Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Czasami mi siĂŞ wydaje, Âże SK zaczyna przypominaĂŚ pomieszanie rozmĂłw politykĂłw z Szymon Majewski Show i humoru z (ech, gdzieÂżeÂś jest?) "Ale Plama".
I'm ready for HD!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michaek pisze: Kosztem Bilansu ktĂłry bĂŞdzie o 23 i bĂŞdzie krĂłtszy
dodatkowe wydanie BILANSU bĂŞdzie o 19.30
wiĂŞc niezupeÂłnie kosztem
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

jak wam sie podoba nowa oprawa szkla??
Dla mnie super - nowoczesna , dynamiczna , przestronna , cieple barwy , mocne kolory.
REWELACJA
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

MoÂże jakieÂś capsy ?:P
Dared00

Post autor: Dared00 »

Wg. mnie oprawa jest lepsza ale tylko graficzna. Poprzednia oprawa muzyczna byÂła sporo, sporo lepsza.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

PabloOoOo_90 pisze:MoÂże jakieÂś capsy ?:P
No wÂłaÂśnie :!: 8) Niestety, :( jescze nie widziaÂłam tej nowy oprawy, ale dzis postraram sie obejrzec :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŚwietna oprawa, dynamiczna, "ciepÂła", bardzo dobrze to wyglÂąda - Âświetna zmiana !! A wiadomo coÂś odnoÂśnie zmian w dÂługoÂści programu ??
ZIMA
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Nareszcie obejrzaÂłam :!: Faktycznie fajne to teraz wyglada. Tak lepeiej, bardziej krzykliwie... I Siano bardzo Âładnie przepraszaÂł za swojÂą pomyÂłkĂŞ. WidaĂŚ, Âże byÂło mu wstyd i siĂŞ tym gryzÂł. A rozmowa teÂż ciekawa wczoraj, szczegĂłlnie ta klima :)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

We wczorajszym programie G.Miecugow powiedziaÂł mniej wiĂŞcej coÂś takiego, Âże "wszystko wskazuje na to, Âże trochĂŞ tu z PaĂąstwem posiedzĂŞ"

Ciekawe dlaczego ?? Na stronie tvn24 przed wczorajszym programem byÂła zapowiedÂź, ze prowadziÂł bĂŞdzie Sianecki, byÂł Miecugow i jeszcze takie jego sÂłowa. CzyÂżby Tomek chorowaÂł ??
ZIMA
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

No to ja z³o¿ê gratulacjê dla u¿ytkownika tego forum a mianowicie dla u¿ytkownika Grzesioo poniewa¿ dzisiaj na pocz¹tku Szkie³ka pojawi³ siê fotomonta¿ wykonany przez niego. To by³ na pewno Grzesioo bo na tym fotomonta¿u by³ podpis z forum kamuii a jak siê nie mylê to ten sam Grzesioo.

Teraz mo¿e s³ów kilka na temat samego fotomonta¿u. Przedstawia³ on Wojciecha Zimiùskiego w kapeluszu kowbojskim i odznak¹ szeryfa. Chodzi³o o to ¿e jeden z widzów porówna³ kiedy¿ pana Wojtka z Chuckiem Norrisem. Bardzo udany fotomonta¿ no a adres forum kamuii pojawi³ siê na ekranie przez klika sekund ale siê pojawi³.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Eric pisze:No to ja z³o¿ê gratulacjê dla u¿ytkownika tego forum a mianowicie dla u¿ytkownika Grzesioo poniewa¿ dzisiaj na pocz¹tku Szkie³ka pojawi³ siê fotomonta¿ wykonany przez niego. To by³ na pewno Grzesioo bo na tym fotomonta¿u by³ podpis z forum kamuii a jak siê nie mylê to ten sam Grzesioo.

Teraz mo¿e s³ów kilka na temat samego fotomonta¿u. Przedstawia³ on Wojciecha Zimiùskiego w kapeluszu kowbojskim i odznak¹ szeryfa. Chodzi³o o to ¿e jeden z widzów porówna³ kiedy¿ pana Wojtka z Chuckiem Norrisem. Bardzo udany fotomonta¿ no a adres forum kamuii pojawi³ siê na ekranie przez klika sekund ale siê pojawi³.
TeÂż to widziaÂłem :brawo: dla autora fotomontaÂżu i autorki caÂłego projektu stronki :P

Dwie g³ówne si³y rz¹dz¹ce w internecie w sferze stron medialnych :) :D
ZIMA
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Moim zdaniem Miecugow powinien popracowaĂŚ nad swoim gÂłosem a dokÂładnie powinien mĂłwiĂŚ gÂłoÂśniej. ZwÂłaszcza w "Szkle Kontaktowym" gdzie wcale go nie sÂłychaĂŚ tylko mruczy coÂś sobie pod nosem nie wiele lepiej jest w "Innym Punkcie Widzenia".
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kto nie oglÂądaÂł wczoraj SzkÂła kontaktowego z Panami Miecugowem i jak zawsze rewelacyjnym Jachimkiem niech ÂżaÂłuje :lol: SzczegĂłlnie koĂącĂłwki :lol:

Otó¿ "Grupa Trzymaj¹ca W³adzê" wykona³a rewelacyjny monta¿ z wybranych wypowiedzi polskich gwiazd polityki i ¿ycia publicznego podk³adaj¹c na koniec pod ten tekst muzykê.

Po prostu taka rysunkowa bajka muzyczna !! ByÂło to wiĂŞcej niÂż rewelacyjne :lol: 8) :brawo:
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie wie ktoÂś gdzie w internecie moÂżna zobaczyĂŚ wczorajszy klip ze SzkÂła. Chodzi mi o Mandarynie i KaczyĂąskiego w sejmie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości