[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

wydarzenia

Post autor: zadra »

Dzisiejsze "Wydarzenia" faktycznie byÂły doÂśc udane, ale generalnie to uwaÂżam ten program za tak samo kiepski jak "Fakty" i "Wiadomosci", wszystkie one sÂą zreszta zrobione wedÂług jednej sztampy, niczego owego nie proponujÂą, tak samo schematycznie wybieraja newsy najwaÂżniejsze itd, itd....

Jesli WQydarzenia sÂą w czymÂś dobre to przede wszystkim w relacjach przygotowywanych przez ZiĂŞtkiewicz. Jest nparawdĂŞ dobra!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

I ja pozwolicie Âże wespre ten temat.

ObecnoœÌ Iwony Kutyny, osobiœcie twierdze ¿e dziennikarki pokroju Danuty Kondratowicz.

Piotr MaÂślak RadioZet
RafaÂł Jas Radio Zet
Tomasz MachaÂła TVN24
Jakub SobieniowskiTVN
MaÂłgorzata ZiĂŞtkiwicz
Piotr Michalak

i te nazwiska powoduj± ¿e czêsto w³±czam ten program i ¿ycze mu wiele dobrego. Choæ to ¿e studio i 2 reporterów zabrano z TVN i TVN24 i z FAKTÓW wiele ¶ci±gniêto ale trudno. A bardzo sie ciesze ¿e Lis postawi³ na Iwone Kutyne. Szkoda tylko jak post±pi³ z Dorot± Gawryluk ale ta dzieki nie mu osi±gnê³a sukces trafiaj±c na 19.30
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Smottunowicz jest w CNN w Atlanie i Lis nie miaÂł innego wyjÂścia i musiaÂł daĂŚ KutynĂŞ :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

MiaÂł. Jest jeszcze GugaÂła. I ciekawe czy jeszcze pracuje dla Polsatu Artur Tamborski. ÂŚwietnie wypadaÂł w popoÂłudniowych INFORMACJACH. Z przyjemnoÂściÂą oglÂądaÂłem.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MiaÂł. Jest jeszcze GugaÂła.
Tal ale on ledwo co wytrzymuje prowadzenie 1 programu a co dopiero jakby miaÂł prowadziĂŚ przez caÂły tydzieĂą :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

SÂą jeszcze spece od biznesu Joanna WrzeÂśniewska-Zygier [ w Polsacie chyba od poczÂątkĂłw] i Wojciech SzelÂąg.

Swoj¹ drog¹ zawsze dziwi³ mnie tak zróznicowany zespó³. A i jeszce Urszula Rzepczak. A ilu reporterów by mo¿na wymieniaÌ. Du¿y zespó³, efekt do nie dawna s³aby.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale ta Kutyna czyta Âładnie, pÂłynnie i nie zacina siĂŞ. Ma dobrÂą dykcjĂŞ, tyle Âże sama nie jest Âładna...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ludzie o czym Wy tu w ogole mĂłwicie? "Teleexpress" wymiata oglÂądalnoÂściÂą, liczba newsĂłw i atmosferÂą te wszystkie Wasze programidÂła razem wziĂŞte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Serwis na tv Trwam teÂż jest fajny, przynajmniej jakieÂś beznadziejne napisy, obrazki itp. w tle nie odwracajÂą uwagi widza od sedna informacji :mrgreen: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿, £ukasz jak zwykle przesadzi³. Tak¿e ze studiem - oczywiscie studio Wiadomoœci jest ma³e, ale wygl¹da o wiele lepiej ni¿ studi Wydarzeù. W Polsacie mamy róg studia zabudowany oklejonymi kolorow¹ foli¹ taflami szk³a i jakieœ telewizorki z hipermarketu. TVN24 TVP1 i Polsatu pod tym zwzglêdem porównywaÌ siê nie da. Pierwsza stacja nadaje z newsrooma - tj widzimy pracuj¹cych ludzi, komputery, stanowiska monta¿owe etc. Reszta nadaje z zaarano¿owanego studia, newsroom posiadaj¹c za œcian¹ lub piêtro wy¿ej. Ale w tym sêk, ¿eby owo zaaran¿owane studio by³o eleganckie i w dobrym guœcie. A to chyba w Polsacie nie wysz³o - ta kula ziemska kojarzy mi siê z bombk¹, a sam pomys³ jest trochê stary i nie id¹cy z duchem czasu. U Lisa mamy studio wciœniete w k¹t z jakimœ wisz¹cym telewizorem pod sufitem. W Wiadomoœciach ca³e studio jest obudowane, elektronika ukryta z wyj¹tkiem oœwietlenia.

Oto zdjecia
Obrazek

Jak widaĂŚ kaÂżda Âściana jest obudowana - takÂże ta na przeciwko prezentera, a przecieÂż mogli jÂą zostawiĂŚ bez niczego - tj cegÂły i jakaÂś plontanina kabli.
W norce chyba trudno by³oby ustawiÌ taki stó³?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

SÂądzĂŞ, Âże caÂłkowicie wykorzytujÂą dostĂŞnÂą powierzchniĂŞ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ÂŁukasz pisze: tyle Âże sama nie jest Âładna...

Bardzo Âładna....miÂły gÂłos Âświetna dykcja.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

kwiatek pisze:Wiadomosci nie sÂą prowadzone w norce!! Studio nie ejst nowoczesne ale umiÂą wykorzystaĂŚ ..

Moze nawet umiejÂą, a nie umiÂą :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

MoÂże jeszcze ja siĂŞ wypowiem.
I racjĂŞ przyznam chcÂąc nie chcÂąc Doktorkowi.
Porównywanie "Wydarzeù" do "Wiadomoœci" jest raczej absurdem. Pozatym twoje w³asne odczucia porównaj z odczuciami Polaków - "Wiadomoœci" maj¹ ponad 2 razy wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ program POLSATU...
Nie mogê zgodziæ siê z tym, ¿e studio "Wiadomo¶ci" jest nork±. Po nowym studiu FAKTÓW wielu widzów my¶la³o, ¿e "Wiadomosci" niczym nie zaskocz±, a zaskoczy³y i to pozytywnie. Jest prosto, elegancko i nie za 5 milionów :twisted: Nork±, a raczel domkiem lalki Barbie wielu nazywa studio "Wydarzeñ". Lisek niczego nie odkry³, stare studio jest bardzo podobne do starego studia FAKTÓW, te telewizorki za prowadz±cym s± bardzo sztuczne i "tandetne". S± te¿ mapy, jak w starych FAKTACH. Wszystko jednak w ró¿owo -granatowych barwach... kiepsko. To samo oprawa: ju¿ gorszej kuli ziemskiej ta firma któr± Lis tak siê chwali nie mog³a przygotowaæ. Kula odwraca uwagê widza... :roll: Prezenterzy nie s± najlepsi, lubiê jedynie Iwonê Kutynê, Hanka w CNNie niewiele siê nauczy, Guga³a zawsze bêdzie wg mnie w cieniu Andrzeja Turskiego.
Reporterzy: starajÂą siĂŞ, ale "Wydarzenia" podzielone sa na dwie czĂŞsci: mocnÂą: do 19., i sÂłabÂą : sensacyjnÂą, spoÂłecznÂą dla kur domowych po 19. MateriaÂły Kuby Sobieniowskiego nie sÂą juÂż tak dobre jak dawniej, MachaÂła siĂŞ stara -nie zawsze wychodzi. CeniĂŞ jedynie MaÂłgorzatĂŞ ZiĂŞtkiewicz -jej materiaÂły sÂą bardzo dobre.
W "Wiadomoœciach" materia³y s¹ ciekawe, s¹ ³¹czenia na ¿ywo, program spe³nia tzw. "misjê publiczn¹". Mo¿e i zbedne s¹ spotkania z Olejnik w œrodku programu i rozmowy o pogodzie i sporcie na koniec -program i tak o niebo lepszy jest od "Wydarzeù". "Wiadomoœci" u mnie s¹ zaraz po FAKTACH. W Wiadomoœciach nie na dobre co prawda wysz³y zmiany wœród prowadz¹cych: Dorota Wysocka nrazie niewiele nauczy³a siê, do Adamczyka nic nie mam, Ziemca nie darzê sympati¹, lubiê jedynie Kamila Durczoka, który jako jedyny przetrwa³ ze starej ekipy. Brakuje Danki, Joli, MA³gosi... :?
Polacy najchĂŞtniej wybierajÂą "WIADOMOSCI" (pomijam TELEEXPRESS). KaÂżde wydanie gromadzi ponad 5 mln widzĂłw. FAKTY sÂą drugie -4 mln Âśrednio, "Wydarzenia" -3? Dziwi mnie Âże w tym tygodniu nie pisano juÂż o stabilnych 'Wydarzeniac". OglÂądalnosc spadÂła? :twisted:

Z £ukaszem zgodzê siê w jednej kwestii. Gdyby Lis chcia³ zmienic (poraz kolejny) porê nadawania "Wydarzeù" ³atwiej konkurowa³o by mu siê w³aœnie z "Wiadomoœciami" TVP1. FAKTY mimo i¿ "Wydarzenia" wchodz¹ na program nie straci³y, maj¹ sta³¹ i wiern¹ widowniê :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kwiatek pisze:umi¹ wykorzystaÌ ro¿en sposoby kadrowaÌ a nie ja w Faktach tylko te badziewne kó³a, kropki etc.
O czym Ty znami dyskutujesz? Co maj¹ sposoby kadrowania do kó³ek i kropek, czyli oprawy graficznej? :D
kwiatek pisze:I nie mów ¿e Kamil Za³atwia sobie Wiktory!! Ja te¿ moge powiedzieÌ ze pOchanke sobia za³atwi³a g³ówne fakty przez mê¿a (i ³ó¿ko)..
Oj ale Kamil naprawdĂŞ sobie zatwiÂł albo raczej jemu zaÂłatwili a on siĂŞ na to zgodziÂł. NiemoÂżliwÂą jest sytyuacja, Âże kilkaset tysiĂŞcy gÂłosĂłw podzieli siĂŞ na dwĂłch panĂłw identycznie. Dzwine jest teÂż tÂłumaczenie Faustusa, ktĂłry prĂłbowaÂł tÂłumaczyĂŚ, Âże to oszustwo, to sprawka "TeleTygodnia", ktĂłry chciaÂł pogodziĂŚ panĂłw. PogodziĂŚ ich oszukujÂąc? PogodziĂŚ odbierajÂąc jednemu zasÂłuÂżone zwyciĂŞstwo? RobiÂąc cyrk, z ktĂłrego wszyscy siĂŞ Âśmiali? Raczej byÂło tak, Âże TVP zagroziÂła zerwaniem umowy z "TeleTygodniem" na transmisjĂŞ gali, jeÂśli Durczok nie wygra. Dogdali siĂŞ, Âże bĂŞdzie remis. I tylko dziwi mnie, Âże tak przez Was uwielbiany Durczok siĂŞ na to zgodziÂł. ZgodziÂł siĂŞ na oszustwo.
kwiatek pisze:a i jeszcze jedno.. prosze o nie usuwanie tego posta,, wtedy udowodnisz ÂŁukaszu ze poprostu boisz siĂŞ krytyki.....
No co Ty... jakbym œmia³ to usun¹Ì...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kaseta89 pisze:ale "Wydarzenia" podzielone sa na dwie czĂŞsci: mocnÂą: do 19., i sÂłabÂą : sensacyjnÂą, spoÂłecznÂą dla kur domowych po 19. MateriaÂły Kuby Sobieniowskiego nie sÂą juÂż tak dobre jak dawniej, MachaÂła siĂŞ stara -nie zawsze wychodzi. CeniĂŞ jedynie MaÂłgorzatĂŞ ZiĂŞtkiewicz -jej materiaÂły sÂą bardzo dobre
a w FAKTACH to niby nie sÂą sensacyjne. Owszem, bardzo czĂŞsto materiaÂły o tematyce soÂłecznej w wykonaniu Marka Nowickiego czy Tomka Sianeckiego sÂą godne nagrody ale Marzanna ZieliĂąska pomimo konkretnych uwag w swoich materiaÂłach juÂż mi siĂŞ znudziÂła i bardzo czĂŞsto jej gÂłos kojarzy siĂŞ mi tylko z 'taniÂą sensacjÂą'.

kaseta89 pisze:MoÂże i zbedne sÂą spotkania z Olejnik w Âśrodku programu i rozmowy o pogodzie i sporcie na koniec -program i tak o niebo lepszy jest od "WydarzeĂą". "
wejœcia z Olejnik pozwalaj¹ choÌ na troche i choÌ czêœÌ widowni pozostawiÌ przy Jedynce i nie prze³¹czanie na ballade pt. MjakM
kaseta89 pisze:lubiĂŞ jedynie Kamila Durczoka, ktĂłry jako jedyny przetrwaÂł ze starej ekipy. Brakuje Danki, Joli, MAÂłgosi... :?
I ja oglÂądam co raz chĂŞtniej i co raz Âłaskawszym okiem, pomimo iÂż zasÂłuÂżyÂł siĂŞ on w czasach rzetelnego Roberta. Ale komentarze na koĂącĂłwkach szczegĂłlnie te ostytanmie spowodowaÂły Âże jego humor zaakceptowaÂłem i z przyjemnoÂściÂą i dziennikarskim uznaniem zaczynam ÂśledziĂŚ WIADOMOÂŚCI w jego wydaniu. Szkoda tylko ze ma zaledwie 2 wydania tego programu
kaseta89 pisze:Dziwi mnie Âże w tym tygodniu nie pisano juÂż o stabilnych 'Wydarzeniac". OglÂądalnosc spadÂła? :twisted:
czy¿by Lis ju¿ nie dzia³a³ albo nie op³aci³ wyników sonda¿y. Ca³¹ kasa polecia³a z Hani¹ do USA :roll:
kaseta89 pisze: Gdyby Lis chcia³ zmienic (poraz kolejny) porê nadawania "Wydarzeù" ³atwiej konkurowa³o by mu siê w³aœnie z "Wiadomoœciami" TVP1. FAKTY mimo i¿ "Wydarzenia" wchodz¹ na program nie straci³y, maj¹ sta³¹ i wiern¹ widowniê :)
tak to FAKT.I ciekawsze byÂłoby porĂłwnywanie tych dwĂłch programĂłw. W koĂącu TVN Fakty juÂż byÂły porĂłwnywane z WiadomoÂściami i kaÂżdy ma swoje zdanie i kaÂżdy oglÂąda co lubi.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości