Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

michos, cholera zdecyduj siĂŞ, najpierw chcesz zeby Anity nie byÂło w porankach, teraz chcesz zeby byÂła, teraz piszesz, Âże jak bĂŞdzie chodzic po studiu to poraÂżka bo skoĂączy o 9, ale niech nie siedzi przy tym obleÂśnym biurku tylko chodzi po studiu, aaaaaaaaaaaaaaaa :!: zwariowaĂŚ moÂżna :evil: :arrow:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

ÂŁukasz pisze:Ja Wam mĂłwiĂŞ, Âże nie ma siĂŞ co przejmowaĂŚ godzinami niusĂłw. Oni wszystko zmaniaczajÂą. :D...
Wystarczy lekki tuning i juÂż moglibyÂśmy byĂŚ szybsi. :D

Obrazek
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A moÂże w ogĂłle 4:44? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Zaczynam kochaÌ ten program, dzisiaj Kuligowska zamiast Kalczyùskiej, Porada zwraca uwagê Popielarskiej ¿e jak jej w³¹cz¹ mikrofon to bedzie j¹ lepiej s³ychaÌ :lol: Super :!: Brakuje mi jeszcze tylko rozmów w studio z goœcmi, ale takich rozmów l¿ejszego kalibru tzn. na l¿ejsze niz polityka tematy :wink: :arrow:

PS. No i sie doczekaÂłem... Rozmowa ze Stefanem NiesioÂłowskim na temat walki z imperialistyczna stonkÂą... :? :arrow:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Mi jakoÂś w roli prowadzÂącego serwisy przypadÂła do gustu KalczyĂąska. Kuligowska jest troche flegmatyczna i zbytnio do dynamicznych pasm nie pasuje :)
Dzisiaj nie podoba³o mi sie, ¿e serwis zaczyna³ sie tradycyjn¹ d¿wiêkow¹ czo³ówk¹, zamiast dŸwiêkiem Poarnku. Ten drugi jest zdecydowanie lepszy, gdyz jest dynamiczniejszy :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

OglÂądaÂłem dziÂś "Poranek" (specjalnie wstaÂłem wczeÂśniej aby zobaczyĂŚ nowe rozwiÂązania) :wink:

Jestem jednak jakby na to nie patrzeĂŚ nie mile zaskoczony. Jest mniej informacji, chodzenie po studiu teÂż nie jest czymÂś ciekawym. Zamiast dobrych informacji pojawia siĂŞ wiĂŞcej reklam. PrzegÂąd prasy --> reklama --> Pogoda --> reklama --> serwis --> i znowu reklama :?

Pewnie teÂż dlatego, Âże w koĂącu znalazÂł siĂŞ jakiÂś sponsor: NESCAFE. Sama grafika i muzyka -bradzo Âładne, zaskoczony (mile) byÂłem obecnoÂściÂą Marty Kuligowskiej :P
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

arti pisze: Dzisiaj nie podoba³o mi sie, ¿e serwis zaczyna³ sie tradycyjn¹ d¿wiêkow¹ czo³ówk¹, zamiast dŸwiêkiem Poarnku. Ten drugi jest zdecydowanie lepszy, gdyz jest dynamiczniejszy :)
A ja widzialem, Âże zaczynaÂł siĂŞ dÂźwiekiem Poranka, moÂże nie sÂą konsekwentni :? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A gdzie i kiedy zobaczymy AnitkĂŞ :?: :?: :?:
Jestem jednak jakby na to nie patrzeĂŚ nie mile zaskoczony. Jest mniej informacji, chodzenie po studiu teÂż nie jest czymÂś ciekawym. Zamiast dobrych informacji pojawia siĂŞ wiĂŞcej reklam. PrzegÂąd prasy --> reklama --> Pogoda --> reklama --> serwis --> i znowu reklama
To siĂŞ nazywa przerost formy nad treÂściÂą co dotyczy caÂłego tvn-u :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To jak byÂła Marta Kuligowska to czyÂżby jutro miaÂła byĂŚ Danka Kondratowicz. MoÂże wszyscy bĂŞdÂą w poranku i siĂŞ wymieniaĂŚ bĂŞdÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Michos i Kaseta maj¹ racje. Ogl¹da³êm dzisiaj Poranek (w odopowidnich momentach w³¹cza³em TVP1) i stwierdzam, ¿e owszem wszystko fajne, Porada bardzo dobry, ale jakiejœ konkretnej informacji brak. Mamy rozmowy o niczym, durne tematy i temaciki. Z drugiej strony mo¿e w³aœnie takich newsów ludzie oczekuj¹ rano? S¹dzê, ¿e poprzedni Poranek chociaz nudny i powolny, by³ bardziej treœciwy.

PS przy okazji widaĂŚ ile kasy wydali na to studio. Jazdy kamera sÂą imponujÂące. Moze wreszcie pojawi siĂŞ ta na specjalnej szynie?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no jasne ze rano ludzie oczekuj¹ czegoœ lekkiego :!: czy jak wstajesz rano Faustuchu to nie masz obaw w³¹czyc radio lub telewizor bo us³yszysz/zobaczysz news o kolejnej tragedii, kolejnej aferze itp. to nie znaczy, ze maj¹ nie mówiÌ o z³ych rzeczach, chodzi tylko o to ¿eby pozytywnie nastwiÌ rano cz³owieka, ¿eby nie odechciewa³o mu sie ¿yÌ 5 minut po wstaniu z ³ó¿ka :!: :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wiêc Arrow wyt³umacz mi dlaczego poranne Sygna³y Dnia s¹ tak popularne? Przecie¿ wcale nie daj¹ tam specjalnie lekkich i ³atwych tematów. Ma³o tego - bardzo czêsto s³owa wypowiedziane w³aœnie w tym programie przez polityków komentowane s¹ przez ca³y dzieù i trafiaj¹ do wieczornych dzienników. Oczywiœice jest jeszcze Zetka i RMF, ale praktycznie tylko Olejnki trzyma tam klase. Poranne rozmowy RMF s¹ beznadziejne i rzadko s³u¿¹ za podstawê do rozmów w ci¹gu dnia. Zazwyczaj cytowana jest Trójka, Radio Zet no i w³aœnie Sygna³y.
Moi rodzice od dawna rano s³uchaj¹ Jedynki, a ja chc¹ nie chc¹ przyzwyczai³em siê ju¿ do Sygna³ów dnia.

PS tutaj nie chodzi o pozytywne nastawienie, tutaj chodzi o rzetelnÂą i wyczerpujacÂą informacjĂŞ, a ta jak obecnie siada w nowym Poranku.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PS tutaj nie chodzi o pozytywne nastawienie, tutaj chodzi o rzetelnÂą i wyczerpujacÂą informacjĂŞ, a ta jak obecnie siada w nowym Poranku.
Jak i w caÂłym tvn24 :twisted: :twisted: :twisted:
A moÂże po prostu redakcji nie chce siĂŞ pracowaĂŚ i ci ludzie ktĂłrzy sa pokazywani przed komputerami ukÂładajÂą pasjansa :?: :lol: :lol: :lol:
Ja proponujê donieœÌ tam kanapê :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Michos, zobaczymy co powiesz jak Anita sie pojawi w poranku :D

Faustus, moÂże niepotrzebnie napisaÂłem to w liczbie mnogiej, ja oczekujĂŞ czegoÂś takiego, co daje mi obecnie tvn24 w Poranku, a rzetelnej informacji tam nie brakuje, moze po prostu ginie trochĂŞ w gÂąszczu lekkich i przyjemnych newsĂłw :wink: :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Michos, zobaczymy co powiesz jak Anita sie pojawi w poranku
Anitka zawsze podnosi poziom audycji :!: :!: :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości