Archiwum internetu (strony o telewizji)

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Archiwum internetu (strony o telewizji)

Post autor: ArO »

ZnalazÂłem coÂś takiego jak archiwum internetu i teraz pokaze Wam jak kiedys wyglÂądaÂły witryny najwiekszych polskich stacji tv (kliknij aby powiĂŞkszyĂŚ)

TVP 2000

Obrazek

TVN 2000

Obrazek


Polsat 2000 (niestety tylko to widac)

Obrazek


Sami moÂżecie sobie sprawdziĂŚ stronki http://www.archive.org/index.php
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wiesz, te strony to prawdziwa skarbnica informacji. Szymcio bêdzie móg³ teraz z ³atwoœci¹ odtworzyÌ infrmacje o programach TVN, nawet tych z 1997 i 1998 roku, bo tam s¹ jeszcze starsze wersje. Ja mogê poczytaÌ o Faktach regionalnych itp., bo sam TVN mam w domu od oko³o 2 lat. Suuuper. :D Nawet jak siê dobrze szuka, to jest pe³no zdjêÌ i artyku³ów z przed lat.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Niestety nie wszystko widac. Czesto brakuje obrazkĂłw. Sam widzisz jak strona Polsatu wyglÂąda. Tylko tyle sie zachowaÂło. Juz lepiej z TVN, a na TVP to prawie wszystko widac. Nie zebym znowu zachwalaÂł TVP tylko sami to widzicie przecieÂż. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale widaÌ opisy wszystkich dawnych programów TVN, zdjêcia w 30% przypadków, fajne inne rzeczy, informacje o by³ych gwiazdach... Pó³ nocy nie bêdê przez Ciebie spa³. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tak mi przykro. Mam nadzieje, Âże masz ferie. :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Teraz przeglÂądam swoje wczeÂśniejsze dzieÂła, bo mi siĂŞ ten TVN juÂż znudziÂł. :D Sprawdzam tvn.akcja.pl, tvn.personal.pl i jeszcze starsze, ale tych Wam juÂż nie podam bo siĂŞ wstydzĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dawaj :P PrzeglÂądaÂłem tvn.personal Jest news o odsuniĂŞciu Lisa od FaktĂłw i 93 komentarze ktĂłre jeszcze tam sÂą :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to macie:
http://web.archive.org/web/200302280405 ... wizja-tvn/
To byÂł mĂłj "pierwszy raz" w internecie. Strona zrobiona na PC u wujka w pracy, ale od razu napisaÂłem, Âże "najwiĂŞsza". :D Wielkie plany byÂły od zawsze. :D

A teraz przeglÂądam archiwalne wersje bloga mojej Kasi. Takie jak miaÂła 13 lat. :D :D :D :D :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Eee spodziewaÂłem sie czegoÂś gorszego. Nie jest Âźle zwazywszy na to, ze robiÂł to szczawik. :D Nawet czas jest dobry (zegar) :D O i widze, ze reklamowaÂłes inne wtrony (Wirtualne). To nie w twoim stylu! :D

A zobaczcie tvn.akcja.pl

Obrazek

Tego nie znaÂłem :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To gdzieÂś tam jest teraz na tych screenach w dziale "o stronie". Jak byÂła ta szata graficzna to juÂż odwiedzali ludzie z TVN. Wtedy, odwiedzajÂąc tÂą wÂłaÂśnie stronĂŞ (tvn.akcja.pl) na wakacjach 2003 po raz pierwsz napisaÂł do mnie ÂŚP Marcin PawÂłowski (przysyÂłajÂąc nawet Âświetne zdjĂŞcie, jako "niespodziankĂŞ", napisaÂł, Âże nie mogĂŞ publikowaĂŚ bo nie ma zgody auotra). Potem czĂŞsto pisaÂłem do Lisa, a on zawsze mi odpisywaÂł. Mam jeszcze te maile w poczcie na interii. MogĂŞ Wam screeny porobiĂŚ. A w sierpniu nawet napisaÂł Piotr Radziszewski, chwalÂąc stronĂŞ. Wtedy poczuÂłem, Âże warto dalej siĂŞ tym zajmowaĂŚ bo coÂś siĂŞ zaczyna dziaĂŚ ciekawego... :D

Ale dawniej byÂło Âłatwiej, to nie to samo co dziÂś. Sami widzieliÂście jaki badziewny poziom tych stron TVNu byÂł wtedy. Ta teÂż byÂła beznadziejna. News raz na dwa tygodnie, ale jakoÂś siĂŞ to wszystko krĂŞciÂło i byÂło fajnie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Do mnie ¿adna gwiazda "M jak mi³oœÌ" nie pisze :cry: :cry: :cry: :cry: Wiem tylko, ze strona jest na podgl¹dzie i tyle.

A na Interie sie loguj czĂŞsto bo tam czyszczÂą konta. Mi wazne maile usuneli. :evil:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ta strona jest extra :O Bomba
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze: Potem czĂŞsto pisaÂłem do Lisa, a on zawsze mi odpisywaÂł. Mam jeszcze te maile w poczcie na interii. MogĂŞ Wam screeny porobiĂŚ.
To daj te screen'y! :D Ja mogĂŞ zrobiĂŚ zdjĂŞcie kartki ÂświÂątecznej od Huberta UrbaĂąskiego do mnie. :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ArO pisze:A na Interie sie loguj czĂŞsto bo tam czyszczÂą konta. Mi wazne maile usuneli. :evil:
Ja siĂŞ tam przecieÂż logujĂŞ kilkanaÂście, kilkadziesiÂąt razy dziennie i zawsze jest coÂś nowego. Mnie nie zablokujÂą. :D A Lisa wklejĂŞ w wolnej chwili.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szkoda, Âże praktycznie nic nie zachowaÂło isĂŞ ze strony o Patrycji redo. Przez przypadek odkryÂłem, Âże takowa istaniaÂł, ale zostaÂło zaledwie kilka napisĂłw. Nic wiĂŞcej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości