, rzeŸb, tablic pami¹tkowych etc. I im te¿ muszê wykonaÌ stronê. Du¿o nie p³ac¹, a zawsz coœ. I w miêdzy czasie przygotowujê serwis o Anicie Werner. I na koùcu tej listy jest tvn.tivi.pl

Dlatego z ka¿dym tygodniem zwiêksza siê pozycja szymcia w serwisie. Chodzi o to, ¿eby nie powtórzy³a sie sytuacja z poprzedniego roku i jak wyjadê na dwumiesiêczne wakacjê do W³och, to serwis musi funkcjonowaÌ normalnie. Poza tym przygotowywanie stron na zlecenie jest o wiele bardziej op³acalne ni¿ tvn.tivi.pl, które traktujê tylko jako hobby. Serwisami dla innych osób zaj¹³em siê kilka tygodni temu, a ju¿ mia³em 3 zamówienia za bardzo dobre pieni¹dze jak na mój wiek i czas który muszê temu poœwiêciÌ. Poza tym mam jeszcze inny projekt komercyjnego serwisu, do którego tworzenia zabieram siê ju¿ od roku. Ale o tych dwóch ostatnich sprawach mogê podyskutowaÌ wy³¹cznie na forum zamkniêtym.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Albo u mnie z kompem coÂś nie tak, albo nie ma jeszcze zdjĂŞcia tygodnia. Co z "wynikami oglÂądalnoÂści"?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jest zdjĂŞcie tygodnia - z "Rosyjskiej ruletki". :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości