Ryszard Cebula

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukaszu czemu ze mn¹ dziwna sprawa? Owszem, masz racjê mówi¹c, ¿e to wa¿ne (przyjmujê Twoje argumenty), ale s¹dzê, ¿e chyba skoùczy siê na strachu. (Mam tak¹ nadziejê). W³¹czy³em przed chwil¹ na TVP1 i wyobraŸcie sobie, ¿e przerwali Jamesa Bonda, ale nie po to, aby pokazaÌ zdjêcia z Warszawy, ale aby pokazaÌ zdjecia z Tytana, i chyba to przejdzie do histori - tj relacja z Tytana. Pierwsze zdjecia z Tytana ju¿ s¹.

TVN24 wÂłaÂśnie nadaje relacje.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

i co bylo, bo przegapilem? :lol:

PS. Zaczynam sie ciekawic czy bank zrobi bum (ale ja jestem dzis niegrzeczny).

PS 2. ÂŁukasz, popijawa sie skonczyla juz czy co? :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Zacznie siĂŞ jak Kasia pĂłjdzie spaĂŚ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

baryla pisze:i co bylo, bo przegapilem? :lol:

PS. Zaczynam sie ciekawic czy bank zrobi bum (ale ja jestem dzis niegrzeczny).
E tam nie bĂŞdzie bum , znajÂąc Âżycie goÂściu siĂŞ podda i po sprawie, zamiast odzyskac pieniÂądze np na drodze prawnej to bĂŞdzie pewnie musiaÂł pokryc koszty akcji jak rĂłwniez pujdzie do kicia na kilka lat.Zawsze to siĂŞ tak koĂączy.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

baryla pisze:Na 150% jutro jedynka w Wydarzeniach to napad na bank i ani mru mru o Cebuli...
No napewno... teÂż jestem tego pewny. Tak jak we wczeÂśniejszym poÂście napisaÂłem: inne media konkurencyjne juÂż nic o TVN-ie nie i Cebuli nie powiedzÂą
kwiatek pisze:A wiĂŞc czekamy do 22:40
Tzn, bĂŞda coÂś o tym mĂłwiĂŚ na TVN czy na TVN24??
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no i bylo specjalne wydanie uwagi. normalnie wygladalo to jak jakies obrazki z ameryki. no ale ok - chca to rozwiazac, tylko niech leÂśkiewicz sie pilnuje, bo najpierw jest apel cebuli o poddanie sie desperata, a zaraz leskiewicz mowi tak jakby gosc byl chory psychicznie, chociaz wie, ze teraz ten gosc patrzy na niego

a wiadomosciach powiedzieli ze na zyczenie desperata "sprowadzono nawet wskazanego dziennikarza"
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no to chociaÂż coÂś wspomnieli, ale Âżeby chociaÂż podali, ze z TVN, juÂż nie chodzi nawet tu o nazwisko....

A tak w ogĂłle to podobaÂło mi siĂŞ przemĂłwienie Cebuli skierowane do tego desperata zamkniĂŞtego w banku.
Kolejne dziÂś wydanie nadzwyczajnie uwagi na Âżywo o 23.20.
Ciekawe czy przez noc wyjaÂśni siĂŞ ta sprawa...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Anonymus pisze:Ciekawe czy przez noc wyjaÂśni siĂŞ ta sprawa...
Facet w koùcu zaœnie. Chyba, ¿e wzi¹³ ze sob¹ alkohol to wywali bude w powietrze. Jednak ma³o prawdopodobne, ¿e coœ tam ma. Jest ju¿ news na stronie, za chwilê zdjêcia.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

dziaÂłasz nawet w 18 - brawo :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jak zawsze trzeba byĂŚ szybciej niÂż te inne takie... :D

Tylko nie za bardzo mam ochotĂŞ na jakieÂś wydania uwagi o 1:00, 2:00 i 3:00. :D Nie lubiĂŞ takich rzeczy jak np. Noc amerykaĂąska. Ale od dzisiaj ferie wiĂŞc mogĂŞ czuwaĂŚ na tym bankiem i stronÂą. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Ale uwaÂżam, Âże dziÂś Warszawa siĂŞ sprawdziÂła. na miejscu niemal natychmiast zjawiÂły siĂŞ sÂłuÂżby bezpieczeĂąstwa, policja, brygada antyterrorystyczna, straÂże, karetki, miejsce odpowiednio zabezpieczyli.
Tak jak ÂŁukasz powiedziaÂł, dobrze, Âże juÂż sÂą ferie... [no nie wszĂŞdzie ale u nas w woj.podkarpackim juÂż sÂą :lol: ]
co ma siê staÌ to siê stanie... widzê, ¿e wszystkie nadzwyczajne wydania uwagi s¹ prawie takie same nic siê znie zmienia, jak cos sie zmieni to jutro siê dowiem bo ju¿ dziœ nei chce mi siê œledziÌ tego tematu ca³¹ noc :wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No trudno ¿eby Warszawa siê nie sprawdzia³a i kartki albo stra¿ nie przyjecha³y. To nie Bies³an i Warszawiacy nie wylec¹ na tego mê¿czyznê z karabinami. :D A swoj¹ drog¹ to ciekawe jakby tak¹ sprawê ruscy rozwi¹zali? Pewnie by puœcili tam jakiœ pocisk z bazuki - pó³ budynku by zdemolowali ale cel zniszony. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ktoÂś moze powiedziec jak ten caÂły cyrk siĂŞ skoĂączyÂł i czego koleÂś chciaÂł od Cebuli ???
btw... jeÂśli to nie jest pozorowane dla podniesienia oglÂądalnoÂści prze z tvn to ja kolesia rozumiem... w naszym kraju po normalnemu nic nie zaÂłatwisz :?
Android <3
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Podda³ siê oko³o pó³nocy, zosta³ przes³uchany i wypuszczony.
Desperat, ktĂłry groziÂł wysadzeniem Banku Millenium przy Rondzie ONZ w Warszawie, miaÂł tylko atrapĂŞ ÂładunkĂłw wybuchowych.
[...]
InformacjĂŞ tĂŞ przekazaÂła Komenda StoÂłeczna Policji. Obecnie mĂŞÂżczyzna jest przesÂłuchiwany, i prawdopodobnie jeszcze dziÂś zostanÂą mu postawione zarzuty. Grozi mu do 12 lat wiĂŞzienia.

O tym pisze dzisiejszy Fakt Obrazek
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Chajzer wraca? Ma ktoÂś ten artykuÂł? :shock:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb, Wojciech 35 xxx i 115 gości