[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Wydarzenia

Post autor: TinkiWinki »

Grabarczyk to jest fenomen na skalę światową. Wydarzenia z Jej udziałem i bez przejęzyczenia to Wydarzenia stracone. Kiedyś przejęzyczyła się wymawiając swoje nazwisko na powitanie :D Takie rzeczy można a nawet trzeba leczyć.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wydarzenia

Post autor: epsztajnek »

TinkiWinki pisze: Wydarzenia z Jej udziałem i bez przejęzyczenia to Wydarzenia stracone.
Dziś pomyliła Białoruś z Ukrainą :lol2:
Takie rzeczy można a nawet trzeba leczyć.
No, może tak nie do końca ;) :D
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Beata G. w Nowym Dniu w PN:
Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wydarzenia

Post autor: epsztajnek »

A we wczorajszych "Wydarzeniach" nasza ulubienica ;) zadeklarowała, że zapowiedź materiału o ogólnopolskim dyktandzie "wygłosi wyjątkowo starannie" :lol2:
A więc nie traćmy nadziei :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Komunikat prasowy Polsatu / Media2 pisze:W marcu 2010 roku do zespołu prowadzących popołudniowe "Wydarzenia", informacyjny magazyn Telewizji Polsat, dołączy Maciej Stroiński, znany do tej pory z anteny Polsat News.
Maciej Stroiński karierę dziennikarską rozpoczął w wieku 18 lat w Radiu Merkury Poznań. W 1998 roku podjął pracę w poznańskim ośrodku TVP, gdzie pełnił m.in. funkcję prezentera, wydawcy i reportera. W latach 2000 - 2002 pracował dla "Faktów" TVN jako korespondent krajowy. W kolejnych latach odpowiadał za budowę pasma informacyjnego poznańskiej telewizji WTK. W 2004 roku związał się z Telewizją POLSAT, gdzie był m.in. reporterem „Wydarzeń”. Od 2009 roku pracuje w Warszawie w Polsat News, gdzie jest prezenterem i wydawcą.
To już chyba z Magdą Kaliniak w "Wydarzeniach" można się oficjalnie i na stałe pożegnać. :mhm: W sumie to nie wiem, czym sobie na taki awans zasłużył, bo to przeciętny prompterowy czytacz. :neutral:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Wydarzenia

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:To już chyba z Magdą Kaliniak w "Wydarzeniach" można się oficjalnie i na stałe pożegnać. :mhm:
:neutral: Jeśli tak, to nie wiem jaki sens miał mieć Jej pobyt tam. Według mnie spradziła się bardzo dobrze, myślalem, że kolejnym krokiem będzie awans na stałe do wydania wieczornego, a tu taka siara. :neutral:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Agnieszka Mosór miała dzisiaj nieprzespaną noc. Gościem "Graffiti", które miała dziś rano prowadzić w PN miał być Janusz Palikot, jednak obudził ją o 23.20 i odwołał wizytę. Nowego gościa udało jej się znaleźć dopiero po 7.00. O wszystkim poinformował Tomasz Machała na Facebooku.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wydarzenia

Post autor: epsztajnek »

No, na zmordowaną to dzisiaj nie wyglądała :hyh:
Widać, dziewczyna zaprawiona w takich bojach :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wydarzenia

Post autor: epsztajnek »

Krótki komentarz Beaty Grabarczyk na temat sondaży w wyborach prezydenckich

http://www.sendspace.com/file/xqy3f5
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Wydarzenia

Post autor: Sobek19925 »

Dziś 6 urodziny Wydarzeń
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Podobno w biuletynach, jakie rozesłali z tej okazji do mediów, jest mowa o wszystkim, tylko nie o Lisie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ciekawe, co się dzieje z Beatą Grabarczyk? :mhm:
Ostatnio kompletnie nie mogę się na nią natknąć, natomiast zauważyłem, że znacznie częściej pojawia się Stroiński. Niedawno - jakby za nią - zadebiutował nawet w wieczornych wydaniach. :neutral:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wydarzenia

Post autor: epsztajnek »

Też się zastanawiam.
Już ponad 3 tygodnie wydarzenia o 16:50 prowadzą na zmianę Wrześniewska i Stroiński.
A Grabarczyk tegoroczny letni urlop zaliczyła już wcześniej.
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Wydarzenia

Post autor: Sobek19925 »

Na pewno jest , bo kiedyś w materiale jak Wydarzenia miały urodziny to Grabarczyk była pokazana , razem z innymi . A materiał był na pewno kręcony 5 października .
A tak poza tym to kiedyś znowu przez pewien czas nie było Wrześniewskiej - Siegier , teraz niema Grabarczyk pewnie mają takie wolne .
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Wydarzenia

Post autor: ziom »

Ja za nia nie tesknie
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości