[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

na podstawie informacji o dwóch nowych serialach/ fabuła, postaci/, które pojawiły się w publikatorach, odnoszę wrażenie, że miejsce "Magdy M" prędzej zajmie "Teraz albo nigdy" niż "39 i pół" :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

promocja serialu już się zaczęła, widziałam bardzo kolorowe, przyciagajace uwagę bilboardy dziś na mieście :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pawell »

A mogłabyś (lub ktokolwiek mógłby) zrobić zdjęcie tego billboardu? :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

oczywiście, że mogę nie ma sprawy :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

no i zrobiłam dzisiaj tę fotkę, chciałam zrobić w kilku miejscach i wybrać najlepsze, ale nie sprawdziłam baterii w aparacie :x i udało się zrobić tylko w jednym miejscu, wszystkie billboardy, które widziałam są identyczne. Widziałam również dzisiaj zajawkę w TVN, mam nadzieję, że serial będzie tak samo dynamiczny.
Również dzisiaj w DdTVN była rozmowa z Dorotą Deląg i pojawił się napis "39,5", to mi raczej przypomina temperaturę :lol: , wg mnie wersja "39 i pół" jest lepsza

http://img229.imageshack.us/img229/4458/39gf8.jpg

Obrazek
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pawell »

Jeszcze raz wielkie dzięki, Isadora za zdjęcie i za fatygę. :) Fajna ta reklama.
Isadora pisze:Również dzisiaj w DdTVN była rozmowa z Dorotą Deląg i pojawił się napis "39,5", to mi raczej przypomina temperaturę :lol: , wg mnie wersja "39 i pół" jest lepsza
Raczej będzie "39 i pół". Widać to po plakacie i po stronie internetowej :arrow: http://www.39ipol.onet.pl (w budowie). A w "Dzień Dobry TVN" pewnie sobie skrócili - może nie wiedzieli jaki jest "oficjalnie" tytuł. :lol: Zresztą same liczby brzydko wyglądają. :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

wcale się nie sfatygowałam, jestem typem miejskiego piechura, do tego lubię Warszawę i fotografowanie, sporo tych billbordów, niedługo pewnie dojdą kolejne z TzG i serialu "Teraz albo nigdy", ciekawe czy jakaś inna stacja przebije TVN na billboardy w najbliższym czasie :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: r_r16 »

"39 i pół" jak widać po bilboardzie będzie nadawany we wtorki o 21:30. O ile dobrze się orientuję o tej porze miał być nadawany serial "Teraz albo nigdy". :mhm:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: qmate »

Bilbord bardzo atrakcyjny ;) Tylko napis od 4 marca słabo widoczny :(
//////////
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

Faktycznie data i godzina emisji chyba mogłyby być trochę większe, a "Teraz albo nigdy " być może będzie w sobotę o 21.30, bo w pierwszej wersji chyba właśnie o tej porze miało być "39 i pół"
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:O ile dobrze się orientuję o tej porze miał być nadawany serial "Teraz albo nigdy". :mhm:
No właśnie: miał być. :) Widocznie Pani producent "Teraz albo nigdy" i Olivier Janiak mieli złe informacje. :twisted:
qmate pisze:Tylko napis od 4 marca słabo widoczny :(
Zastanawiałem się - gdy pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie - co tam jest napisane no i musiałem trochę powiększyć. :P Kiepsko ten żółty jest widoczny. Ale wydaje mi się jeśli ktoś sobie idzie to bez problemu przeczyta wszystkie informacje zawarte na tym billboardzie. :roll: Może gorzej to widać z samochodu/autobusu/tramwaju, ale wtedy wystarczy zapamiętać tytuł, który jest dobrze umieszczony. :aniol:

Myślałem, że cały ten serial nie będzie niczym szczególnym. :> Jednak reklama, która pojawia się w TVN zachęciła mnie do oglądania. Zapowiada się sympatycznie. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: qmate »

Też może obejrzę ten serial tylko znając mnie jak obejrzę jeden odcinek to już mnie wciągnie i będę "musiał" oglądać ten serial. Chociaż... może Tola mnie skutecznie zniechęcić także jest pewne prawdopodobieństwo. W ogóle to ta dziewczyna nie pasuje do serialu ??obyczajowego/komediowego??. I jeszcze Ci bliźniacy... :?
//////////
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

Jeśli Karolak ma być w serialu menedżerem, to udział Toli wydaje mi się być na miejscu /wyobrażacie sobie na Jej miejscu np Gosię Andrzejewicz :lol: /, ale zastanawiam sie kim będą bracia bliźniacy :o , widziałam ich zdjęcia w prasie, pasują mi na ochronę w dyskotece :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: r_r16 »

Widziałem przed chwilą zwiastun "39 i pół" - zapowiedź średnio mnie zachęciła do oglądania serialu...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pawell »

Strona serialu już ruszyła :arrow: http://www.39ipol.onet.pl :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości